AD

همه چیز در مورد فصل 2 بازی Fortnite Chapter 5

همه چیز در مورد فصل 2 بازی Fortnite Chapter 5
0 23

فصل 2 بازی Fortnite Chapter 5  تاریخ شروع، بتل پس، موضوع و هر چیزی که درباره این بازی می‌دانیم را در این مطلب می‌توانید بخوانید.

با اجرای پشت سر هم Fortnite Festival، Lego Fortnite  و Rocket Racing در ماه دسامبر، Fortnite  در ماه‌های اخیر مملو از محتوا بوده است. اما اکنون زمان اولین تغییر بزرگ در فصل جدید است؛ Fortnite Chapter 5 Season 2 در راه است.

ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد آنچه در راه است نداریم، اما به لطف موارد جدیدی که با به‌روزرسانی 29.30 به بازی اضافه شده‌اند، تا این لحظه بیش قبل در این مورد اطلاعات داریم.

 

فصل 2 بازی Fortnite Chapter 5 چه زمانی شروع می‌شود؟

با توجه به منطقه زمانی شما، Season 1 در حال حاضر قرار است اواخر پنجشنبه، 7 مارس / اوایل 8 مارس به پایان برسد. قبلا هر بار که یک فصل در شب پنج شنبه به پایان می‌رسید، فصل جدید صبح روز بعد شروع می‌شد. انتظار می‌رود که بازی Fortnite Chapter 5 Season 2  در تاریخ 8 مارس شروع شود.

 

موضوع Chapter 5 Season 2 چیست؟

ماه‌ها شایعه شده بود که فصلی از داستان‌های اساطیری یونانی در دست ساخت است و نقشه Chapter 5 که مملو از مناظر و معماری مدیترانه‌ای است. این موضوع به نظر می‌رسد عملاً توسط پچ 29.30 تأیید شده است که چندین عنصر اساطیری یونانی بزرگ را به بازی اضافه کرده است.

 

آیا رویداد زنده‌ای برای پایان Season 1 برگزار می‌شود؟

هیچ چیزی مانند رویداد Big Bang که Chapter 5 را معرفی کرد وجود نخواهد داشت، اما اکنون کوئست‌های جدید و تغییر عمده‌ای در این جزیره به عنوان بخشی از Season 2 وجود دارد. کوئست‌ها توسط شخصیتی جدید انجام می‌شود که زره یونان باستان به تن دارد.

 

اسکین‌های بتل پس Fortnite Chapter 5 Season 2

ما هنوز بتل پس Season 2 را ندیده‌ایم، اما احتمالاً می‌توان حدس زد که Odyssey یکی از آنها باشد. ما هنوز هیچ اسکین دیگری ندیده‌ایم، اما اگر به این موضوع اشاره نکنم که Ruined Reels مجسمه‌هایی از Fish Thicc دارد که یک toga پوشیده و یک نیزه سه‌شاخه در دست دارد.

 

همکاری‌های بتل پس Fortnite Chapter 5 Season 2

هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه چه اسکین‌های همکاری ممکن است در بتل پس Season 2 گنجانده شود، وجود ندارد. اما با موضوع اسطوره‌های یونانی، چندین اسکین Gaming Legends مانند Kratos کلاسیک یا Kassandra از Assassin’s Creed: Odyssey  امکان‌پذیر است.

 

استارتر پک و پک Save the World بازی Fortnite Chapter 5 Season 2

یک فصل جدید به معنای یک پک استارتر جدید است که شامل اسکین، back bling، pickaxe و 600 V-Bucks به قیمت 4.49 دلار و یک پک جدید Save the World که با دسترسی به  Save the World، کوئست‌های 1500 V-Buck و مجموعه‌ای از لوازم تزئینی است. اسکین پک استارتر، Clara یک رقصنده باله / قاتل Jennifer Lawrence’s Red Sparrowخواهد بود. اسکین پکSave the World، Dr. Vinderbot  خواهد بود.

نکته جالب: V-Bucks در واقع مخفف Vindertech Bucks است، زیرا نام آن از نام شخصی که این ربات را ساخته است، گرفته شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.