AD

عرضه Pokemon Legends: Z-A Revealed در سال 2025

عرضه Pokemon Legends: Z-A Revealed در سال 2025
0 13

سری Pokemon Legends با معرفی یک بازی جدید در نمایشگاه Pokemon Presents همچنان ادامه دارد. Pokemon Legends: Z-A  از بازی Pokemon Legends: Arceus در سال 2022 پیروی می‌کند، یک بازی جهان باز که حلقه‌های معمول گیم پلی Pokemon را به هم می‌زند.

بازی Pokemon Legends: Z-A در منطقه Kalos اتفاق می‌افتد که در بازی Pokemon X & Y معرفی شد. دقیقاً مانند اینکه اولین بازی Pokemon Legends برداشتی منحصر به فرد از منطقه Sinnoh به ما داد، می‌توانیم در اینجا نیز جهت مخالف آن را انتظار داشته باشیم، زیرا Pokemon Legends: Z-A دارای یک محیط فوق‌العاده آینده‌نگر است، نه فقط تکرار آنچه در X & Yدیدیم.

تریلر رونمایی شامل هیچ گونه گیم پلی نیست، اما به ما ایده می‌دهد که این بازی برای چه نوع حال و هوایی است. جالب‌تر از همه، ثابت می‌کند که سری Legends روی بازگرداندن ما به گذشته تمرکز نخواهد کرد بلکه ما را به آینده نیز خواهد برد. ما باید ببینیم که این بار چگونه بر نحوه تعامل ما با پوکمون تأثیر می‌گذارد، زیرا تنظیمات پایین سطح Legends: Arceus به این معنی بود که از ابزارهای دست‌ساز و یک Pokedex دست‌نویس استفاده می‌کردیم.

در هر صورت، با توجه به تاریخ انتشار آن در سال 2025، احتمالاً می‌توان انتظار داشت که Legends: Z-A روی کنسول بعدی نینتندو که اغلب از آن با نام Switch 2 یاد می‌شود، عرضه شود. اخیراً گزارش شده است که سوییچ بعدی که نینتندو هنوز معرفی نکرده است تا اوایل سال 2025 به تعویق افتاد، زیرا قبلاً شایعه شده بود که در سال 2024 منتشر خواهد شد.

از آنجایی که نینتندو اکنون Pokemon Legends: Z-A را معرفی می‌کند، ظاهراً مطمئن است که این بازی نسبتا خوب بر روی کنسول‌های نسل فعلی سوییچ اجرا خواهد شد. این در حالی است که بسیاری از طرفداران از عملکرد اولین بازی Legends و Scarlet & Violet  در سوییچ ناامید شده‌اند.

Pokemon Legends: Arceus دو سال پیش عرضه شد. علیرغم شکایت‌هایی که در مورد گرافیک و افت نرخ فریم آن وجود داشت، با نظرات مثبتی روبرو شد. این بازی به دلیل ارائه گیم‌پلی جهان باز مورد ستایش قرار گرفت، چیزی که بعداً برای نسخه اصلی بعدی یعنی Pokemon Scarlet & Violet مورد استفاده قرار گرفت. همه چیز از گرفتن Pokemon تا پر کردن Pokedex در Legends: Arceus بازنگری شد، بنابراین ما می‌توانیم انتظار بیشتری از ورودی بعدی داشته باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.