AD

بازی کارتی جدید پوکمون Pokmon Trading Card Game Pocket رونمایی شد

بازی کارتی جدید پوکمون Pokmon Trading Card Game Pocket رونمایی شد
0 20

یک بازی کارتی جدید پوکمون امسال برای موبایل عرضه می‌شود. Pokmon Trading Card Game Pocket در کنار به‌روزرسانی‌های مختلف برای عناوین مختلف پوکمون رونمایی شد. این بازی موبایلی اخیرا در Pokemon Presents  اعلام شد. این TCG آینده شامل هزاران کارت مجازی پوکمون برای جمع آوری، از جمله کارت‌های هولوگرافیک است.

در Pokemon Trading Card Game Pocket، هر روز که بازی می‌کنید، کارت‌های جدیدی به دست خواهید آورد که دو کارت به صورت رایگان در دسترس هستند. Pokemon Trading Card Game Pocket دارای کارت‌های همه جانبه (ایمرسیو) خواهد بود. می‌توانید روی این کارت‌ها ضربه بزنید تا به صحنه نشان داده شده روی کارت منتقل شوید و آن را از نزدیک تجربه کنید.

شما حتی از باز کردن بسته‌های کارت مجازی خود راضی خواهید بود. فقط انگشت خود را روی صفحه به سمت بالای بسته کارت بلغزانید تا باز شدن آن شبیه سازی شود و صدای رضایت بخشی از پاره شدن بسته ایجاد شود.

علاوه بر رونمایی بازی Pokemon Trading Card Game Pocket، این شرکت همچنین به‌روزرسانی‌هایی را برای Pokemon Masters Ex، Sleep، Unite و Café ReMix اعلام کرد. با مشاهده ویدیوی Pokemon Presents در یوتیوب، می‌توانید با تمام به‌روزرسانی‌های جدید بازی پوکمون آشنا شوید.

تاریخ انتشار رسمی هنوز اعلام نشده است. با این حال، Pokemon Company  در وب سایت خود اعلام کرده است که این بازی در سال جاری منتشر خواهد شد. آنها در حال توسعه  Pokemon Trading Card Game Pocket با همکاری DeNA و Creatures Inc هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از آخرین اخبار Pokemon Trading Card Game Pocket، وب سایت رسمی Pokemon را بررسی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.