AD

بازی‌ها و برنامه‌های بیشتر در چت دیسکورد

بازی‌ها و برنامه‌های بیشتر در چت دیسکورد
0 12

به زودی بازی‌ها و برنامه‌های بیشتر در چت دیسکورد قرار می‌گیرد و امکان تجربیات مختلف را به برنامه‌نویسان می‌دهد. همچنین شاید بخواهید بدانید دیسکورد چیست؟ و چه قابلیت هایی برای گیمرها دارد.

Discord مدتی است که از طریق ویژگی Activities، برنامه‌ها و بازی‌ها را مستقیماً در چت‌ها قرار می‌دهد. اکنون این شرکت قرار است یک SDK اختصاصی برای توسعه دهندگان راه اندازی کند تا به این سرگرمی مبتنی بر چت بپیوندند. Embedded App SDK  در 18 مارس عرضه می‌شود و به برنامه‌نویسان اجازه می‌دهد تا تجربیاتی را بسازند که در یک iframe در Discord قرار داده می‌شوند.

این شرکت در یک پست وبلاگی نوشت: بسیاری از توسعه دهندگان Discord به دنبال استفاده از Activities بوده‌اند و نمی‌دانستند چه زمانی می‌توانند Activities مربوط به خود را ایجاد کنند. قبل از این اعلان، این ابزارها محدود به توسعه دهندگان منتخب بود. در حال حاضر، کاربران Discord می‌توانند در حین شرکت در یک چت، کارهایی مانند تماشای یوتیوب، بازی پوکر و اشتراک گذاری وایت برد انجام دهند. SDK باید دروازه‌ها را باز کند و امکان افزایش شدید تعداد تجربیات مشترک موجود را فراهم کند.

این برنامه توسعه دهندگان را تشویق می‌کند تا ایده‌های اپلیکیشن را مطرح کنند و تا سقف 30000 دلار بودجه دریافت کنند. Discord  در نهایت سال گذشته موارد جالبی را تأمین مالی کرد، از جمله اپلیکیشن دوربین صخره‌های مرجانی، شبیه ساز ساخت شهر و یک برنامه پورتفولیوی هنری و غیره. چه کسی می‌داند که سال 2024 چه رهاوردی خواهد داشت.

سرانجام، Discord  اعلام کرد که در حال آزمایش فناوری است تا به کاربران اجازه دهد اپلیکیشن‌ها را به اکانت‌های خود اضافه کنند. نسخه بتای این ابزار در 18 مارس در کنار SDK عرضه خواهد شد. این شرکت می‌گوید که کاربران شروع به مشاهده اپ‌هایی خواهند کرد که در DM‌ها، چت‌های گروهی و سرورهای کوچک ظاهر می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.