AD

بازی Persona 3 Reload  بدون عرضه محتوای FES یا Portable

0 100

پس از اینکه نسخه بازسازی شده بازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater بالاخره رونمایی شد، احتمالا بازی Persona 3 مقام بعدی عدم انتشار و سر به مهری را در صنعت بازی از آن خود کرده است. سازندگان این بازی فاش کردند که Persona 3 Reload ممکن است آن چیزی نباشد که طرفداران بازی‌های سری انتظار دارند.

اگرچه ممکن است تصور کرده باشید که Reload شامل نسخه‌های مدرن‌سازی شده بازی پایه Persona 3 و محتوا / اسپین‌آف‌های اضافی آن می‌شود، اما اینطور نیست. Ryota Niitsuma تهیه کننده Reload و کارگردان ارشد Kazuhisa Wada به IGN به دنبال رونمایی در نمایشگاه Xbox گفتند کهFES  وPortable  بخشی از Reload نخواهند بود.

 Niitsuma  با صحبت‌هایی این موضوع را تایید کرد: از آنجایی که مفهوم اصلی بازسازی Persona 3 بازسازی Persona 3 بود، محتوای FES  و Portable  در این بازسازی در نظر گرفته نشده است. هدف ما این بود که واقعاً روی بازآفرینی Persona 3  کار کنیم.

Persona 3Persona 3 روی PS2 عرضه شد و یک سال بعد FES را به عنوان محتوای اضافی از طریق یک دیسک جدید دریافت کرد. Persona 3 Portable  یک نسخه دستی از بازی بود که روی PSP عرضه شد. کمبود محتوا از نسخه اخیر در Reload ممکن است بیشتر طرفداران Persona 3 را ناراحت کند. این به معنای عدم توانایی برای بازی در مقام شخصیت‌های مختلف در Reload، از جمله قهرمان زن Persona 3 خواهد بود.

البته این بدان معنا نیست که FES و Portable بخشی از بازسازی نباشند. با اینکه Niitsuma و Wada برای اظهار نظر آماده نبودند، به نظر می‌رسد در آینده موارد بیشتری در مورد Persona 3 Reload گفته شود، در مورد DLC یا در مورد نسخه به‌روز شده این بازی.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

حتی قبل از اینکه تریلر این بازی به طور تصادفی توسط Atlus در اینستاگرام بارگذاری شود، به شدت شایعه شده بود که بازی Persona 3 Reload در این آخر هفته رونمایی می‌شود. تریلر به سرعت حذف شد. از طرف دیگرXbox Showcase  آنقدر مملو از افشاگری‌ها و به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیز بود، که افشای این تریلر تاثیر آنچنانی روی اذهان نداشت زیرا بسیاری از افراد قبلاً اخبار Persona 3  را دیده بودند.

سازندگان Reload همچنین توضیح دادند که هدف این بود که Persona 3  را با بازسازی بازی بر روی همان مدل و استفاده از موتور مشابهی که برای Persona 5 استفاده می‌شد، امروزی کنند. موارد هیجان انگیز زیادی برای طرفداران Persona وجود دارد حتی اگر Reload آنچنان که برخی انتظار داشتند، یک بازسازی کامل نباشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.