AD

آموزش ساخت اکانت در پابجی لایت فقط با چند کلیک

1 1,151

پابجی لایت یک نسخه سبک از بازی پابجی می باشد. ساخت اکانت در پابجی لایت، بسیار ساده است شما فقط نیاز به داشتن یک حساب ایمیل دارید که بتواند اکانت PUBG LITE را برای بازی ثبت کنید. اگر مراحل آموزش ساخت اکانت پابجی لایت این مطلب را دنبال کنید، می توانید یک حساب PUBG LITE داشته باشید.

ساخت اکانت در پابجی لایت

پابجی لایت نسخه ای از بازی PUBG می باشد که مورد علاقه طرفداران PUBG و PUBG Mobile قرار گرفته است. پابجی لایت یک نسخه سبک است و در مقایسه با نسخه رسمی پابجی، از ظرفیت نسبتاً کمی برخوردار می باشد. ثبت نام و بازی در PUBG LITE نیز متفاوت است زیرا این نسخه به طور رسمی در Steam موجود نیست. با این حال، ساخت اکانت در پابجی لایت، بسیار ساده است. شما فقط نیاز به داشتن یک حساب ایمیل دارید که بتواند اکانت PUBG LITE را برای بازی ثبت کنید.

نحوه ثبت اکانت در PUBG LITE

مرحله 1: برای شروع ثبت اکانت PUBG LITE، در گوگل عبارت PUBG lite PC را سرچ و روی اولین سایت کلیک کنید.

مرحله ۲: در سایت باز شده روی سه خط بالای صفحه سمت راست کلیک کنید و گزینه یACCOUNT را انتخاب نمایید.

مرحله ۳: در این مرحله، بر روی CREATE MY ACCOUNT کلیک کنید.

مرحله ۴: در صفحه ی بازی شده، آدرس ایمیل، پسورد، تکرار پسورد، نام کاربری و تاریخ تولد (بالای 18 سال) خود را بنویسید. سپس شرایط سیاست حفظ حریم خصوصی را بخوانید و آن را قبول کنید و روی CONTINUE کلیک نمایید.

در ادامه یک پیام VERIFY YOUR EMAIL نمایش داده می شود و به یک درخواست تأیید الکترونیکی به ایمیل شما ارسال می گردد.

مرحله ۵: به حساب ایمیل خود بروید، لینک تأیید ارسال شده توسط PUBG را می توانید مشاهده کنید.

مرحله ۶: برای تأیید حساب PUBG LITE روی CONFIRM TO REGISTER کلیک کنید تا ثبت نامتان انجام شود. سپس به رابط ورود به سیستم هدایت می شوید.

مرحله ۷: سمت راست بالای صفحه روی سه خط کلیک و LOGIN را انتخاب کنید.

مرحله ۸: وارد حساب کاربری خود شوید. در این مرحله می توانید پابجی لایت را به اکانت Steam، XBOX، PS4، facebook، google و … متصل کنید. به همین راحتی یک اکانت در پابجی لایت ایجاد کنید.

نحوه ثبت اکانت در PUBG LITE

نحوه اتصال پابجی لایت به Steam

در این بخش از آموزش بازی پابجی لایت، ما نحوه اتصال پابجی لایت به Steam را آموزش می دهیم.

مرحله 1: بر روی LINK NOW در زیر Steam کلیک کنید.

مرحله 2: در مرحله بعد، یوزرنیم و پسورد Steam خود را تایپ کنید و Sign In را بزنید، در این قسمت اگر حساب Steam شما قبلاً دارای PUBG بوده باشد، هدیه PUBG LITE را دریافت می کنید.

مرحله 3: هنگامی که به حساب Steam خود وارد می شوید، برای ایمیلی که برای ثبت حساب Steam شما استفاده شده است، کد تأیید ارسال می شود. این کد را دریافت و کادر Enter Your Code Here را پر کرده و روی ارسال کلیک کنید.

مرحله 4: اگر پیام Success را مشاهده کنید، یعنی حساب PUBG LITE خود را به حساب Steam خود وصل کرده اید. برای دریافت هدایا، Proceed to Steam را فشار دهید. از طریق دستورالعمل های فوق، شما یک حساب PUBG LITE دارید.

با مراجعه به بخش آموزش بازی در سایت مجله بازی موبایل ایموجو شما می توانید از مظالب آموزش و کاربردی این بخش استفاده کنید و با تمام مراحل بازی های موبایلی محبوب آشنا شوید. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. Diako می گوید

    سلام واقعا دستتون درد نکنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.