AD

آموزش سریع و آسان حل مشکل adb داخل باکس z3x

0 1,042

در این مقاله از مجموعه مقالات سایت رسانه بازی موبایل ایموجو روش حل مشکل adb در باکس z3x ارائه شده است، باکس z3x ابزاری می باشد که به شما کمک می کند تا گوشی خود را در فلش کنید، البته در حالت فلش کردن مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد و شما این مشکل را در هنگام باز کردن قفل خواهید دید.

روش حل مشکل adb در باکس z3x

ما در این پست می خواهیم آموزش حل مشکل adb داخل باکس z3x را به شما یاد دهیم. در کل ایراد ADB در باکس z3x به ندرت پیش می آید. باکس z3x ابزاری برای کمک کردن به شما در باز کردن قفل گوشی، فلش کردن و ترمیم IMEI می باشد. این پک، یک باکس کامل برای گوشی های سامسونگ می باشد.

در هنگام فلش کردن گوشی ایراد adb در باکس z3x پیش نمی آید، این مشکل در هنگام باز کردن قفل پیش خواهد آمد، به این صورت که در قسمت بک آپ گرفتن ارور adb در باکس z3x پیش خواهد آمد. برای حل این مکشل باید بررسی کنید و ببینید که دستگاه کدام کام را می شناسد تا همان را در داخل باکس انتخاب کنید.

ممکن است در قسمت مربوط به adb هیچ پورتی برای شما نمایش داده نشود، در این شرایط ایراد ADB در باکس z3x مربوط به نسخه درایور شما می باشد. شما برای حل این موضوع باید آخرین درایور را دانلود کنید و نصب کنید. با استفاده از این روش شما می توانید ارور adb در باکس z3x را حل کنید.

روش حل مشکل adb در باکس z3x

ویژگی های برجسته باکس z3x

همان طور که گفتم ارور adb داخل باکس z3x به ندرت پیش می آید و این باکس از ویژگی های برجسته ای برخور دار می باشد که چند نمونه از آن ها را در زیر آورده ایم:

  • رابط این باکس چند زبانه می باشد.
  • سیم کارت این باکس به صورت آنلاین به روز رسانی می شود.
  • این باکس از فرمت اصلی فایل های فلش (UMTS) استفاده می کند.
  • با توجه به مدل انتخاب شده، کابل مورد نیاز را نشان می دهد.
  • نمایش خودکار اطلاعات در مورد تجهیزات لازم تلفن در هنگام وصل شدن

با یکی دیگر از مقالات آموزشی سایت ایموجو در خدمت شما بودیم. برای سایر آموزش های کاربردی و مفید می توانید به دسته آموزش بازی در سایت مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.