AD

طرفداران بازی Sonic کنترلر معمولی را جایگزین Kinect نامحبوب می‌کنند

0 80

بازی Sonic Free Riders عذاب آور بود. علیرغم اینکه شاید در آن زمان زیباترین بازی این سری باشد، کنترل‌های unresponsive آن، این بازی کینکت را به یک بازی طاقت فرسا تبدیل کرده بود. دستورات صوتی مستقیماً کار نمی‌کردند. ممکن بود بازی خوب باشد، اما راه اندازی بازی بر روی کینکت به این معنی بود که بازی راحتی نخواهید داشت. اما این بدان معنا نیست که طرفداران این بازی آن را فراموش کرده‌اند.

13 سال بعد، طرفداران دور هم جمع شدند تا Sonic Free Riders را از وابستگی به Kinect خلاص کنند. پچ Sonic Free Riders No Kinect  اکنون به صورت لایو منتشر شده است و به شما امکان می‌دهد مانند سایر بازی‌ها، Sonic Riders  را بازی کنید. همه چیز، از استوری مود گرفته تا نویگیشن منوی ساده، بدون نیاز به ایستادن در مقابل تلویزیون و تکان دادن دست‌ها به اطراف کار می‌کنند و هر شخصیت اکنون با یک کنترلر قابل بازی است.

این نسخه ماد شده برای دانلود رایگان است، اگرچه ممکن است لازم باشد فایل‌ها را از بیس گیم روی رایانه خود دریافت کنید. گزینه‌ای برای اجرای آن بر روی یک کنسول وجود دارد، اما فقط باید کینکت خود را به برق متصل کنید، در غیر این صورت حتی با این نسخه ماد شده نیز به شما اجازه داده نمی‌شود بازی را انجام دهید.

نتایج بسیار عالی به نظر می‌رسند. گرافیک بازی که در زمان عرضه با نقدهای بدی مواجه شده بود در این نسخه به طرز شگفت انگیزی خوب است .

هنوز کارهایی برای انجام دادن روی این نسخه ماد شده وجود دارد مانند فعال کردن حالت‌های سه و چهار نفره و ایجاد قابلیت راه‌اندازی بدون اتصال به  Kinect. اما این یک پروژه فوق‌العاده بزرگ است. سگا مدت‌هاست که سری Sonic Riders را به نفع بازی‌های مسابقه‌ای کراس اوور بزرگ خود کنار گذاشته است، بنابراین شانس نجات Sonic Free Riders  اصلی از کینکت بسیار کم بود.

از کاربران Game Banana (Banana Rei-SanTH، SmileyWorld، MagicShad  وDunker961 ) تشکر می‌کنیم که این نسخه از بازی را راه اندازی کردند.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.