AD

معرفی ترفندهای بردن در بازی کلش رویال

2 329

پیروز میدان بودن مخصوصا در بازی‌های آنلاین و گروهی همیشه باعث بالاتر بردن هیجان بازی شده و خلاقیت‌‌های زیادی هم به ارمغان آورده است. بازی کلش رویال نیز یکی دیگر از این بازی‌های آنلاین هیجان انگیز است که توسط کمپانی سوپر سل تولید شد و خیلی زود توانست جایگاه برتر را در بین دیگر بازی‌های این کمپانی بدست آورد. گروهی بودن بازی باعث شده تا رقابت بین بازیکنان نیز بیشتر شده و در نتیجه فضای استراتژیکی را برای گیمرها فراهم آورده است. مبارزه‌هایی که در این بازی وجود دارد، ثروت و امتیاز زیادی را برای گیمر به همراه دارد و به همین دلیل است که هر قسمت چالش‌های خاص خودش را دارد. پس نتیجه می‌گیریم که پیروز شدن در این بازی و همچنین دانستن روش‌های بردن در بازی کلش رویال از اهمیت بالایی برخوردار است.

روش های بردن در بازی کلش رویال

پیروزی در این بازی نیازمند تمرین و تجربه است اما نکات مهمی در دل آن وجود دارد تا باعث شود گیمر به راحتی از مراحل سخت و چالش برانگیز عبور کند. پس برای اینکه با ویژگی‌ها و روش‌های مختلف برای بردن در بازی کلش رویال آشنا شوید، تا انتهای این مقاله با ایموجو همراه باشید. در ابتدا به اهمیت بازی در کلش رویال و همچنین عضویت در کلن‌ها خواهیم پرداخت.

چرا عضویت در کلن‌های کلش رویال اهمیت دارد؟

همانطور که می‌دانید اگر به کینگ لول 3 در این بازی دست پیدا کنید خیلی راحت می‌توانید در کلن عضو شوید. بسیاری از افراد عضویت در این کلن‌ها را ایده‌ای کابردی می‌دانند، یکی از دلایل هم این است که با عضویت در کلن‌ها می‌توانید از کارت‌های مختلف استفاده کنید و همچنین آن‌ها را به فروش برسانید.

با اینکار هم می‌توانید کارت‌های مورد علاقه خودتان در بازی را دریافت کنید و هم اینکه از طریق فروش آن‌ها می‌توانید به خرید امکانات بالاتری در بازی دست پیدا کنید. یکی دیگر از مزایای عضویت در کلن برای پیروزی در بازی کلش رویال این است که خیلی سریع می‌توانید لول آپ کرده و طلا و امتیازات بیشتری را برای سطح گینگ دریافت کنید.

خب پس تا اینجا به اهمیت عضویت در کلن آشنا شدید. عضویت در کلن یکی از روش‌های موجود برای بردن در کلش رویال است، همانطور که پیشتر هم گفته شد افزایش سطح کینگ می‌تواند HP برج‌های شما را افزایش دهد. یکی دیگر از موضوعاتی که اهمیت عضویت در کلن را تعیین می‌کند این است که می‌توانید به عنوان گیمر با دیگر اعضایی که در کلن حضور دارند، روش‌های مختلف و همچنین استراتژی‌های متفاوتی را بررسی کنید.

در آخر به یاد داشته باشید که اگر عضو فعالی در این بازی باشید می‌توانید از منافع زیادی بهره مند شوید. البته باید شانس بیاورید که اعضای کلنی که در آن عضو هستید خودخواه نباشند و بتوانند به شما برای یادگیری روش‌های مختلف برای بردن در کلش رویال کمک کنند.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترفندهای حمله کردن در بازی کلش رویال

برای بردن در بازی کلش رویال گروهی مبارزه کنید

اگر از گیمرهای حرفه‌ای این بازی باشید قطعا متوجه این موضوع نیز شده‌اید که فرستادن تنها یک نیرو به میدان چندان کار راضی کننده‌ای نخواهد بود. پس باید تحملتان را در بازی بالا ببرید تا اکسیر پر شود و سپس با فرستان دو الی سه نیروی قوی به میدان، استراتژی‌های موفقی را پیاده کنید. همانطور که گفته شد بردن و پیروزی در بازی کلش رویال روش‌ عجیبی ندارد و جالب است که تمامی آن‌ها در دل فعالیت‌هایی است که باید هوشمندانه در ان عمل کنید.

فرض کنید که برای حمله می‌خواهید از نیروی Giant استفاده کنید، از آنجایی که این نیرو یک نیروی زمینی است پس تنها فرستادن آن چندان جالب نخواهد بود و خیلی زود شکست خواهید خورد. پس بهتر است که به همراه این نیرو یک نیروی پروازی مانند Baby Dragon یا  Minion را هم با جاینت بفرستید تا زمانی که Giant شکست خورد این نیروها بتوانند از طریق هوایی حمله کنند.

موضوع دیگری که از اهمیت بالایی برخوردار این است که بهتر است نیروهایتان را برای مدتی در پشت میدان جنگ نگهدارید که به اصطلاح به آن Arena گفته می‌شود. این استراتژی به شما کمک می‌کند تا بتوانید نیروهای ارسالی خودتان را کنترل کنید و همچنین بدانید که چه زمانی برای فرستادن دیگر نیروها مناسب است. پس یکی دیگر از روش‌های بردن در بازی کلش رویال نحوه صحیح مبارزه کردن و استراتژی استفاده از نیرو است.

برای بردن در بازی کلش رویال گروهی مبارزه کنید

حواستان به کارت‌های حریف هم باشد

در ابتدای بازی بهتر است که کمی تامل کنید تا متوجه کارت‌های حریفتان شوید، همچنین سعی کنید که کارت‌های حریف را بشناسید و الگوهایی که حریف برای چیدن کارت‌ها در کنار یکدیگر به کار می‌بندد را هم به خاطر بسپارید. فرض کنید که حریف برای شروع از یک توپ آتشین یا همان Fireball با استفاده از تیرکمان استفاده می‌کند. پس باید خیلی زود متوجه شوید که استفاده از نیروهای نزدیک زن اصلا موثر نخواهد بود و همچنین خطرناک است.

مطلب دیگری که برای پیروزی در کلش رویال صدق می‌کند این است که نه تنها برای می‌توانید در هنگام حمله از این استراتژی استفاده کنید، بلکه هنگام دفاع کردن هم این روش خیلی کاربردی خواهد بود و به کمک شما خواهد آمد. برای مثال اگر در این روند از دو نیروی قوی و موثر مانند Giant و Prince استفاده کنید. پس یکی دیگر از روش‌های بردن در بازی کلش رویال حمله و دفاع در زمان مناسب و استفاده بجا از کارت‌ها است.

برای بردن در بازی کلش رویال بازی‌های قبلی و همچنین عملکرد بازیکنان را به خاطر داشته باشید

این یک حقیقت است که همواره تجربیات به کمک ما خواهند آمد، پس بهتر است که در این راه هم از تمام تجربه‌هایی که بازیکنان قوی و همچنین بازی‌های قبلی به شما آموخته‌اند استفاده کنید. یکی از ویزگی‌های فوق‌العاده‌ای که در این بازی وجود دارد، استفاده از پخش تی وی رویال است.این ویژگی می‌تواند به شما کمک کند تا بازی دیگر افراد فعال در کلش رویال را مشاهده کنید و با استفاده از قدرت تحلیل خود نقاط قوت و ضعف و همچنین روش‌هایی که به برد شما کمک می‌کند هم آشنا شوید.

البته اگر هم امکان دسترسی به تی وی رویال را نداشتید می‌توانید از یوتیوب استفاده کنید. زیرا ماندگاری این ویدئوهای برتر در کلش رویال طبق زمانبندی است و ممکن است زمانی که به آن نیاز دارید دیگر در دسترس نباشد. بعضی از صفحات مهم و موثری که به شما در پیروزی بازی کلش رویال کمک می‌کند Nickatnyt، Chief Pat و Gaming With Molt نام دارند که می‌توانید به آن‌ها هم مراجعه کنید.

آرام آرام پیش بروید و همان ابتدا حمله را شروع کنید

زمانی که مبارزه را شروع می‌کنید و 4 کارت اصلی خودتان را رو می‌کنید باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید حمله کنید و یا منتظر می‌مانید که از خود دفاع کنید. پس باید عملکردتان را بالا ببرید قبل از اینکه منتظر حمله و اولین ضربه حریف باشید. اگر بخواهیم کلی در نظر بگیریم موضوعی که در این بین اهمیت دارد این است که بهتر است منتظر بمانید تا اکسیر شما پر شود و پس از آن اولین حمله خود را آغاز کنید.

البته از این مرحله به بعد موضوع چگونگی چینش دک‌ها نیز اهمیت پیدا می‌کند. یکی دیگر از روش‌هایی که در بردن در بازی کلش رویال بسیار موثر است، ایجاد دک و تشکیل آن‌ها است. با استفاده از دک‌هایی که در اختیار دارید نه تنها آسیب قابل توجهی به حریفتان وارد می‌کنید بلکه در تمامی نقاط حساس برج‎هایتان نیز قدرت مانوردهی دارید. پس در ادامه با آخرین روش برای پیروز شدن در بازی کلش رویال آشنا شوید، یعنی چگونه ساخت دک!

آرام آرام پیش بروید و همان ابتدا حمله را شروع کنید

چگونه در کلش رویال دک بسازیم؟

هنگامی که در بازی حرفه‌ای می‌شوید احتمالا روش‌های مبارزه خود و همچنین استراتژی‌هایی که باید به کار بگیرید را خواهید شناخت. به همین دلیل است که ممکن است در بسیاری از موارد استفاده از کارت‌ها را در بسیاری از مواقع تشخیص دهید.

از این رو ساخت دک در این بازی اهمیت پیدا می‌کند و یکی از ملزومات به حساب می‌آید. در ادامه به چگونگی ساخت دک در بازی کلش رویال یکی از روش‌های برد در این بازی خواهیم پرداخت:

  • نیروهای زمینی که از اکسیر به مقدار خیلی کم استفاده می‌کند، می‌تواند در کنار دیگر نیروها قرار بگیرند و استراتژی‌های قابل قبولی را از خود به جا بگذارند. این نیروها شامل نایت، اسکلتون، گابلین و گابلین‌های نیزه‌دار هستند.
  • نیروی زمینی در کنار یک نیروی هوایی که پیشتر نیز به آن اشاره شد می‌تواند گزینه خوبی برای حمله باشند. زمانی که دشمنان مطمئن باشند شما بر روی زمین قدرت خوبی ندارید قطعا از نیروی هوایی استفاده خواهند کرد.

این دو مورد از موارد مهمی است که باید در هنگام دک رعایت کنید، البته انتخاب دک‌ها بستگی به نوع حمله و استراتژی شما خواهد داشت اما به طور کلی موضوع اصلی برای ساخت دک این است که بتوانید نیروها را به بهترین و درست‌ترین شکل ممکن در کنار هم قرار دهید.

جمع بندی

کلش رویال یک بازی آنلاین و گروهی است که برای موفق شدن در آن باید استراتژی و برنامه‌ ریزی‌های بخصوصی داشت. از جمله آن روش‌هایی است که به گیمر برای پیروز شدن کمک می‌کند. از این رو موضوع اصلی این مقاله نیز معرفی ” روش بردن در بازی کلش رویال” بود که به تعداد کافی به انواع ان پرداخته شد.

برای آموزش و یادگیری دیگر ترفندهای بازی کلش رویال می توانید به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. ارتین می گوید

    واقعا عالی بود ترفنداتون سپاسسسس من دوستام کلی ازم جلو بودن این ترفندارو رعایت کردم از همشون زدم جلو البته جم بازی رو هم گرفتم

  2. سامی می گوید

    وقتی ۴ کارت اصلی رو گذاشتید فورا حمله کنید اینجوری سریعتر به برد نزدیک میشین اگه حریف هم حمله کرد از خودتون دفاع کنید اینو هنگام شروع رعایت کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.