AD

به‌روزرسانی پریمیوم Kingdom Rush Vengeance در 7 دسامبر

به‌روزرسانی پریمیوم Kingdom Rush Vengeance در 7 دسامبر
0 333

Kingdom Rush Vengeance برای به‌روزرسانی پریمیوم کمپین Hammerhold خود در ۷ دسامبر آماده می‌شود.

استودیوی بازی‌سازی Ironhide به‌روزرسانی پریمیوم قابل دانلود برای Kingdom Rush Vengeance را اعلام کرده است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در 7 دسامبر به کمپین Hammerhold بپیوندند. در این کمپین می‌توانید منتظر شیرجه رفتن به بازی استراتژیک دفاعی برج باشید تا ببینید آیا می‌توانید آخرین سنگر پادشاهی را تصرف کنید یا خیر. علاوه بر از بین بردن باس‌های جدید و رام کردن sandworm‌های حریص، می‌توانید از runes باستانی و شگفتی‌های بیابانی مانند Sape Oasis در 5 مرحله جدید با سه حالت متمایز دیدن کنید: Campaign، Heroic  و Iron.

 

شما باید با همه چیز از قاتلان مرگبار گرفته تا جن‌های قدرتمند مقابله کنید. حتی ممکن است در طول راه با یک فرش جادویی روبرو شوید. البته، با تمام این چالش‌های جدید، یک قهرمان جدید نیز به بازی اضافه می‌شود: Isfet، یک مومیایی جنگجو که علی‌رغم سال‌ها حبس در یک هرم باستانی، یک شخصیت پر جنب و جوش است که مشتاق است به این معرکه بپیوندد.

همانطور که از عنوان بازی پیداست، Kingdom Rush Vengeance  به شما این امکان را می‌دهد که شمشیر را در مقام ژنرال انتصابی Dark Lord Vez’nan در تلاش برای انتقام بردارید. شما باید همه چیز را در زرادخانه او به دست آورید، از قهرمانان شجاع گرفته تا برج‌های قدرتمند، تا به ارباب تاریکی در نبرد در قلمرو تحت رهبری پادشاه دناس کمک کنید؛ تنها در این صورت است که می‌توانید واقعاً کل پادشاهی را فتح کنید.

 

در این آپدیت پریمیوم، با استفاده از Dark Army و حماسی ترین منابع آن، در وسیع ترین بیابان به قلعه Hammerhold حمله کرده و کمین خواهید کرد. با قهرمان جدید Isfet وSandworm Hollows  باید مقاومت لژیونرها را در حالی که تا آخرین نفس از Linirea  دفاع می‌کنند، پایین بیاورید.

Kingdom Rush Vengeance با امتیاز 4.8/5 در اپ استور iOS و امتیاز 4.7/5 در فروشگاه Google Play، کمپین انحصاری جدید را با برچسب قیمت 7.99 دلار در 7 دسامبر برای iOS و اندروید راه اندازی خواهد کرد. این آپدیت به صورت رایگان در Apple Arcade  نیز در دسترس خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.