AD

آشنایی با اسلحه های حالت TDM بازی پابجی موبایل

2 246

بازی پابجی موبایل دارای مودهای متنوع است که هر مود دارای ویژگی‌های مخصوص به خود بوده و بازیکنان برای برنده شدن باید از ترفندهای مناسب در هر مود استفاده کنند. یکی از حالت‌های بازیTeam Death Match است که به صورت گروهی قابل انجام است. وجود اسلحه‌های متنوع و به کارگیری صحیح آن‌ها در حالت TDM برای رسیدن به پیروزی مؤثر است. شناخت بهترین اسلحه های حالت TDM بازی پابجی موبایل می‌تواند برای پیروزی گروه حائز اهمیت باشد.

در صورتی که ر یک از بازیکنان نتوانند از سلاح‌های خود به صورت مناسب در این مود استفاده کنند قطعاً دچار شکست خواهند شد. اگر از جمله بازیکنان بازی پابجی موبایل هستید و می‌خواهید شناخت خود را در مورد بهترین اسلحه های حالت TDM بازی پابجی موبایل pubg mobile افزایش دهید بهتر است تا پایان این مقاله از سایت ایموجو همراه ما باشید.

آشنایی با مود TDM در بازی پابجی موبایل

در آخرین به‌روزرسانی انجام شده در مود فوق، دو تیم 8 نفره می‌توانند در رقابت هیجان انگیز در مقابل یکدیگر قرار بگیرند. در این نبرد، تیمی که بتواند زودتر از رقیب 50 نفر از بازیکنان دشمن را از پای دربیاورد برنده رقابت است. انتخاب اسلحه مناسب در این مود بسیار مهم است، چرا که سرعت عمل و دقت در نشانه گیری حرف اول را در این رقابت حساس خواهد زد.

اگر به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای بتوانید شناخت خود را از بهترین اسلحه های حالت TDM بازی پابجی موبایل افزایش دهید قطعاً می‌توانید به پیروزی زودهنگام برسید. در مود TDM زمانی که بتوانید یک گروه مناسب تشکیل دهید، با همفکری یکدیگر می‌توانید بردهای درخشانی را کسب کنید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: Payload مود بازی هیجان انگیز و پرطرفدار پابجی موبایل

معرفی بهترین اسلحه های حالت TDM بازی پابجی موبایل

همان طور که بیان شد، شناخت اسلحه‌های بازی در حالت TDM می‌تواند شانس رسیدن به پیروزی را افزایش دهد. اگر شناخت خود را نسبت به سلاح‌های این مود افزایش دهید قادر خواهید بود با انتخاب بهتر، به نتیجه درخشان دست پیدا کنید. بهترین اسلحه های حالت فوق به شرح زیر است:

اسلحه  S12K

اگر به نبردهای نزدیک و تن به تن علاقه‌مند هستید و می‌خواهید به سرعت دشمن را نابود کنید، استفاده از اسلحه S12K توصیه می‌شود. ظرفیت اسلحه فوق 8 گلوله بوده و دارای قدرت بالای آتش افکن برای نابودی دشمنان است.

بهترین اسلحه های حالت TDM بازی پابجی: اسلحه  Kar98K

مطالعه بهترین اسلحه های حالت TDM دارای اهمیت است و از بین سلاح‌های موجود، اسلحه Kar98K به عنوان یک اسلحه محبوب در بین بازیکنان پابجی موبایل محسوب می‌شود. این اسلحه دارای گلوله 7.62 میلی متری بوده که قدرت تخریب بسیار زیادی دارد. برد اسلحه فوق 6 هزار متر است و به دلیل داشتن قدرت بالا برای شکار رقبا از راه دور مناسب است.

معرفی بهترین اسلحه های حالت TDM بازی پابجی موبایل

بهترین اسلحه های حالت TDM بازی پابجی: اسلحه  AKM

زمانی که بخواهید در نبردهای نزدیک با دشمن مقابله کنید استفاده از اسلحه AKM پیشنهاد می‌شود چرا که قدرت تخریب پذیری این اسلحه در نبردهای نزدیک فوق العاده است. گلوله اسلحه AKM چیزی حدود 7.62 میلی‌متر است. اسلحه فوق دارای ظرفیت 40 گلوله است که می‌تواند برای بازیکنان پابجی موبایل بسیار خوشایند باشد.

اسلحه  M762

اگر به دنبال قدرتمندترین اسلحه در نبردهای نزدیک هستید بهتر است اسلحه M762 را انتخاب کنید. ظرفیت این سلاح 40 گلوله است و برای از بین بردن دشمنان بسیار کاربردی است. این سلاح دارای حالت‌های مختلف نظیر Full auto، Single Fire و three Shot است.

بهترین اسلحه های حالت TDM بازی پابجی: اسلحه  M416

بهترین اسلحه های حالت TDM می‌تواند برای هر شخص متفاوت باشد. به عنوان نمونه یک بازیکن پابجی می‌خواهد کنترل بهتری بر روی سلاح داشته باشد و بازیکن دیگر به دنبال اسلحه تخریب گر است. سلاح M416 به دلیل داشتن قابلیت کنترل راحت، مورد استفاده بسیاری از بازیکنان قرار می‌گیرد. اسلحه فوق قابلیت استفاده در نبردهای دور و نزدیک را دارد. بازیکنان می‌توانند از این سلاح در حالت‌های اتوماتیک و Single shot استفاده کنند.

سخن پایانی

اگر می‌خواهید در نبردهای متنوع حالت TDM به موفقیت برسید و بردهای درخشانی کسب کنید باید شناخت خود را نسبت به بهترین اسلحه های حالت TDM افزایش دهید. هر کدام از سلاح‌های این مود دارای قابلیت‌های مخصوص به خود بوده و برای نبردهای مختلف قابل استفاده است. اگر به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای از سلاح‌های خود با مهارت بیشتر استفاده کنید و شناخت خود را نسبت به عملکرد هر اسلحه افزایش دهید قطعاً می‌توانید به موفقیت برسید.

پابجی موبایل به عنوان یک بازی پرطرفدار در سبک بتل رویال است که بسیار محبوب است. اگر از علاقه‌مندان سبک TDM هستید و می‌خواهید به نبرد گروهی بپردازید بهتر است یک سلاح مناسب برای خود انتخاب کنید. برای دسترسی به دیگر آموزش های بازی پابجی موبایل به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. بارسام مفیدی می گوید

    ممنون از توضیحاتتون کسیم که پابجی بازی نکرده باشه قشنگ همه چیو میگیره خیلی خوب بود مقالتون دستتون درد نکنه

  2. مهسا امانی می گوید

    خیلی ممنون از مقاله ی زیباتون من همیشه در شناخت اسلحه ها مشکل داشتم کم کم داره مشکلم حل میشه .بسیار سایت عالی و جذابی دارین خیلی مفید هستن متن هاتون .ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.