AD

لوگوی Modern Warfare 3 روی قوطی‌های نوشیدنی انرژی‌زای Monster

0 79

پس از سال‌ها شایعه، بالاخره ریمیک بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در راه است. این خبر بر اساس یک تبلیغ لو رفته از Monster Energy است که لوگوی رسمی این بازی رونمایی نشده را نشان می‌دهد.

شرکت اکتیویژن (Activision) هنوز تایید نکرده است که بازی کالاف دیوتی Modern Warfare 3 در راه است، اما این شایعه با گزارش‌های اخیر که نشان می‌دهد بازی بعدی این شرکت Call of Duty خواهد بود، مطابقت دارد.

تبلیغ Monster Energy توسط کاربر @algebra_sloth در توییتر به اشتراک گذاشته شد و تنها با چند تصویر ملموس ترین شواهد را به ما ارائه کرد که نشان می‌دهد احتمالا اخباری از Modern Warfare 3  در راه است؛ البته این احتمال نیز وجود دارد که این تصاویر جعلی و ساخته ذهن برخی از طرفداران این بازی باشد.

اکتیویژن حتی وجود این بازی را تایید نکرده است، بنابراین نمی‌توانیم به طور قطعی بگوییم که چه زمانی عرضه می‌شود. با این حال، شایعات اخیر نشان می‌دهد که این نسخه در نوامبر 2023 منتشر می‌شود، که از منظر فروش منطقی است، زیرا بسیار نزدیک به تعطیلات است.

سونی و مایکروسافت برای به اشتراک گذاری Call of Duty موافقت کردند. به همین دلیل، Call of Duty  تضمین شده است که برای 10 سال آینده برای ایکس‌باکس و پلی‌استیشن (و سوییچ، به لطف قرارداد جداگانه با نینتندو) عرضه می‌شود. سونی آنقدر خواهان این مورد بود که پیشنهاد دریافت تمام بازی‌های اکتیویژن بلیزارد برای یک دوره پنج ساله را رد کرد. این قرارداد ده ساله فقط به سونی امکان دسترسی به Call of Duty را می‌دهد.

همچنین بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.