AD

بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty یک DLC نیست

0 205

نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس تاریخ انتشار بازی  Cyberpunk 2077: Phantom Liberty را که مدت‌ها در انتظار آن بودیم 26 سپتامبر اعلام کرد. بسیاری از ما بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty را به عنوان DLC بازی Cyberpunk 2077  در نظر می‌گرفتیم، زیرا فرض بر این بود که مانند سایر DLC‌ها، داستان را گسترش می‌دهد و به ما امکان انجام کارهای بیشتری را در بازی پایه می‌دهد. با این حال، به نظر نمی‌رسد که چنین باشد.

 درست پس از تریلر جدید، توسعه دهندگان Cyberpunk 2077 توضیح می‌دهند که ما باید Phantom Liberty  را نه به عنوان یک DLC، بلکه به عنوان یک بسته الحاقی کامل ببینیم.  Paweł Sasko، مدیر نوآوری، می‌گوید که برخی از قسمت‌های بازی به طور کامل بازسازی شده‌ است و تقریباً در هر قسمت از 2077 یک به‌روزرسانی در این توسعه دریافت می‌شود.

در طول فستیوال تابستانی بازی، تیم CD Projekt Red درباره بسته الحاقی آینده صحبت کرده است. در حال حاضر این بازی در نمایشگاه ایکس‌باکس رونمایی شده است و جزئیات جدید با ما به اشتراک گذاشته می‌شود و به نظر می‌رسد که این بسته الحاقی بازی حتی فراتر از آن چیزی پیش خواهد رفت که تریلر جدید نشان می‌دهد.

Phantom Libertyدر صحبت با VGC، ساسکو می‌گوید که «همه سیستم‌های اصلی » در2077 «به‌طور عمده بازسازی یا به‌روزرسانی شده‌اند. او همچنین می‌گوید که سیستم perk «بازسازی شده است»، زیرا برخی از طرفداران این سیستم را برای RPG  کمی ضعیف می‌دانستند.

 همچنین وی می‌گوید که این توسعه حتی یک قابلیت را اضافه می‌کند که قبل از عرضه بازی پایه وعده داده شده بود که آن vehicle combat بود. پیش از این برای داشتن این قابلیت یعنی برای مبارزه ماشینی در بازی بازیکن باید منتظر موقعیت‌هایی بود که در داستان اتفاق می‌افتاد، یا یک مود را روی کامپیوتر دانلود می‌کرد.

همچنین بخوانید: کد تقلب بازی Cyberpunk 2077 + [ حرفه ای بازی کن ]

 رادک گرابوسک، مدیر PR جهانی CDPR، به وضوح توضیح داد که Phantom Liberty نباید DLC نامیده شود و آن یک “بسته الحاقی کامل” است. با در نظر گرفتن تمام این موارد، به نظر می‌رسد که تریلر Xbox Showcase اطلاعات کمتری از این بسته الحاقی در اختیار می‌گذارد زیرا که دنبال کننده‌های بازی بیشتر از طریق مصاحبه‌های فستیوال تابستانی بازی در مورد همه این ویژگی‌ها و تغییرات اساسی مطلع شده‌اند.

اما حداقل اکنون مشخص شده است که Phantom Liberty در 26 سپتامبر سال جاری همراه ما خواهد بود. این اولین و آخرین الحاقیه برای Cyberpunk 2077 خواهد بود و در انحصار سخت افزارهای نسل فعلی خواهد بود و به طور کامل از PS4 و Xbox One  صرف نظر می‌کند. هرکسی که در PS5، Xbox Series X/S  و PC باشد، می‌تواند هم‌اکنون این نسخه را پیش‌خرید کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.