AD

کاربران Google Drive دسک‌تاپ فایل‌های خود را از دست داده‌اند

کاربران Google Drive دسک‌تاپ فایل‌های خود را از دست داده‌اند
0 875

گوگل می‌گوید در حال بررسی گزارش‌های کاربران گوگل درایو است که ادعا می‌کنند کاربران Google Drive دسک‌تاپ فایل‌های خود را از دست داده‌اند و فایل‌های شخصی آنها به طور غیرمنتظره‌ای از سرویس ابری ناپدید شده است.

همچنین شاید دوست داشته باشید بدانید چه کسی به حساب گوگل شما دسترسی داشته؟

طبق گزارش The Register، یکی از کاربران که تمام اطلاعات Google Drive خود را در ماه مه از دست داده بود، هفته گذشته این موضوع را کشف کرد و شکایات خود را به سایت پشتیبانی انجمن گوگل برد. همانطور که کاربر توضیح می‌دهد، تیم پشتیبانیGoogle، آنها را از طریق یک فرآیند بازیابی اطلاعات از جمله تلاش برای پشتیبان‌گیری و بازیابی یک پوشه DriveFS، راهنمایی کرد، اما بی‌فایده بود.

در حال حاضر، این تاپیک دارای 192 کاربر است که روی دکمه “من همین سوال را دارم” کلیک کرده‌اند و تعداد انگشت شماری از نظردهندگان مشکلات بسیار مشابه دارند. یکی از کاربران خاطرنشان کرد که گوگل نمی‌تواند هیچ ردی از فایل‌ها پیدا کند.

یکی از اعضای تیم Google Drive به نام Saitej هشداری را به کاربران اعلام کرد که روی disconnect account در Google Drive  برای دسک‌تاپ کلیک نکنند. آنها همچنین نسبت به حذف یا جابجایی پوشه داده این برنامه که در زیر قرار دارد هشدار دادند:

Windows: %USERPROFILE%\AppData\Local\Google\DriveFS

macOS: ~/Library/Application Support/Google/DriveFS

Saitej همچنین به کاربران توصیه می‌کند که یک نسخه پشتیبان از پوشه این برنامه را در جای دیگری تهیه و نگهداری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.