AD

نقد و بررسی بازی دارک سایدرز

0 361

در سال 2010 کمپانی THQ موفق به انتشار بازی در سبک هک اند اسلش شد تا دیدی تازه را به دنیای بازی‌های ماجراجویی هدیه دهد. بازی دارک سایدرز زمانی به بازار ارائه شد که بسیاری از گیمرها به دنبال بازی‌های متفاوت و نو بودند. این بازی به خوبی توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند و همینطور نمره خوبی را در این زمینه دریافت کرد. بسیاری از گیمرها به دلیل گرافیک بالا و همچنین صداگذاری بی‌نظیر این بازی امتیازات بالایی به این بازی دادند. اما ما اینجاییم تا به بررسی و نقد این بازی یعنی Darksiders بپردازیم و جنبه‌های مختلف آن را مورد بررسی قرار دهیم. پس در ادامه با ایموجو همراه باشید.

داستان بازی دارک سایدرز

این بازی دارای چهار شخصیت اصلی است که هر کدام با نیروهای ماورائی خود قصد ایجاد تعادل بین چهارگانه زمین را دارند. این چهار شخصیت مامور وضع قانون بر روی زمین هستند و باید به بین ارتش شیاطین و فرشتگان نظمی ایجاد کنند، زمانی که مشخص می‌شود دنیا در حال فروپاشی است. بیشتر از این داستان بازی را بیان نمی‌کنیم و مستقیم به سراغ نقد و بررسی بازی Darksiders میرویم.

گرافیک بی‌نظیر دنیای Dark Siders

گرافیک بازی دارک سایدرز از قابلیت بالایی برخوردار است و دقیقا همان چیزی است که در تیزر آن قابل مشاهده بود، البته برخی از ایرادات نیز در بازی مشاهده می‌شود، مانند پخش نشدن 60 فریم بر ثانیه که امید است در سری‌های بعدی این بازی شاهد این دسته از ایرادات ریز نباشیم.

 البته این موضوع باعث نشده که از قابلیت‌های بالای آن چشم پوشی کنیم. طراحی با کیفیت و همچنین بافت‌ Darksiders از محیط اطراف تا کاراکترها واقعا تحسین برانگیز است. هماهنگی بالای این طراحی با اتمسفر بازی به بهترین شکل ممکن صورت گرفته است.

گرافیک بی‌نظیر دنیای Dark Siders

جریان بازی Dark Siders

بازی دارک سایدرز یکی از بازی‌های جذاب سبک هک اند اسلش است که بسیاری از گیمرها منتظرش بودند. سطح مبارزات بازی و در کنار آن هماهنگی کاراکترهای اصلی Darksiders به راحتی می‌تواند روایت یک داستان کاملا واقع گرایانه باشد.

درجه سختی بازی به قدری بالا است که گیمر را ترغیب به ادامه دادن می‌کند. از این نظر بسیاری از بازیکنان سبک داستان‌های اکشن – ماجراجویی می‌توانند به راحتی با این بازی ارتباط بگیرند. البته یکی از باگ‌های بازی Darksiders این است که شاید درجه سختی آن برای کسانی که با این نوع بازی‌ها آشنا نیستند اذیت کننده باشد که بهتر بود لول‌های آسان‌تری نیز برای آن در نظر گرفته می‌شد.

صداگذاری در بازی دارک سایدرز

صداگذاری شخصیت‌های اصلی داستان یکی از برترین افکت‌هایی است که کمپانی THQ بر روی کاراکترهای خود پیاده کرده است. هماهنگی بالای آن با جو و محیط بازی توانسته بهترین نوع خودش را به مخاطبان نشان دهد. از سوی دیگر موسیقی اجرایی بازی به قدری جذاب بوده که بسیاری از طرفداران Darksiders در حین بازی آرامش خاصی را تجربه خواهند کرد.

صداگذاری در بازی دارک سایدرز

سخن پایانی

بازی دارک سایدرز به راحتی توانست با اولین نمایش خود، بسیاری از بازیکنان این سبک از بازی‌ها را به خودش جذب کند. البته وجود بعضی از نقص‌ها در بازی باعث می‌شود که ادامه دادن کمی سخت‌تر شود، اما این موضوع را نمی‌توان دیواری برای ندیدن قابلیت‌های بالای آن دانست. برای کسب اطلاعات بیشتر از سبک و نحوه این بازی می‌توانید با وب سایت ایموجو بیشتر همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.