AD

آموزش سریع و آسان دونات کردن در بازی کلش رویال

1 4,175

ارزشمند بودن بازی کلش رویال و محبوبیتی که در دنیای بازی‌های آنلاین موبایل به دست آورده است بر هیچ یک از گیمرهای پروپاقرص کمپانی سوپرسل پوشیده نیست. این بازی پرطرفدار تقریبا با اولین انتشار توانست در جایگاه برتری از بازی کلش آو کلنز قرار بگیرد و باعث بالاتر رفتن اعتبار کمپانی سوپرسل شود. به دلیل آنلاین بودن کلش رویال، بازی کردن به صورت گروهی بسیار پرطرفدار است و همین باعث شده تا لحظه به لحظه شاهد تغییرات مثبت در این بازی باشیم. یکی از این قابلیت‌های پرکاربرد در بازی کلش رویال، دونیت کردن است. از این رو در این مقاله قصد داریم تا بیشتر در مورد دونات کردن در بازی کلش رویال صحبت کنیم. پس تا انتهای این مقاله با سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

نحوه دونات کردن در بازی کلش رویال

همانطور که گفته شد گیمرهای این بازی تمایل زیادی برای دونات کردن دارند، اما خیلی از کسانی که به این کار تمایلی ندارند یعنی علاقه‌ای به استفاده کردن از دونات کردن ندارند در واقع از ویژگی‌های مثبتی که در این موضوع وجود دارد خبردار نیستند. یکی از دلایل آن‌ هم این است که فعال کردن دونات در این بازی کمی دشوار است، از این رو عده‌ای ترجیح می‌دهند تا از خیر آن بگذرند. اما در ادامه به تمامی ویژگی‌هایی که در دل آن وجود دارد اشاره خواهیم کرد.

درواقع دونات کردن در کلش رویال یعنی با استفاده از رک که دیگران در اختیار شما قرار می‌دهند، در این صورت است که می‌توانید با انتخاب گزینه دونات برای خود سرباز انتخاب کنید. البته انتخاب سرباز بر اساس رتبه و امتیازی که در بازی دارید امکانپذیر است، پس قادر نیستید سربازی که رتبه‌اش از لول شما در کلش رویال پایین‌تر است را انتخاب کنید. مورد دیگر هم اینکه می‌توانید 5 تا از سربازان خود را به دیگران اهدا کنید که لزوم انکار بررسی سطح هم کلنی‌هایتان می‌باشد.

تا اینجای مقاله قطعا به مفهوم دونات کردن و یا به اصطلاح دونیت کردن در کلش رویال آشنا شدید، در ادامه با ما همراه باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: حل مشکل باز نشدن شکلک ‌ها در کلش رویال با چند گام

دونات کردن در تعداد بالا بدون نیروی زیاد امکان پذیر نیست!

دونات کردن با تعداد بالا در صورتی که شما نیروهای زیادی در دسترس نداشته باشید اصلا به نفع شما نخواهد بود. اگر که در کلنی عضو هستید که اعضای ان از دونات‌های بدی بهره مند هستند یعنی وضعیت دونات کردن آن‌ها در کلش رویال چندان مطلوب نیست، لازم نیست که حتما نیرو گرفتن و استفاده از کارت‌ها را محدود کنید.

به این مثال توجه داشته باشید که اگر یک قانون طلایی را برای دونات کردن در نظر گرفتید اعضای موجود در آن نباید کمتر از 1200 و یا بیشتر از 5000 نیرو در یک ماه باشد. البته شاید این موضوع چندان هم برایتان جالب نباشد اما باید بدانید که در این موضوع مشکل شما تنها اعضای موجود در کلن نیستند که دونات کم دارند بلکه موضوع تعداد نیروهایی است که با استفاده از آن‌ها بیش از حد مجاز دونات می‌کنند و برای دیگر اعضای فرصتی باقی نمی‌‎‌گذارند.

زمانی که یک فردی بیش از حد دونیت می‌کند در واقع فرصت را از دیگر افراد فعال می‌گیرد. زمانی که اعضای کلن قصد دونات کردن دارند باید این قانون را هم رعایت کنند که دونات کردن در کلش رویال باید به صورت متعادل صورت گیرد. یکی از دلایل این موضوع این است که شاید فردی با تعداد نیروی بالاتر قصد دونات کردن داشته باشد اما با وجود یک اعضا که بی دلیل و بدون برنامه ریزی اینکار را می‌کند انگیزه‌ای برای ادامه دادن نخواهد داشت.

وضعیت دونات کردن در بازی کلش رویال به یکسان بودن تعداد درخواست کنندگان و همچنین دونات کردن افراد یک کلن بستگی دارد. به طوری که اگر هر گیمری 1000 نیرو در ماه دریافت کند باید در ماه حدود 2000 یا حداقل 1000 نیرو در ماه دونیت کند.دونات کردن در تعداد بالا بدون نیروی زیاد امکان پذیر نیست!

برای دونات کردن در بازی کلش رویال وضعیت‌ها را ساماندهی کنید

اگر عضو یک کلن در کلش رویال باشید قطعا می‌دانید که اکثر اعضای یک کلن دونات کردن رد کلش رویال را دوست دارند، زیرا مزایای موجود در این روش مانند بالاتر رفتن لول در آن یکی از ویژگی‌های موثر است. اما برخی از موانع نیز می‌تواند خیلی راحت باعث بروز مشکل شود. یکی از این موارد نبود تمامی نیروهای درخواستی است. البته راه حل مناسبی نیز برای رفع این موضوع وجود دارد.

کاری که شما باید در این روند انجام دهید این است که به یکی از سربازخانه‌ها رفته و برای ساخت دونات بازی کلش رویال درخواست نیرو بدهید. البته با توجه به درخواستی که دادید سریعا برای شما کمپی ساخته خواهد شد که دیگر نیازی نیست برای ساخت آن زمان صرف کنید. ساماندهی وضعیت نیروها و اجرای درخواست آن‌ها بسیار مهم است.

و در آخر؛ چگونه اشتباهات در دونات کردن در بازی کلش رویال را پیدا و رفع کنیم؟

زمانی که بازی روال است و خیلی خوب در حال پیشروی هستید ناگهان مشاهده می‌کنید که یک درخواست دونات کردن در کلش رویال تمامی فعالیت‌های شما را بر باد می‌دهد. پس دقت خود را بالا ببرید تا بتوانید فردی را که دچار اشتباه شده را پیدا کنید. به همین دلیل است که باید قبل از عضویت در هر کلن تا حد امکان از اعضای آن اطلاع داشته باشید، البته بسیاری از مشکلاتی که در این موضوع بوجود می‌آید از روی قصد نیست.

البته متاسفانه پیدا کردن شخصی که باعث این اشتباهات می‌شود هم چندان آسان نخواهد بود و شما باید ساعت‌ها زمان بگذارید و بازی آنلاین انجام دهید تا بالاخره فرد را پیدا کنید.

چگونه اشتباهات در دونات کردن در بازی کلش رویال را پیدا و رفع کنیم؟

سخن پایانی

دونات کردن و همچنین ویژگی‌های موجود در این بخش از موضوعات مهم این مقاله بود. همانطور که گفته شد بازی کلش بر روی دو سیستم عامل اندروید و همچنین ios قابل نصب است و به همین دلیل محبوبیت آن نیز بالاتر رفته و همین باعث شده تا روز به روز بر قابلیت‌های آن افزوده شود. همانطور که گفته شد دونات کردن در این بازی هم یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت است که باید با آگاهی و شناخت برخی قوانین صورت بگیرد. برای دسترسی به مطالب آموزشی و کاربردی با بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. فیروز می گوید

    نمیدونستم دونات گرفتن این همه قابلیت داره کلی دونات از دست دادم که یکم سخته گرفتنش ولی میتونم بگیرم نمیدونستم اینقد مهمه برای من بعد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.