AD

راهنمای زره های god of war ragnorak

0 5,169

بازی گاد آف وار رگنوراک، از هر نظر عالی به نظر می‌رسد خصوصا در توجه به انواع سلاح‌ها. البته دور از ذهن هم نیست چرا که سرزمین نورس، سرزمین تسلیحات جنگی اسرار‌آمیز است و جنگجوی بزرگی مانند کریتوس نیز باید از این تسلیحات بهره ببرد. یکی از انواع تسلیحاتی که در این بازی بسیار مورد توجه قرار گرفته، زره‌هایی هستند که کریتوس می‌تواند از آنها استفاده کند. این زره‌ها علاوه بر ظاهر متفاوت، دارای ویژگی‌های متفاوتی نیز هستند و باید در انتخاب آنها قدری بیشتر دقت به خرج داد.

اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با زره ‌های بازی god of war ragnarok کسب کنید، تا انتهای این نوشته از ایموجو با ما همراه باشید.

 

نکات مهم زره‌ ها در god of war ragnarok

در یک کلام، می‌توان گفت که انتخاب‌های بسیاری وجود دارند و این بسته به شما است که کدام مورد را انتخاب کنید. تمامی زره‌ های god of war ragnarok قابل ارتقا هستند و نیازی نیست که در اوایل بازی خیلی نگران ضعف‌های آنها باشید؛ بلکه می‌توانید با کسب امتیاز در بازی، زره خود را ارتقا داده و خود را ایمن‌تر کنید.
در انتخاب زره، هم ظاهر اهمیت دارد و هم ویژگی‌های فنی؛ ظاهر موضوعی سلیقه‌ای است اما در بحث ویژگی‌های فنی باید بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. آنچه که در ادامه می‌خوانید لیستی از بهترین زره‌ های god of war ragnarok هستند که به شما کمک خواهد کرد تا بهترین گزینه مد نظر خود را انتخاب کنید.

 

Nidavellir’s Finest Plackart

اگر می‌خواهید سلامت کریتوس پس از کشتن دشمنان زودتر به حالت اولیه بازگردد، این گزینه کاملا مناسب شما است! این زره ظاهری زیبا دارد و ابهت خاصی به کریتوس می‌بخشد اما رنگ‌بندی آن قدری بی‌روح است.

نحوه دریافت: این زره را می‌توانید از ویترین فروشگاه‌ها در Svartalfheim پیدا و تهیه کنید. این زره برای سینه در نظر گرفته شده است و برای تکمیل آن می‌توان از عناصر دیگری استفاده کرد.

 

Bracers of Raven Tears

این زره به صورت دو تکه برای مچ یا کمر قابل استفاده است و که می‌توان جداگانه نیز یکی از این موارد را انتخاب کرد. ویژگی خاص این مورد از زره ‌هایgod of war ragnarok، قابلیت افزایش شفا بخشی است به صورتی‌که از هر منبع شفابخشی، چه سنگ‌های مخصوص چه قابلیت خشم و هر منبع دیگری برای شفابخشی استفاده کنید، این زره میزان شفابخشی را افزایش می‌دهد. اگر یک تکه از زره (چه مچ و چه کمر) را استفاده کنید 15 درصد، و اگر هر دو تکه را استفاده کنید تا 30 درصد افزایش خواهید داشت.

نحوه دریافت: برای دریافت زره مچ باید 6 کلاغ و برای دریافت زره کمر با 12 کلاغ از کلاغ‌های اودین را نابود کنید و سپس زره‌ها به عنوان جایزه برای شما در نیفلهایم در دسترس خواهند بود.

 

Lúnda’s Lost Cuirass

این زره، گزینه دوم به عنوان زره سینه و یکی از بهترین زره‌ های god of war ragnarok است. این زره سینه را می‌توان از طریق عناصر دیگری مانند مورد قبلی تکمیل کرد که همگی در اطراف منطقه دلتای Vanaheim پراکنده شده‌اند. این زره علاوه بر افزایش مقاومت در برابر ضربات، میزان آسیب وارد شده به دشمنان را هم تا حدی بیشتر می‌کند.

نحوه دریافت: برای به دست آوردن Lúnda’s Lost Cuirass، باید به منطقه دلتای رودخانه Vanaheim رفته و به دنبال باغ Nóatún’s باشید. در این منطقه با گشت و گذار اتاقی را پیدا خواهید کرد که زره درون این اتاق و داخل یک صندوقچه است.

 

Lúnda’s Lost Bracers

این زره برای مچ دست است و می‌تواند آسیب ضربات وارده به دشمنان را بیشتر کند. زره مچ به تنهایی می‌تواند 20 درصد آسیب‌ها را بیشتر کند که با استفاده از زره کمر این مقدار بیشتر نیز خواهد شد.

نحوه دریافت: پس از دسترسی به منطقه دلتای رودخانه، به Veiled Passage بروید. در این منطقه یک غار وجود دارد که زره درون آن است.

Lúnda’s Lost Belt

این زره به عنوان زره کمر، تکمیل‌کننده مچ دست و سینه Lúnda’s است. این مورد از زره ‌های god of war ragnarok، همانند مورد قبلی دارای قدرت افزایش آسیب به دشمنان است و با دارا بودن هر دو تکه مچ و کمر، مجموعه 40 درصد آسیب بیشتری به بعضی از دشمنانتان وارد خواهد شد.

نحوه دسترسی: در منطقه دلتای رودخانه، مکانی با عنوان خرابه‌های Cliffside وجود دارد. در این منطقه باید به مسیرهایی پل مانند بروید و در بالای دیوارها، این زره منتظر شما است.

 

Dragon Scaled Breastplate

یکی دیگر از بهترین زره‌ های god of war ragnarok برای سینه. این گزینه مانند موارد قبلی می‌تواند به عنوان عنصر مرکزی برای اضافه کردن سایر قسمت‌ها و ساخت یک زره بالاتنه کامل باشد. همانطور که از نام Dragon Scaled Breastplate پیدا است، این زره دارای ظاهری شبیه به اژدها است. این زره باعث می‌شود تا قدرت و دفاع فزاینده داشته باشید.

نحوه دریافت: پس از بازدید دوم شما از Vanaheim می‌توانید برای تکمیل یک ماموریت جانبی به دهانه یک آتشفشان در همان نزدیکی بروید. در این منطقه با یک اژدها رو به رو خواهید شد که باید آن را از بین برده و جسدش را غارت کنید تا منابع لازم برای ساخت این زره را به دست آورید. پس از این کار می‌توانید در فروشگاه Sindri یا brok این زره را تهیه کنید. همچنین برای ارتقای آن باید سایر اژدها‌های همان منطقه را از پای در بیاورید.

 

Dragon Scaled Bracers

این مورد از زره‌ های god of war ragnarok، زره مچ و برای تکمیل مورد قبلی است. با این گزینه می‌توانید آسیب‌های وارده به دشمنان، خصوصا دشمنان نزدیک را بیشتر کنید.

نحوه دریافت: با کشتن همان اژدهای قبلی می‌توانید در فروشگاه‌های گفته شده این مورد را نیز تهیه کنید.

 

Berserker Waist Guard

این کمربند معمولا با زره اژدها ست می‌شود و قابلیت خاصی دارد. توسط آن می‌توانید هر زمان که آسیب دیده و یک حمله را مسدود و یا متوقف می‌کنید، شانس متوسط برای انفجار روح داشته باشید.

نحوه دریافت: پس از اتمام دیدار برسرکر گرو در میدگارد، زره کمر Berserker Waist Guard را به دست خواهید آورد.

 

Surtr’s Scorched Cuirass

Surtr’s Scorched Cuirass

یک زره سینه دیگر در بین بهترین زره‌ های god of war ragnarok. این زره برای جنگ با دشمنان در فاصله نزدیک بسیار خوب عمل می‌کند. این زره مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع ضربه‌های دشمنان دارد و بدون شک می‌تواند شرایط مبارزه را به نفع شما کند.

نحوه دریافت: پس از آنکه هر شش دانه Muspelheim را پیدا کرده و به خاصیت The Crucible دست پیدا کردید، باید شش چالش مربوطه را تکمیل کنید تا این زره را به دست آورید.

 

Steinbjörn Plackart

Steinbjörn Plackart

این مورد نیز یک زره سینه است که می‌توانید با استفاده از عناصر دیگر آن را تکمیل کنید؛ البته که عناصر مخصوص به خود را دارد. این زره یک دفاع خاص را به شما هدیه می‌دهد که کمک می‌کند تا با وارد کردن آسیب، سلامتی را بازیابی کنید.

نحوه دریافت: برای ساختن این زره به Slumber Stones نیاز دارید، که پاداشی برای تکمیل رویارویی با ترول‌ها است.

 

 Breastplate of Guiding Light

این زره می‌تواند قدرت یکی از سلاح‌های شما را برای چند ثانیه به صورت تصادفی افزایش دهد.

نحوه دریافت: هنگامی که به دریاچه ناین میدگارد دسترسی پیدا کردید، با دنبال کردن سیگنال‌های دود باید یک کلاه خاص را در کنار یک معبد پیدا کنید.

 

کلام آخر

زره‌ها عناصری ضروری در بازی god of war ragnarok نیستند و حتی بدون بهره بردن از آنها نیز می‌توان بازی را به اتمام رساند؛ اما استفاده از آنها می‌تواند در مبارزات بسیار کمک‌کننده باشد. زره‌ های god of war ragnarok هر کدام ویژگی‌های خاصی دارند که در قسمت‌های مختلف نقشه بازی قابل دسترسی هستند. ما در این نوشته تمام تلاش خود را به کار بستیم تا بهترین زره‌ های بازی god of war ragnarok را معرفی کنیم و اینکه کدام مورد را انتخاب کنید، کاملا وابسته به شما است.

بنابراین، هر چه سریع‌تر گزینه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و دشمنان کریتوس را با قدرت بیشتری شکست بدهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.