AD

دانلود رایگان بازی نیاوران ؛ بازی ماجراجویی و جذاب

1 1,202

اگرچه سبک و ژانرهایی مانند اکشن، تیراندازی، معمایی، شبیه سازی، ورزشی، استراتژیک و ترس و بقا محبوب ترین سبک های بازی های ویدیویی در صنعت گیم به شمار می روند اما در سال های اخیر سبک های دیگری نیز مورد توجه بازیکنان قرار گرفته اند و با استقبال خوبی مواجه شده اند. بازی هایی که در سبک ماجراجویی و کلیک و اشاره ساخته شده اند در سال های اخیر توانسته اند به جایگاه بسیار خوبی در بین بازیکنان برسند. بازی نیاوران از جمله بازی های ایرانی سبک کلیک و اشاره است که با استقبال بسیار خوبی از سوی گیمرها مواجه شده است. در ادامه این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو به معرفی بیشتر بازی نیاوران و بررسی ویژگی ها، قابلیت ها، مزایا و معایب این بازی پرداخته خواهد شد.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی والیبال ؛ بازی جذاب و هیجان انگیز

معرفی بازی نیاوران

همانطور که گفته شد بازی نیاوران یکی از بازی های سبک ماجراجویی و کلیک و اشاره است که توسط سازنده های ایرانی ساخته و عرضه شده اند. این بازی در سال 1352 روایت می شود و بازیکن در تهران قدیم به صورت ناخواسته وارد یک ماجرای هیجان انگیز و خطرناک می شود. در این بازی بازیکن ماموریت پیدا می کند که به صورت مخفیانه وارد کاخ نیاوران شده و بزرگ ترین الماس جهان یعنی الماس کوه نور را از آنجا خارج کند. این الماس قرار است که به کشور انگلیس منتقل شود و بازیکن موظف است که اجازه ندهد این الماس به دست بیگانگان بیفتد.

ویژگی ها، قابلیت ها و مزایای بازی نیاوران

تمام بازی های ساخته شده در صنعت گیم از هر کمپانی و کشوری که باشند دارای ویژگی های و قابلیت های خاص و منحصر به فردی هستند که می تواند برای بازیکنان جذابیت های بالایی داشته باشد. بازی نیاوران مانند سایر بازی های هم سبک خود ویژگی های جذاب و هیجان انگیزی دارد که می تواند بازیکنان را با چالش های ویژه ای مواجه کند.  از مهم ترین ویژگی ها و مزایای بازی نیاوران می توان موارد زیر را عنوان کرد:

  • داستان بازی از جذابیت های بالایی برخوردار است و می تواند بازیکنان را به خوبی با خود درگیر کند.
  • گرافیک بازی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و تمام بخش های بازی با تمام جزئیات به تصویر کشیده شده است.
  • بازی دارای یک گیم پلی بسیار جذاب و هیجان انگیز است و چالش های مختلفی برای بازیکنان به همراه خواهد داشت.
  • معماها و پازل های مختلفی در طول بازی قرار دارد که بازیکن را به چالش می کشند.

ویژگی ها، قابلیت ها و مزایای بازی نیاوران

معایب و ایرادات بازی Niyavaran

بازی ایرانی نیاوران ویژگی ها و مزایای بسیار خوبی دارد که می تواند با نسخه های خارجی رقابت خوبی داشته باشد و طرفداران متعددی نیز دارد اما هنوز نمی توان به عنوان یک بازی کامل و بی نقص در سبک خودش شناخته شود و ایرادات و نواقصی نیز دارد. از مهم ترین نواقص بازی می توان موارد زیر را نام برد:

  • بازی از موسیقی متن خوبی بهره مند نیست و سازندگان می توانستند هیجان بازی را با موسیقی های عالی بالاتر ببرند
  • شخصیت پردازی بازی می توانست با کیفیت مطلوب تری طراحی شود.

لینک دانلود بازی نیاوران

 همانگونه که در بخش های قبلی عنوان شد بازی نیاوران یک بازی ماجراجویی و کلیک و اشاره است که بعد از عرضه با استقبال خوبی از سوی بازیکنان ایرانی مواجه شد و توانست موفقیت های خوبی کسب کند. این بازی می تواند گزینه بسیار خوبی برای پر کردن اوقات فراغت بازیکنان باشد و تقریبا می تواند برای هر رده سنی و هر سلیقه و ذائقه ای مناسب است.

دانلود بازی Niyavaran از کافه بازار

در این مقاله به معرفی بازی نیاوران پرداختیم و شما را با برخی از ویژگی های این بازی آشنا ساختیم. امیداواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای معرفی بازی های موبایلی و آشنایی با ویژگی ها و قابلیت های این بازی ها کافی است که به دسته نقد و بررسی بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. .. می گوید

    لطفا راهنمای بازی نیاوران رو توی سایتتون قرار بدین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.