تفاوت بین بتل رویال کال آف دیوتی و پابجی موبایل

0 251

حالت بتل رویال کال آف دیوتی یکی از محبوب ترین قسمت های این بازی است. با این حال بسیاری از بازیکنان به بازی های مهیج دیگری مثل فری فایر و کال آف دیوتی روی می آورند. باید گفت که فری فایر گیم پلی شبیه پابجی دارد. اگر شما یک بازیکن مبتدی هستید و مفهوم بتل رویال را نمی شناسید با ما در مجله بازی موبایل ایموجو باشید تا این حالت را برای شما باز کنیم و به تفاوت بین بتل رویال کال آف دیوتی و پابجی موبایل بپردازیم.

بتل رویال کال آف دیوتی و پابجی موبایل چه تفاوتی با هم دارند؟

در این پست نیز می خواهیم در مورد حالت بتل رویال Call of Duty Mobile صحبت کنیم. از آن جایی که خبرهای ناخوشایندی در مورد پابجی موبایل به گوش می رسد، بازیکنان آسیایی باید گزینه های دیگری برای بازی کردن داشته باشند. بتل رویال کال آف دیوتی یکی از بهترین گزینه های روی میز برای بازی است. حال سوال این جاست که آیا این بازی توان رقابت با حالت بتل رویال پابجی موبایل را دارد یا خیر.

همان طور که گفتم از این رو که بازی پابجی موبایل در بسیاری از کشور ها ممنوع شده است، به همین دلیل بازیکنان مختلف روی به بازی های دیگر می آورند. در حالی که برخی هنوز می خواهند بازی هایی با مضمون پابجی را بازی کنند و از آن لذت ببرند نسخه های دیگر برنامه پابجی موبایل را دانلود و نصب می کنند. اکثر بازیکنان به بازی هایی که دارای هیجان زیادی می باشند، روی می آورند، این بازی ها مانند فری فایر یا کال آف دیوتی موبایل می باشند. سوالی که ذهن تمامی گیمر ها را به خود مشغول کرده است این است که بین دو بتل رویال Call of Duty Mobile و حالت بتل رویال پابجی موبایل کدام یک بهتر است.

قسمت بتل رویال کال آف دیوتی موبایل بهتر از بازی های دیگر

در یک کلام باید گفت، فری فایر از نظر گیم پلی شباهت زیادی به پابجی موبایل دارد. در بین این بازی ها، Call of Duty حالت های بیشتر را در خودش جای داده است و همچنین گرافیک بهتری را نسبت به دو بازی دیگر ارائه می ‌دهد. بدیهی است وقتی صحبت از گیم پلی بتل رویال می‌شود Call of Duty به راحتی می تواند از پابجی پیشی بگیرد. محبوبیت Call of Duty به اندازه ای است که بازیکنان بیشتری در آن مشغول فعالیت هستند؛ بنابراین طرفداران این بازی می توانند با مخالفان این موضوع در سراسر جهان به مبارزه بپردازند.

جدا از قسمت چند نفره، قسمت بتل رویال بازی درست مانند حالت بتل رویال پابجی موبایل یکی از پر طرفدار ترین قسمت های Call of Duty Mobile مهیج است. اگر شما یک تلفن هوشمند داشته باشید این بازی ارزش امتحان کردن را دارد. 

بتل رویال کال آف دیوتی
بتل رویال کال آف دیوتی

شماره 1: حالت Ranked در بازی Call of Duty Mobile

بازی کال آف دیوتی موبایل مسابقه های زیادی را در دل خودش جای داده است که دارای رتبه بندی هستند و همین امر باعث شده تا جو رقابتی تری را داشته باشد. برای ایجاد حالت Ranked این مراحل انجام دهید.

مرحله 1: بازی کال آف دیوتی را بازی کنید و وارد حساب خودتان شوید.

مرحله 2: گزینه Ranked Match را در صفحه اصلی پیدا کنید، سپس بر روی آن کلیک کنید.

مرحله 3: گزینه Battle Royale را انتخاب کیند، سپس اگر آماده هستید Go را انتخاب کنید.

توجه:

با رسیدن سطح 7، حالت رتبه بندی برای شما باز می شود و قبل از آن نمی توانید این حالت را امتحان کنید.

همچنین بخوانید: بهترین تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ کال آف دیوتی موبایل

حالت Ranked در بازی Call of Duty Mobile
حالت Ranked در بازی Call of Duty Mobile

شماره 2: مسابقات عادی و نبرد بتل رویال کال آف دیوتی موبایل

این را بدانید که انجام مسابقات معمولی با مفهوم بتل رویال نیازی به رسیدن به هیچ استانداردی ندارد. در این جا به چند مرحله ساده اشاره می کنیم که برای اجرای بازی باید آن ها را انجام دهید.

مرحله 1: به قسمت بتل رویال بروید که در گوشه پایین سمت راست صفحه قرار دارد.

مرحله 2: نوع مسابقه ای را که می خواهید بازی کنید تغییر دهید. Solo/Duo/Squad.

مرحله 3: بر روی دکمه شروع کلیک کنید و چند ثانیه صبر کنید تا مسابقه BR شما شروع شود.

شما برای ما از بتل رویال کال آف دیوتی بنویسید

این ها مواردی بود که در مورد بتل رویال کال آف دیوتی باید می دانستید. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. اگر به مقاله های مربوط به بازی های بتل رویال علاقه دارید، می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.