AD

راهنمای کامل خرید از استور ایکس باکس Xbox

0 4,474

کنسول شرکت‌های مایکروسافت و سونی دارای قدرت زیادی برای انجام بازی‌های ویدیویی روز است که بازیکنان می‌توانند با مدیریت بهتر هزینه‌های خود، بازی‌های بیشتری را خریداری کنند. خرید از استور ایکس باکس به عنوان یک روش کلیدی برای مدیریت بهتر هزینه‌ها است. بازیکنان می‌توانند با خرید از استور Xbox به راحتی در هزینه‌های خود صرفه جویی کرده و بازی‌های خریداری شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

روش خرید دیجیتالی بازی‌های ایکس باکس به گونه‌ای است که قابلیت اشتراک بین دو کنسول وجود دارد. افرادی که از دیسک برای بازی استفاده نمی‌کنند و می‌خواهند به صورت دیجیتالی از مزایای شرکت مایکروسافت بهره‌مند شوند بهتر است بازی‌های خود را به صورت دیجیتالی خریداری کنند. آموزش خرید از استور ایکس باکس در ادامه این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو بیان شده است.

نحوه خرید از استور ایکس باکس

قطعاً می‌دانید که خرید بازی در شرایط کنونی همواره سخت و دشوار بوده است و به دلیل وجود قیمت‌های بالا بسیاری از افراد نمی‌توانند بازی‌های روز را تجربه کنند. اگر بخواهید یک روش ارزان برای خرید بازی‌های ایکس باکس را مدنظر داشته باشید و آن را اجرا کنید بهتر است بازی‌های خود را به صورت دو نفره با دوستان خود از استور ایکس باکس خریداری کنید.

برای این که بتوانید خرید خود را از استور ایکس باکس به درستی انجام دهید بهتر است ابتدا کنسول خود را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید. داشتن یک اکانت گلد باعث می‌شود تا ضمن خرید آسان، بتوانید بازی‌های روز را با دوستان خود به صورت مولتی پلیر بازی کنید. آموزش ثبت نام در ایکس باکس لایو با چند گام در سایت ایموجو قرار گرفته است. اگر می‌خواهید با شیوه خرید از استور ایکس باکس آشنا شوید بهتر است تا پایان همراه ما باشید:

مراحل خرید از استور Xbox

در ابتدا برای خرید از استور ایکس باکس باید یک اکانت شخصی داشته باشید. ساخت اکانت مایکروسافت بسیار ساده است و می‌توانید آموزش آن را از سایت ایموجو مطالعه کنید. پس از ساخت یک اکانت باید یک گیفت کارت دیجیتالی ایکس باکس خریداری کنید و از طریق کنسول، کد خریداری شده را وارد اکانت خود کنید. برای وارد کردن کد خریداری شده به بخش استور رفته و گزینه Redeem A Code را انتخاب کنید.

  • نکته: توجه داشته باشید که کد گیفت کارت ایکس باکس به صورت 25 حرفی است و باید حروف دریافت شده را به دقت وارد کنسول کنید.

پس از شارژ اکانت خود در بخش اطلاعات اکانت ثبت شده می‌توانید مشاهده کنید که به میزان گیفت کارت خریداری شده اکانت شما شارژ شده است. خرید از استور Xbox پس از شارژ اکانت بسیار ساده است و برای این که بتوانید یک خرید عالی را تجربه کنید بهتر است به بخش بازی‌های موجود در استور مراجعه کنید.

در این مرحله با مراجعه به بخش استور می‌توانید بازی‌های روز و تمام بازی‌های قرار داده شده شرکت مایکروسافت را ملاحظه کنید.

در مرحله آخر با انتخاب بازی خود می‌توانید با انتخاب گزینه Buy خرید خود را نهایی کنید. پس از این که خرید خود را انجام داده‌اید می‌توانید بازی مورد نظر خود را در لیست دانلود قرار داده و در اسرع وقت دیتای بازی را دریافت کنید.

  • نکته: توجه کنید که خرید از استور ایکس باکس به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید به راحتی بازی خریداری شده از استور مایکروسافت را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با این کار می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و بازی‌های روز را به راحتی با دوستان خود بازی کنید.
خرید از استور ایکس باکس
خرید از استور ایکس باکس

جمع بندی درباره خرید از استور ایکس باکس

یکی از امکانات با اهمیت برای کاربران شرکت مایکروسافت تهیه بازی از استور کنسول است که می‌توانند با خرید گیفت کارت و افزایش اعتبار خود به راحتی خرید از استور Xbox را انجام دهند. اگر بخواهید از بازی‌های دیجیتالی استفاده کنید و در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید به راحتی می‌توانید خرید خود را از استور مایکروسافت نهایی کنید.

اگر در ساخت اکانت دچار مشکل هستید و یا می‌خواهید ریز و بم ساخت اکانت را یاد بگیرید بهتر است با آموزش قدم به قدم ساخت پروفایل در ایکس باکس وان همراه سایت ایموجو باشید. شما می توانید مطالب آموزشی قرار گرفته شده در سایت را مطالعه کنید تا اطلاعات خود را در زمینه کنسول مایکروسافت افزایش دهید و بهترین تصمیم را برای انجام بازی‌های روز اتخاذ کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.