AD

کد تقلب بازی Cyberpunk 2077 + [ حرفه ای بازی کن ]

Cyberpunk 2077
0 2,854

اگر با بازی سایبرپانک 2077 آشنایی داشته باشید حتما می‌دانید یکی از معروف‌ترین‌ بازی در دنیای گیمینگ است که افراد زیادی علاقه‌مند به آن هستند و موفق شده است تا در مدت زمانی کوتاه طرفداران زیادی پیدا کند. محبوبیت بالای این محصول باعث شده است تا پیداکردن کد تقلب بازی Cyberpunk 2077 تبدیل به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های گیمرها شود. استفاده از این کد‌های تقلب می‌تواند به شما کمک کند تا به بسیاری از موارد مختلف در سایبرپانک 2077 دسترسی پیدا کنید و به‌راحتی از آنها استفاده کنید. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره این کدهای تقلب صحبت کنیم و نکات مهمی را در اختیار شما قرار دهیم.  تا انتها همراه این مقاله از سایت ایموجو باشید.

چگونه از کد تقلب بازی Syberpunk 2077 استفاده کنیم؟

قبل از این‌که بخواهیم شما را با انواع کد تقلب بازی syberpunk 2077 آشنا کنیم بهتر است ابتدا درباره این مسئله صحبت کنیم که چطور می‌توان از این کدها استفاده کرد؟ برای استفاده از این کدها شما نیازمند نصب کردن یک ماد روی سیستم خود هستید و از آنجایی که این مادهای کمکی که می‌توان با استفاده از آنها کدهای تقلب را اجرا کرد تنها برای سیستم‌های کامپیوتری طراحی شده‌اند بنابراین شما تنها می‌توانید از این کدها در سیستم‌های کامپیوتری استفاده کنید.

یکی از بهترین انواع مادهای کمکی که می‌توانید از آن برای اجرای بهترین کدهای تقلب در بازی سایپربانک 2077 استفاده کنید Cyber Engine Tweaks می‌باشد. برای دسترسی به این ماد شما می‌توانید هم از Nexus Mods و هم از گیت‌هاب استفاده کنید که هر دو روش مزایای خاص خود را دارند. نکته‌ای که برای نصب این ماد باید به آن دقت داشته باشید این است که حتما آخرین نسخه از آن را دانلود کرده و نصب کنید تا بتوانید بهترین عملکرد را از آن انتظار داشته باشید.

کد تقلب بازی Cyberpunk 2077
کد تقلب بازی Cyberpunk 2077

نحوه استفاده از Cyber Engine Tweaks

زمانی که این ماد را روی سیستم خود نصب کردید با فشردن کلید ~ وارد صفحه مخصوصی می‌شوید که می‌توانید کدهای تقلب را به‌راحتی در آن وارد کرده و از آنها استفاده کنید. با باز شدن صفحه مخصوص می‌تواند هر یک از دو کد (“[Game.AddToInventory(“Items.[Item Name], [X یا ([player.inventory.addItem(Items.[ItemName],[X را وارد کنید و به جای ItemName نام آیتمی که مدنظر دارید و به‌جای X نیز عدد مورد نیاز را قرار دهید تا به‌راحتی هرچه تمامی بتوانید آن را اجرا کنید. تنها نکته‌ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که تمامی براکت‌ها در زمان اجرا باید حذف شوند تا بتوانید کد مورد نظر را اجرا کنید.

بنابراین با توجه به نکات بیان شده باید بدانید که شما علاوه بر این‌که بتوانید از کدهای تقلب این بازی استفاده کنید باید هم آیتم مربوط به کد را داشته باشید و هم این که به قالب درست آن نیز دسترسی داشته باشید تا بتوانید در سایبرپانک 2077 از آن استفاده کنید.

پول بی‌نهایت در بازی سایبرپانک 2077

بدون شک پول بی‌نهایت را می‌توان بهترین کد تقلب بازی Cyberpunk 2077 دانست که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند تا با استفاده از آن بتوانند شرایط راحت‌تری را برای انجام این بازی فراهم کنند. داشتن این کد به شما کمک می‌کند تا بتوانید در هر لحظه به میزان دلخواه خود پول داشته باشید و انواع تجهیزات مختلف را با استفاده از آن خریداری کرده و در سایبرپانک 2077 از این تجهیزات استفاده کنید.

نکته بسیار مهمی که باید درباره این کد تقلب بازی سایپربانک 2077 بدانید این است که شما می‌توانید مقدار پول موردنیاز خود را نیز وارد کنید و دقیقا به همان اندازه پول دریافت کنید و باید دقت کنید که هیچ محدودیتی در دریافت پول وجود ندارد. برای این کار به‌سادگی می‌توان از کد items.money,25000 اشاره کرد که به شما 25000 یورو پول خواهد داد.

 Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

چگونه ظاهر کاراکتر بازی خود را شبیه به جانی سیلور هند کنیم؟

اگر با داستان سایبرپانک 2077 به‌خوبی آشنایی داشته باشید حتما می‌دانید که یکی از شخصیت‌های بسیار معروفی که در این بازی وجود دارد شخصیت جانی سیلور هند است که به‌عنوان یک شخصیت نمادین در سایبرپانک 2077 شناخته می‌شود. شاید برای شما جالب باشد که بدانید با استفاده از چند کد تقلب بازی Cyberpunk 2077 می‌توانید ظاهر کاراکتر خود را شبیه به این شخصیت افسانه‌ای کنید. در واقع در این بازی امکان انتخاب شخصیت افسانه‌ای جانی سیلور هند توسط کاربران وجود ندارد ولی راهکار جایگزین این است که ظاهر کاراکتر خود را شبیه به او کنید.

در گام اول برای انتخاب لباس بالاتنه‌ای که این شخصیت از آن استفاده می‌کند می‌توانید از کد تقلب Items.Q005_Johnny_Shirt استفاده کنید. برای انتخاب شلوار مخصوص او نیز می‌توان از کد تقلب Items.Q005_Johnny_Pants استفاده کرد. Items.Q005_Johnny_Shoes و Items.Q005_Johnny_Glasses دو کد تقلبی هستند که برای انتخاب کشف و همین‌طور عینک مخصوص شخصیت جانی سیلور هند مورداستفاده قرار می‌گیرند که شما هم می‌توانید از آنها نهایت بهره را ببرید. برای انتخاب کت سامورایی این شخصیت از Items.SQ031_Samurai_Jacket و برای استفاده از سلاح مخصوص جانی سیلور هند نیز باید از کد Items.Preset_Silverhand_3516 استفاده کنید. به این ترتیب شما موفق می‌شوید تا شخصیت جانی سیلور هند را در کاراکتر خود شبیه‌سازی کرده و بازی سایبرپانک 2077 را به این ترتیب ادامه دهید.

افزایش میزان احترام در بازی سایبرپانک 2077

یکی از کدهای تقلب در بازی Cyberpunk 2077 که امروزه موردتوجه بسیاری از کاربران آن قرار گرفته است کد تقلب مربوط به افزایش میزان احترام است. همان‌طور که می‌دانید به‌دست‌آوردن احترام در سایبرپانک 2077 کار آسانی نیست و نیازمند مدت‌زمان زیادی است. بااین‌حال شما می‌توانید با به‌راحتی با استفاده از این کد تقلب بازی Syberpunk 2077 میزان احترام موردنیاز خود را دریافت کنید. یکی از راه‌هایی که علاوه بر پرداخت پول برای دریافت احترام وجود دارد این است که یک قطعه Tabula e-Rasa در ازای آن بپردازید.

البته بدست آوردن Tabula e-Rasa نیز کار راحتی نیست و شما بدون صرف زمان زیاد در این بازی نمی‌توانید به میزان کافی Tabula e-Rasa بدست بیاورید ولی ما در این بخش کد تقلبی را به شما ارائه می‌دهیم که می‌توانید با استفاده از آنها این کار را انجام دهید. Items.PerkPointsResetter به شما مقداری Tabula e-Rasa می‌دهد که بعد از بدست آوردن می‌توانید به‌صورت عادی از آن استفاده کنید و احترام خود را افزایش دهید.

کد تقلب بازی Cyberpunk 2077
کد تقلب بازی Cyberpunk 2077

برخی از کد تقلب‌های مهم بازی سایبرپانک 2077

کد تقلب‌های مخصوص اسلحه:

 • mq007_skippy
 • mq008_golden_knuckledusters
 • mq011_wilson_gun
 • Preset_Achilles_Neon
 • Preset_Achilles_Pimp
 • Preset_Achilles_Tiny_Mike
 • Preset_Ajax_Default

کد تقلب بازی Cyberpunk 2077 برای بدست آوردن نارنجک:

 • GrenadeBiohazardHoming
 • GrenadeBiohazardRegular
 • GrenadeFlashRegular
 • GrenadeFragHoming
 • GrenadeFragRegular
 • GrenadeFragSticky

کد تقلب لباس:

 • AnimalsJewellery2
 • AnimalsJewellery3
 • Balaclava_01_basic_01
 • Balaclava_01_rich_02
 • Boots_01_basic_01
 • Boots_01_old_01

با استفاده از این کدهای تقلب در بازی Cyberpunk 2077 می‌توانید به‌راحتی لباس و اسلحه‌های موردنیاز خود را تهیه کرده و از آنها استفاده کنید.

برخی از مهم‌ترین رازهای بازی Cyberpunk 2077

آشنایی با رازهای بازی Cyberpunk 2077 می‌تواند یکی از جذابیت‌های زیادی را برای طرفداران و کاربران آن داشته باشد. به همین علت در این بخش به طور کامل درباره این رازها و انواع کد تقلب بازی Cyberpunk 2077 صحبت خواهیم کرد.

هتل Batty و ادای احترام به Roy Batty

اگر با جزئیات سایبرپانک 2077 آشنایی داشته باشید و داستان این بازی را دنبال کرده باشید حتما می‌دانید که ارتباط نزدیکی با سریال Blade Runner که شخصیت اصلی آن شخصی به نام Roy Batty است دارد. شما در زمان انجام ماموریت‌های اصلی خود در این بازی وارد هتلی به نام Batty می‌شوید که در آن باید به این شخصیت ادای احترام کنید.

 Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

بیشتر بخوانید:  ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در بازی فری فایر

راز Ghost in the Shell در سایبرپانک 2077

یکی از مهم‌ترین رازهای بازی Syberpunk 2077 که امروزه موردتوجه کاربران قرار گرفته است مربوط به راز Ghost in the Shell می‌باشد که در واقع از انیمیشن محبوب Ghost in the Shell برگرفته شده است. اگر شما در طول بازی با شخصیت Judy تماس تصویری بگیرید می‌توانید تصویری از ایستراگ Ghost in the Shell را مشاهده کنید.

نتیجه‌گیری

امروزه کدهای تقلب بسیار زیادی در اینترنت منتشر شده‌اند که شما می‌توانید از آنها در این بازی استفاده کنید و از مزایای آنها بهره‌مند شوید. علاوه بر این باید بدانید که سایبرپانک 2077 دارای رازهای فراوانی نیز می‌باشد که اگر به‌خوبی داستان بازی را دنبال کنید و ارتباط آنها با سریال‌ها و بازی‌های مختلف را بیابید می‌توانید از این رازها پرده بردارید. برای آموزش بهترین ترفندهای بازی هاای مختلف با ما در بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.