AD

یادداشت‌های پچ کالاف دیوتی وارزون و MW3

یادداشت‌های پچ کالاف دیوتی وارزون و MW3
0 12

یادداشت‌های پچ کالاف دیوتی وارزون و MW3 شامل رفع باگ و نرف‌های اتچمنت در بروز رسانی 13 مارس 2024

یک به‌روزرسانی جدید برای Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone در 13 مارس ارائه شد. این به‌روزرسانی کوچک شامل تغییرات quality-of-life، رفع باگ‌ها و برخی nerf‌ها برای پرقدرت‌ترین اتچمنت‌های Season 2 است. در این مقاله به همه مواردی که باید بدانید، اشاره شده است.

برای Modern Warfare 3، نقشه Skidrow اکنون دارای نقاط اسپاون اضافی برای Hardpoint است.همچنین شما می توانید تریلر معرفی باندل‌های اپراتور Modern Warfare III & Warzone | Warhammer 40k را در ایموجو مشاهده کنید.

چالش کاموی Priceless برای تفنگ جنگی جدید SOA Subverter مربوط به Season 2 Reloaded اکنون باید به درستی ردیابی شود و چالش تسلط Golded این تفنگ اکنون الزامات صحیح را نشان می‌دهد.

برخی از تغییرات در اتصالات خاص سلاح که شامل یک نرف برای کیت تبدیل JAK Maglift Kit برای تفنگ ساچمه‌ای Haymaker  است، انجام شد. این تغییر باعث افزایش 40 درصدی به minimum hip fire spread، 41 درصد افزایش به maximum hip fire spread و افزایش 40 درصدی به tactical stance spread می‌شود.

کیت تبدیل JAK Tyrant 762 Kit برای تفنگ تک تیرانداز Longbow نیز نرف شده است. این به‌روزرسانی hip fire spread 30 درصدی این اتچمنت را حذف می‌کند و 21 درصد افزایش به زمان aim-down-sight اضافه می‌کند.

علاوه بر این، بخش جدید افتر مارکت JAK Glassless Optic اکنون برای استفاده در مود Ranked Play چند نفره محدود شده است.

برای زامبی‌ها، این به‌روزرسانی مشکلی را تصحیح می‌کند که اگر بازیکنان فصل 1 Dark Aether Rift را کامل نکرده بودند، Elder Sigils  در فصل 2 Dark Aether Rift قرار نگیرد. همچنین این به روز رسانی به مشکلی پرداخته است که وقتی بازیکنی از Dark Aether Rifts اخراج می‌شود، پیشرفت در سطوح Containment را به عقب می‌اندازد.

به‌روزرسانی Warzone، کیل استریک مین خوشه‌ای را از نرف می‌کند. اکنون برای سرنگون کردن یک بازیکن full-plate به دو مین از یک مین خوشه‌ای نیاز دارد، و بازیکنی که هیچ armor plate نداشته باشد تنها با یک مین از یک مین خوشه‌ای سرنگون می‌شود.

Warzone همچنین دارای تنظیمات اسلحه‌ای مشابه با حالت چندنفره با یک nerf به JAK Maglift Kit برای Haymaker و nerf به JAK Tyrant 762 Kit برای تفنگ تک تیرانداز Longbow است.

رفع باگ‌های کوچک شامل تصحیح مشکلی است که در اثر شلیک Bunker Buster killstreak از موقعیت نادرست هنگامی که روی یک سکوی متحرک است، به وجود می‌آید، و رفع مشکل برخورد در نقشه Fortune’s Keep که به بازیکنان اجازه سوء استفاده را می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.