AD

مشکلات هدست‌های Apple Vision Pro

مشکلات هدست‌های Apple Vision Pro
0 15

مشکلات هدست‌های Apple Vision Pro شاید برای برخی کاربران غیر عادی باشد چون هزینه بسیار زیادی را برای خرید هدست اپل ویژن پرو پرداخت کرده اند اما با این حال وجود برخی مشکلات شایددور از انتظار نیست . همچنین شاید تمایل به آشنایی با بهترین هدست‌های واقعیت مجازی و عینک‌های واقعیت افزوده در CES 2024 داشته باشید.

همه وسیله‌ها مستعد شکستن هستند، به ویژه دستگاه‌هایی که استفاده روزانه دارند و برای حمل توسط کاربر طراحی شده‌اند. با این حال، شما امیدوارید که یک پوشیدنی 3500 دلاری قوی تر از بقیه باشد. اما ممکن است این فکر درست نباشد، زیرا برخی از کاربران اپل ویژن پرو گزارش داده‌اند که پس از استفاده کم، ترک‌های ناخوشایندی در وسط صفحه بیرونی ظاهر می‌شود؛  و در حالی که برخی کاربران هدست‌های آسیب دیده خود را بدون مشکل تعویض کرده‌اند، یکی از کاربران گزارش داده است که به او گفته شده است که برای برطرف کردن مشکل باید کسر قابل توجهی از AppleCare+ را بپردازد.

در حالی که ممکن است تصور کنید هدست‌های مورد بحث زیاد مورد استفاده قرار گرفته‌اند، اما اکثر کاربرانی که هدست آنها آسیب‌دیده است، گزارش می‌دهند که با این دستگاه با دقت برخورد کرده‌اند. برخی از کاربران گزارش داده‌اند که هنگام شارژ شدن دستگاه در کیس، ترک‌هایی ظاهر می‌شود. در ساب ردیت  r/Vision Pro به گمانه زنی‌هایی در این مورد اشاره شده است مبنی بر اینکه هدست ممکن است به درستی در sleep mode در هنگام شارژ شدن باتری قرار نگیرد و باعث گرم شدن دستگاه شود و باعث شود گرما گسترش یابد و صفحه نمایش را در ضعیف ترین نقطه شیشه بشکند.

موارد دیگر عبارتند از خم شدن قاب آلومینیومی که می‌تواند به دلیل سفت کردن تسمه‌ها ایجاد شود، کج شدن یا خم شدن شیشه‌ای که در معرض تغییرات شدید دما قرار گرفته است.

Redditor TTAPeopleMover حتی فهرستی طنزآمیز از نکات مفید را برای نگهداری دستگاه شما در بهترین حالت جمع آوری کرده است از جمله شارژ باتری در حالی که در هوا شناور است و استفاده از یک فن روی گردن برای خنک نگه داشتن آن در زمان استفاده.

در حالی که برخی ظاهرا دستگاه‌های ترک خورده خود را به صورت رایگان تعویض کرده‌اند، یکی از کاربران گزارش داده است که کارکنان فروشگاه اپل به او گفته‌اند که مبلغ AppleCare+ را بپردازد.

در حالی که انتظار می‌رود اولین دستگاه‌ جدیدی که به دست مصرف‌کنندگان می‌رسند ممکن است مشکلاتی داشته باشند، با توجه به قیمت فوق‌العاده Apple Vision Pro، جای تعجب نیست که این صفحه‌نمایش‌های ترک خورده کمی سر و صدا ایجاد کنند؛ به طوری که برخی از کاربران در حال حاضر از نام Crack-gate برای این دستگاه استفاده می‌کنند.

همانطور که اخیراً برخی از صاحبان اولیه Tesla Cybertruck نیز کشف کرده‌اند، وقتی صحبت از محصولات فناوری جدید به میان می‌آید، همیشه پول کیفیت ساخت فوق‌العاده‌ای را برای شما به ارمغان نمی‌آورد.

همیشه به یاد داشته باشید که اگر محصولی جدید و پر از تبلیغات باشد، این احتمال وجود دارد که در نهایت به یک آزمایش کننده بتای غیرعمدی برای محصولی تبدیل شوید که ممکن است هنوز تمام نقاط ضعف آن برطرف نشده باشد. پذیرندگان اولیه ممکن است زودتر به فناوری جدید دست پیدا کنند، اما گاهی اوقات برای این دسترسی زود هنگام بهای زیادی باید پرداخت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.