AD

انتشار 5 بازی سرگرم کننده توسط Apple Arcade در آوریل

انتشار 5 بازی سرگرم کننده توسط Apple Arcade در آوریل
0 26

Apple Arcade کاتالوگی از بازی‌ها را برای بازیکنانی که به دنبال عناوین جدید هیجان انگیز یا عناوین مورد علاقه خود در  iPhone، iPad، Mac، Apple TV  یا Apple Vision Pro هستند، از جمله برندگان جوایزی مانند WHAT THE CAR?، Hello Kitty Island Adventure  و finity ارائه می‌کند.

این سرویس همچنان به افزودن بازی‌های جدید و به روز رسانی محتوای قابل توجه برای بازدیدهای هر ماه ادامه می‌دهد. در آوریل، فرنچایز بسیار محبوب ژاپنی Puyo Puyo پس از نزدیک به یک دهه با بازی جدید Puyo Puyo Puzzle Pop که فقط در Apple Arcade  موجود است، بر می‌گردد. Crossy Road Castle و Solitaire Stories نیز در حال ارتقای گیم پلی خود با تجربیات فضایی منحصر به فرد جدید هستند. همچنین شما میتوانید دیگر بازی‌های آیفون را در این بخش از مجله بازی و تکنولوژی ایموجو مشاهده کنید.

در 25 آوریل، بازیکنان در Apple Vision Pro می‌توانند با هر حرکت، چرخاندن و فشار دادن انگشتان خود با حداکثر چهار دوست در Crossy Road Castle به پیروزی برسند و یک میز بازی مجازی را در هر جایی فراخوانی کنند و از گیم پلی یک نفره کلاسیک با پیچ و تاب مدرن در بازی  Solitaire Storiesلذت ببرند.

بازی Crossy Road Castle ساخته شده توسط Hipster Whale

بازیکنان تنها با استفاده از حرکات دست، با حداکثر چهار دوست در دستگاه‌های اپل، از یک برج بی انتها و در حال چرخش  تا جایی که می‌توانند بالا می‌روند.

play-sharp-fill
بازی
Solitaire Stories ساخته شده توسط  Red Games Co.

بازی Solitaire Stories که یک برداشت مدرن از گیم پلی آرامش بخش با بازی یک نفره است، روشی کاملاً جدید را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا بتوانند بازی کارتی مورد علاقه خود را با فشار دادن و حرکت دادن مستقیم کارت‌ها روی میز کارت شخصی سه بعدی در هر کجا انجام دهند.

play-sharp-fill
در 4 آوریل، بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر بازی‌های جدیدی باشند که در دستگاه‌های اپل قابل بازی هستند، از جمله Puyo Puyo Puzzle Pop، که دارای یک داستان اصلی جدید و چند نفره برای حداکثر چهار نفر است. بازگشت بازی اکشن پازل کاندید BAFTA در موبایل یعنی بازی Super Monsters Ate My Condo+؛ و بازی Sago Mini Trips+، که چهار بازی محبوب از سری Sago Mini (سفر جاده‌ای، قایق، هواپیما، و قطار) را گرد هم می‌آورد.

 

بازیPuyo Puyo Puzzle Pop  ساخته شده توسط  SEGA

بازیPuyo Puyo Puzzle Pop  ساخته شده توسط  SEGAبازیPuyo Puyo Puzzle Pop  ساخته شده توسط  SEGA

Puyo Puyo Puzzle Pop که توسط همان تیم سازنده بازی کنسولیPuyo Puyo  ساخته شده است، جدیدترین عنوان در مجموعه بازی‌های پازلی کلاسیک و محبوب ژاپنی است. این بازی به طور انحصاری در  Apple Arcadeاست و دارای یک داستان اصلی، 24 شخصیت قابل بازی از سرتاسر سری Puyo Puyo و نبردهای چند نفره با حداکثر چهار بازیکن است.

بازیSuper Monsters Ate My Condo+  ساخته شده توسط  PikPok

این بازی پازل اکشن پر هرج و مرج با گیم پلی هیجان انگیز اصلی و جلوه‌های بصری به روز خبر از بازگشت شکوهمند خود به موبایل می‌دهد. بازیکنان برای کسب امتیاز و تغذیه هیولاهای سیری ناپذیر باید کاندوهای همرنگ را بکشند و مطابقت دهند.

بازیSuper Monsters Ate My Condo+  ساخته شده توسط  PikPok

بازیSago Mini Trips+  ساخته شده توسط  Sago Mini

Sago Mini Trips+ چهار بازی محبوب را از سری Sago Mini گرد هم می‌آورد: سفر جاده‌ای، قایق، هواپیما و قطار. بازیکنان می‌توانند با دوستان Sago Mini خود به مقاصد دور سفر کنند و سرگرمی‌ها و شگفتی‌های زیادی را در طول مسیر کشف کنند.

بازیSago Mini Trips+  ساخته شده توسط  Sago Mini

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.