AD

رویداد Pokémon Sleep Raikou Research: همه آنچه باید بدانید

رویداد Pokémon Sleep Raikou Research: همه آنچه باید بدانید
0 11

Pokémon Sleep یک رویداد کاملاً جدید دیگر را در Raikou Research به ارمغان می‌آورد. به لطف این رویداد، Pokémon Raikou  افسانه‌ای، یکی از سه گانه Legendary Beasts، برای اولین بار در این بازی وارد تحقیقات خواب خواهد شد. بنابراین اجازه دهید در این مقاله جزئیات بیشتری در مورد رویداد Pokemon Sleep Raikou Research  ارائه دهیم.

بررسی اجمالی رویداد Pokemon Sleep Raikou Research

این شرح رویداد را سازندگان به اشتراک گذاشته‌اند: در جزیره گرین گراس (Greengrass Isle)، به طور مکرر رعد و برق می‌زند که نشان دهنده حضور Raikou از نوع برقی است. بنابراین در این رویداد، وظیفه شما این است که به پروفسور نرولی (Neroli ) کمک کنید تا نمونه‌های Raikou Mane را جمع آوری کند تا عادات خواب آنها را مطالعه کند. شما همچنین یک مزیت دارید زیرا می‌توانید این نمونه‌ها را با Raikou Incense و Biscuits عوض کنید تا در مورد سبک خواب رایکو بیشتر بدانید.

طبق برنامه، رویداد Pokémon Sleep به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت و از 25 مارس 2024 شروع می‌شود تا 8 آوریل 2024. شما می‌توانید دو مجموعه از ماموریت‌های زمان محدود را انجام دهید، ماموریت‌های هفته اول از ۲۵ مارس و هفته دوم از اول آوریل شروع می‌شوند و هر دو در یک روز، یعنی ۸ آوریل به پایان می‌رسند.

برای پیشرفت در رویداد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به محض شروع رویداد، Sleep  را در بازی فشار دهید. یک بخش Event Exchange برای جوایز شما وجود خواهد داشت که نمونه‌هایی مانند Raikou Incense، Raikou Biscuits، Main Skill Seeds و Thunder Stones را به همراه دارد.

رویداد Pokemon Sleep Raikou Research: جوایز

با رسیدن به جوایزی که می‌توانید در طول رویداد دریافت کنید، می‌توانید تکه‌هایی از Raikou Mane را به عنوان نمونه برای تحقیق جمع‌آوری کنید. این نمونه‌ها می‌توانند در Event Exchange بررسی شوند. حتی پس از این رویداد، می‌توانید این نمونه‌ها را تا زمان بسته شدن Exchange معامله کنید، بنابراین نگران انباشته شدن آنها نباشید.

اکنون، برای جمع‌آوری نمونه‌های  Raikou Mane، می‌توانید یک بار در روز در جلسات تحقیقات خواب در جزیره گرین‌گرس شرکت کنید. تعداد نمونه‌هایی که دریافت می‌کنید به گونه‌های پوکمون و رفتارهای خواب آنها بستگی دارد. پوکمون‌های برقی، Raikou Mane  بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورند، بنابراین توصیه می‌کنم از آنها در گروه خود استفاده کنید. همچنین، تکمیل ماموریت‌های با زمان محدود، راه دیگری را برای به دست آوردن نمونه‌های Raikou Mane ارائه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.