AD

کنسول PS5 Pro در راه است: شایعه یا واقعیت؟

0 187

شایعات حاکی از آن است که سونی ممکن است یک نسخه Pro از PS5 را در نوامبر 2024 رونمایی کند که احتمالاً وضوح 8K را ارائه می‌دهد.

کسانی که قصد خرید یک کنسول پلی استیشن جدید را دارند ممکن است بخواهند منتظر PS5 Pro باشند، اما وجود آن تضمین شده نیست.

این شایعات را با احتیاط بررسی کنید، زیرا برنامه‌ها ممکن است تغییر کنند، اما با توجه به سابقه سونی در انتشار نسخه‌های کنسولی، انتشار نسخه جدید PS5 تعجب آور نخواهد بود. در نسل گذشته، سونی و مایکروسافت به‌روزرسانی‌های میان نسلی را برای هر دو کنسول مربوطه خود با PS4 Pro و Xbox One X منتشر کردند. در حالی که به نظر نمی‌رسد ارتقا در کنسول Xbox Series X  اتفاق بیفتد، حداقل هنوز انجام نشده است، به نظر می‌رسد سونی ممکن است در حال کار بر روی ارتقای کنسول PlayStation 5  باشد.

طبق گزارش  Key to Gaming، کنسول PS5 Pro با کد Trinity شناخته می‌شود و به برای توسعه دهندگان با کیت‌های توسعه که “تا اواخر نوامبر 2023” ارسال می‌شود، در دسترس خواهد بود. در این گزارش آمده است که کنسول PS5 Pro دارای 30 WGP و 18000mts  حافظه با FPS ثابت در رزولوشن 4K  و قابلیت نمایش در رزولوشن 8K خواهد بود. منابع آگاه معتقدند که کنسول جدید PS5 در حال حاضر برای عرضه در نوامبر 2024 برنامه ریزی شده است.

این احتمال وجود دارد سونی یک کنسول PS5 ارتقا یافته را در نوامبر 2024 عرضه کند، همچنین ممکن است برنامه‌ها تغییر کنند. همانطور که گفته شد، سونی هر نسل نسخه‌های جدیدی از کنسول‌های خود را منتشر کرده است و بنابراین اگر یک PS5 جدید در مقطعی عرضه نشود، تعجب‌آور خواهد بود.

در حال حاضر، دو مدل مختلف PS5 در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد. یکی PS5 استاندارد 499.99 دلاری است که شامل یک درایو دیسک است، در حالی که دیگری نسخه 399.99 دلاری است که دقیقاً از نظر مشخصات مشابه است، اما فاقد درایو دیسک است.

گفته شده است که مدل جدید PS5 شامل یک درایو دیسک جداشدنی نیز است، اما طرفداران باید منتظر بمانند و ببینند چه اتفاقی می‌افتد. سونی هنوز هیچ مدل جدیدی از PS5 را معرفی نکرده است.

جدیدترین اخبار تکنولوژی و سخت افزار در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.