AD

آموزش سریع و آسان حل مشکل باکس atf

0 850

حل مشکل باکس atf کار آسانی می باشد، شما نیازمند انجام چند مرحله ساده برای این کار می باشید. البته در بعضی مواقع ممکن است در مراحل اولیه مشکل شما حل نشود و شما در ادامه باید از لایسنس باکس atf استفاده کنید تا این مشکل را حل کنید. در این مقاله از مجموعه مقالات سایت رسانه بازی موبایل ایموجو به نحوه رفع این مشکل خواهیم پرداخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش سریع و آسان حل مشکل adb داخل باکس z3x

معرفی باکس atf: کلیات باکس

قبل از روش حل مشکل باکس atf بهتر است تا یک معرفی کلی در مورد آن به شما ارائه دهیم. باکس ای تی اف، ابزاری فوق العاده قدرتمند برای سرویس دهی و فلش کردن بسیار سریع می باشد، که این کار را از طریق یو س بی و کابل FBUS انجام می دهد، این باکس به ۲۸ ثانیه زمان برای فلش کردن انواع مختلف دستگاه ها نیاز دارد. از قابلیت های آن نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-باز کردن قفل

  • پاک کردن کد امنیتی
  • به روز رسانی سیستم عامل دستگاه و به روز رسانی مستقیم نرم افزار
  • بازسازی بوت
  • عوض کردن زبان

حل مشکل باکس ای تی اف (atf)

ایراد باکس ای تی اف به دلیل قطعی سرور و اکتیو نشدن آن می باشد. همان طور که می دانید برای کار کردن با باکس ای تی اف باید آن را به روز رسانی و فعال کنید، برای انجام این کار باید به تب product support بروید. شما اطلاعات لازم مانند ایمیل، یوزر نیم و … را تکمیل کنید، سپس گزینه به روز رسانی باکس را بزنید. برای به روز رسانی باکس نیز باید گزینه update frimware را انتخاب کنید.

اگر همچنان ایراد باکس ای تی اف حل نشده بود به قسمت ویندوز، سیستم ۳۲، درایور ها، etc و host بروید و فایل host را حذف کنید. سپس می توانید باکس را فعال کنید. اگر مشکل باکس atf حل نشده بود می توانید از روش زیر استفاده کنید. فقط باید دقت داشته باشید که در صورتی که شما در حال حاضر از باکس استفاده می کنید و هنوز پاک نکرده اید، این روش برای حل مشکل باکس atf کارایی دارد.

اولین کار برای حل مشکل باکس ای تی اف، پیدا کردن فایل لایسنس می باشد. فقط باید حواستان باشد که قبل از حذ برنامه باید آن را در جای دیگری ذخیره کنید، در غیر این صورت راه دیگری برای حل کردن مشکل باکس ای تی اف وجود نخواهد شد، پس شما باید به داخل پوشه نصب شده باکس بروید و فایل را بردارید و از این طریق باکس ای تی اف را اکتیو کنید.

شما می توانید فیلم کامل اکتیو کردن باکس atf را با جستجو کردن در گوگل ببینید.

حل مشکل باکس ای تی اف (atf)

جمع بندی

در این مقاله از سایت ایموجو به آموزش رفع مشکل ای تی اف پرداختیم و به شما یاد دادیم که چگونه می توانید تنها با چند گام ساده این مشکل را برطرف نمایید. برای دیگر مقالات آموزشی در حوزه بازی و رفع ارورها و مشکلات آن کافی است که به بخش مشکل بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.