AD

آموزش گام به گام اتصال ایکس باکس 360 به کامپیوتر

1 2,255

اگر دارای کنسول ایکس باکس 360 هستید می‌توانید با استفاده از این مقاله آموزشی به راحتی اتصال ایکس باکس 360 به کامپیوتر را برقرار کنید. با استفاده از اتصال پایدار می‌توانید اطلاعات سیستم رایانه را بر روی کنسول خود مشاهده کنید. کنسول مایکروسافت دارای ویژگی‌های متعدد زیادی است که به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند تعامل بیشتری با دیوایس های دیگر داشته باشند.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

کنسول ایکس باکس 360 به عنوان یک کنسول محبوب شناخته می‌شود که افراد می‌توانند از ویژگی‌های قرار داده شده در این کنسول استفاده کنند. برای اتصال ایکس باکس 360 به کامپیوتر می‌توان از ویندوز اکس پی، ویندوز 7، 8 و ویندوز 10 استفاده کرد. اگر می‌خواهید یک اتصال مطمئن و پایدار داشته باشید بهتر است با ایموجو همراه ما باشید.

نحوه اتصال ایکس باکس 360 به کامپیوتر

همان‌طور که در مقدمه به آن اشاره شد، به سهولت می‌توانید کنسول خود را به سیستم رایانه متصل کنید. پیش‌تر در سایت ایموجو در مورد آموزش گام به گام حذف پروفایل ایکس باکس ۳۶۰ مطالب جالب توجهی برای شما عزیزان همیشه همراه قرار گرفته است. برای اتصال کنسول ایکس باکس به سیستم رایانه مراحل زیر را دنبال کنید:

اتصال Xbox 360 به کامپیوتر: ویندوز  Xp

برای این که بتوانید اتصال خود را به ویندوز اکس پی برقرار کنید باید برنامه Windows Media Player را بر روی ویندوز خود نصب داشته باشید.

از بخش تنظیمات ویندوز گزینه Tools را انتخاب کنید.

در پنجره ظاهر شده به سربرگ Library رفته و گزینه Configure Sharing را انتخاب کنید.

در کادر ظاهر شده بر روی گزینه Share My media کلیک کرده و از بین لیست، کنسول ایکس باکس 360 را انتخاب کنید.

در این مرحله برای اتصال ایکس باکس 360 به کامپیوتر گزینه Allow را بزنید تا یک علامت سبز رنگ در کنار نماد کنسول ظاهر شود.

بر روی گزینه سفارشی سازی کلیک کرده تا پیکربندی کنسول را اعمال کنید.

اگر به درستی اتصال خود را برقرار کرده باشید در کنسول ایکس باکس 360 می‌توانید با استفاده از اشتراک شبکه WMP به راحتی سیستم خود را انتخاب کنید تا اتصال انجام شود.

اگر مراحل را به درستی انجام داده باشید با مراجعه به بخش داشبورد کنسول قادر خواهید بود تا موزیک، تصاویر و ویدیوهای سیستم خود را از طریق کنسول به اشتراک بگذارید.

اتصال ایکس باکس 360 به ویندوز  Xp
اتصال ایکس باکس 360 به ویندوز  Xp

اتصال ایکس باکس 360 به کامپیوتر: ویندوز 7/8/10

برای اتصال Xbox 360 به کامپیوتر اگر از ویندوز جدید استفاده کنید، قطعاً کار شما برای یک اتصال پایدار آسان‌تر خواهد بود. بهتر است مراحل زیر را به دقت دنبال کنید.

بر روی گزینه استارت کلیک کرده و به بخش کنترل پنل بروید. در این بخش گزینه Network and Internet  را انتخاب کنید.

در صفحه شبکه، گزینه HomeGroup را انتخاب کرده و به بخش تنظیمات پیشرفته بروید.

برای اتصال ایکس باکس 360 به کامپیوتر گزینه Change advanced sharing settings را انتخاب کنید.

به پایین‌ترین بخش رسانه رفته و گزینه media streaming options را انتخاب کرده تا شبکه نمایان شود.

در این بخش گزینه Turn on media streaming را روشن کنید تا بتوانید تصاویر و موزیک خود را با کنسول به اشتراک بگذارید.

پس از انجام تنظیمات مورد نظر تغییرات را ذخیره کرده و گزینه Advanced sharing settings را انتخاب کنید. در این بخش به صفحه اشتراک برگشته تا به راحتی تصاویر، ویدیو و موزیک خود را به اشتراک بگذارید.

اتصال ایکس باکس 360 به ویندوز 7/8/10
اتصال ایکس باکس 360 به ویندوز 7/8/10

جمع بندی درباره اتصال ایکس باکس 360 به کامپیوتر

اگر دارای کنسول ایکس باکس 360 هستید می‌توانید به کمک آموزش فوق، اتصال Xbox 360 به کامپیوتر را برقرار کنید. بسیاری از کاربران می‌خواهند اطلاعات سیستم خود را از طریق کنسول و یک تلویزیون بزرگ به نمایش بگذارند که با این کار می‌توانند تصاویر، ویدیو و موزیک‌های خود را با کنسول مشترک شوند.

پیش‌تر‌در سایت ایموجو در مورد آموزش گام به گام عکس گذاشتن روی ایکس باکس ۳۶۰ مطالب جالب توجهی برای شما عزیزان همیشه همراه قرار گرفته است. اگر دارای کنسول ایکس باکس 360 هستید و می‌خواهید ریز و بم این کنسول را یاد بگیرید بهتر است به سایت ایموجو سر بزنید. سایت ایموجو با ارائه مطالب آموزشی در مورد کنسول و بازی‌های ویدیویی سعی می‌کند تا اطلاعات شما کاربران علاقه‌مند به گیم را افزایش دهد.

بنر انتهای هر مقاله
1 نظر
  1. Hosini می گوید

    مرسی خیلی خوب توضیح دادین من این مشکلو داشتم ایکس باکسم هر کلری میکردم به کامپیوتر وصل نمیشد ولی با استفاده از ترفندای شما درستش کردم‌ ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.