AD

به روزرسانی Defence Derby March 2024

به روزرسانی Defence Derby March 2024
0 9

RisingWings استودیوی خلاق وابسته به KRAFTON از به روزرسانی Defence Derby March 2024 با دفاع از برج، یونیت‌ها، رویدادها و موارد دیگر پرده‌برداری کرد.

 

حاکمیت Prince Frog III را در به‌روزرسانی Defense Derby مارس 2024 تجربه کنید

این به‌روزرسانی افزوده‌ای جدید به زرادخانه جناح جانوران ارائه می‌دهد. این یونیت جدید از نوع فیزیکی با رزم‌های نزدیک سازگار است و افکت‌های debuff را روی هیولاها ایجاد می‌کند.

بازیکنان می‌توانند Prince Frog III را از طریق کانال‌های مختلفی مانند Shop of Blessings، Lucky Draw، Featured Summon  و Step Up Pack دریافت کنند. برای نمایش قابلیت‌های این یونیت جدید، Derby Brawl – Prince Frog III Mirror Match اکنون تا 13 مارس ساعت 5: 30 صبح در دسترس است و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا قدرت این یونیت را آزمایش کنند و جوایزی مانند Eternal Feathers و Season Points دریافت کنند.

 

Defense Derby با به روز رسانی مارس 2024 از رویدادهای هیجان انگیزی رونمایی می‌کند

در ماه مارس، با معرفی یک یونیت جدید و شروع فصل Mystic Woods، هیجان زیادی در راه است. در 13 مارس، گیمرها می‌توانند منتظر اولین بازی Little Satyr باشند، که افزوده‌ای تازه به جناح روح (spirit) نوع فیزیکی است.

Little Satyr دارای توانایی‌های منحصر به فردی است از جمله Slingshot قوی پس از تعدادی حمله، ایجاد آسیب به منطقه و گیج کردن و میخکوب کردن هیولاهای آسیب دیده به مدت 2 ثانیه. مسابقه Derby Brawl – Little Satyr Mirror Match که از 13 مارس تا 27 مارس در ساعت 5: 30 صبح برنامه ریزی شده است، این یونیت آخر را کانون توجه قرار می‌دهد.

در همین حال، به مناسبت فرا رسیدن بهار، یک Puzzle Event در حال برگزاری است؛ بازیکنان این شانس را دارند که ماموریت‌ها را انجام دهند، قطعات پازل را جمع آوری کنند و جوایزی مانند Legendary Unit Summon، Gem، Cubic و Crystal‌ها را دریافت کنند.این رویداد قرار است از 13 مارس تا 27 مارس ساعت 5: 30 صبح برگزار شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.