AD

9 ترفند زیرکانه جنگیدن در god of war ragnarok

2 4,159

برای جنگیدن در بازی god of war ragnarok باید یک سری ترفندهای کلیدی را بدانید که بتوانید پیروز مبارزه‌ها شوید. ما در این مطلب قصد داریم تا این تکنیک‌های زیرکانه را با شما در میان بگذاریم. بازی God of War Ragnarok یک بازی تک بعدی نیست. شما در این بازی با اتفاقات مهیج گوناگونی مواجه می‌شوید که رهایی از آنها به سادگی امکان‌پذیر نیست. در‌واقع همین مبارزه‌های چالش برانگیز باعث جذابیت بیشتر بازی شده است.

در این بازی با مجموعه‌ای کامل از رویدادهای متفرقه و معماهای چالشی روبرو خواهید شد که هر یک شما را با خود به دنیای تازه‌ای می‌کشد. مضمون بازی تأکید بسیاری بر مبارزه‌های پی در پی و نبردهای سهمگین دارد. در قلمروی این بازی، خدای جنگ هرگز نا امید نمی‌شود. نبردها به طرز شگفت انگیزی ظریف و در عین حال بسیار خلاقانه هستند. در ادامه برای فهمیدن رازهای پیروزی در نبردها و آشنایی با بایدها و نبایدها و ترفندهای god of war ragnarok همراه ما باشید.

رمز و رازها و ترفندهای god of war ragnarok

هرچه بیشتر در مبارزه‌های راگناروک قرار بگیرید و با دشمنان مواجه شوید، زودتر از شر آنان خلاص می‌شوید. البته ناگفته نماند که شما می‌توانید بازی را روی ساده‌ترین حالت ممکن تنظیم کنید و به راحتی تمامی دشمنان را از پا درآورید. اما پیشنهاد ما این است که بهترین تجربه زمانی به دست می‌آید که آزمون و خطا کرده و بر حالت‌های مختلف بازی تسلط لازم را پیدا کنید. راهنمایی‌های ما درباره بایدها و نبایدهای جنگیدن و ترفندهای god of war ragnarok فقط شروع راه است. اما در همین شروع راه باید به اندازه کافی پر‌قدرت ظاهر شوید!

1- ترفند استفاده از کریستال‌های شفا بخش

کریستال‌های شفا بخشThe Healthstone Stagger

تصمیم داریم با یک بخش کوچک از جنگیدن در god of war ragnarok ترفندها را شروع کنیم. آن هم کریستال‌های شفابخشی هستند که برای به دست آوردن زندگی دوباره به دستشان می‌آورید. در‌واقع استفاده از این کریستال‌ها باعث می‌شود که حملات دشمنانتان مختل شود. کریستال‌ها حتی می‌توانند دشمنی را که در حال حرکت برای یک حمله غیر قابل انسداد است را مختل کنند. بنابراین، اگر مجروح شده‌اید و کریستال سلامتی را در نزدیکی خود می‌بینید، دست‌یابی به آن ایده خوش فکری است. حتی کریستال‌ها می‌توانند ویژگی‌ها و مهارت‌هایی را در شما به وجود آورده و امکان تغییر سریع در سرعت حرکت شما را فراهم کنند!

از طرف دیگر میدان‌های باس با استفاده از سنگ‌های کریستالی پر می‌شوند. حدس بزنید بقیه ماجرا چه اتفاقی می‌افتد؟ کریستال شفا بخش روی باس‌ها هم کار می‌کنند. اما توجه داشته باشید که فعال کردن سنگ شفا بخش، فوراً انجام نمی‌شود. بنابراین برای استفاده از آن باید حداقل کمی هوشیار باشید. اما کاراکتر اصلی به اندازه‌ای سریع است که می‌توانید سنگ شفا بخش را در کوتاهترین زمان ممکن پخش کنید. چه کسی می‌داند شاید سنگ شفا بخش تنها وسیله نجات زندگی شما باشد!

2- از فرصت بیهوش شدن دشمن استفاده کنید

جنگیدن در god of war ragnarok

از جمله بخش‌های مهیج  جنگیدن در god of war ragnarok ، گیج شدن دشمن است.همانطور که می‌دانید میزان آسیبی که یک حمله وارد می‌کند بسیار مهم است. با این حال، بیهوش شدن دشمن را نادیده نگیرید. اگر دشمن را بیهوش کنید، قادر خواهید بود یک حمله فوق‌العاده قدرتمند انجام دهید که اغلب دشمنان را می‌کشد. این حمله همچنین به شما آسیب ناپذیری کامل را می‌دهد، چیزی که در Ragnarok به سختی به دست می‌آید.

 

Shield bash یک راه عالی برای آسیب‌های ناشی از شوک است. اما می‌توانید زمانی که غیرمسلح هستید خیلی سریع آن را بالا ببرید. بنابراین، اگر دیدید که دشمنی در حال گیج شدن یا بیهوش شدن است، می‌توانید با تبر خود به آنها ضربه بزنید و با کوبیدن مشت دشمن را نابود کنید.

3- ترفند حرکت رفت و برگشت تبر

ترفندهای جنگیدن در god of war ragnarok

اگر تبر را پرتاب می‌کنید و در این فکر هستید که چرا همیشه نحوه پرتاب‌هایتان ضعیف است و نمی‌توانید از پرتاب سنگین استفاده کنید. دلیل ساده آن این است که به اندازه کافی به جهت گیری تبر در هوا توجه نمی‌کنید. یکی از ترفندهای god of war ragnarok پرتاب دقیق تبر به سمت دشمن است. با یک پرتاب سبک، تبر به صورت افقی می‌چرخد ​​که برای از بین بردن دشمنان جندان حرکت ایده آلی نیست. اما یک ضربه قدرتی با تبر عالی است، منتها برای کنترل و از بین بردن دشمنان متعدد، چندان مفید نیست. پس در بهترین حالت، دشمن اگر تک نفره باشد از ضربات قدرتی تبر استفاده کنید. اگر متوجه شدید دشمنانی به سمت شما هجوم آورده‌اند و امکان محاصره‌تان بالاست، احتمالاً به اندازه کافی حرکات پاهایتان درست نیست. ما نمی‌گوییم که صرفاً روی اندام ها تمرکز کنید. اما شما باید بتوانید به گونه‌ای تکنیکی حرکت کنید که در تله دشمنان نیفتید.

4- آترئوس و گسترش کمبوها

آترئوس و گسترش کمبوها

“آترئوس” دارای مجموعه‌ای از توانایی‌ها و مهارت‌های فوق‌العاده برای جنگیدن در god of war ragnarok است که در اواسط بازی خودنمایی می‌کند. با این حال، بیشترین استفاده از او برای گسترش کمبوها است.یکی از بزرگترین اشتباهاتی که در بازی God of War Ragnarok می‌توانید مرتکب شوید این است که هر چند وقت یک بار از فلش‌های آترئوس برای آسیب بیشتر استفاده کنید. فلش‌های آترئوس تاثیر زیادی روی نابودی دشمنان ندارند. بنابراین اگر به دنبال آسیب زدن هستید، ابزار خوبی برای نابودی آنان نیستند. با این حال، ابزاری که آنها به راحتی نابود می‌کند، ایجاد اختلال در دشمنان و گیج کردن آنها است. البته این شامل دشمنانی می‌شود که در هوا معلق هستند. در واقع، اگر دشمنی را پرتاب کنید و سپس با آترئوس، یک تیر به سمت آنها شلیک کنید، آنها در حرکت آهسته سقوط می‌کنند و به راحتی آسیب می‌بینند.

5- Parry کردن را از یاد نبرید!

ترفندهای god of war ragnarok

تا به حال این ضرب‌المثل را شنیدید که می گوید، قوی‌ترین حمله به اندازه یک دفاع خوب ارزشمند است! خوب، اینجا دو برابر معنا پیدا می‌کند. یک دفاع به موقع، parry شما را فعال می‌کند، که نه تنها حریفی را که با آن می‌جنگید، بلکه حریفان اطراف را نیز متحیر می‌سازید. البته این مورد از ترفندهای god of war ragnarok شامل دشمنانی می‌شود که مستقیم با آنها روبرو نیستید و از اطراف به سمت شما دورخیز می‌کنند. یکی از نکات زیبا در مورد parry سپر شما، این است که می توانید بسیاری از حملات خود را با استفاده از همین سپر از بین ببرید. بنابراین، اگر از حملات منظمی برای جنگیدن در گاد آو وار استفاده می‌کنید، به ندرت به طور کامل مبارزه را واگذار خواهید کرد.

اکثر حملات در بازی قابل جبران هستند. حمله‌هایی که قابل جبران نیستند معمولاً با رنگ قرمز نشان داده می‌شوند. پاری فرصت‌هایی را برای مجازات‌هایی باز می‌کند که بدون آن وجود نداشتند. البته این فقط برای مبارزه با مینیون‌های معمولی شما نیست که به روسای هم سرایت پیدا کند. علاوه بر آن، پاری بر استقامت دشمن تأثیر می‌گذارد، در حالی که یک رول به آنها اجازه می دهد آن را بازیابی کنند. آنچه ما در اینجا می‌گوییم این است که اگر می‌توانید مقاومت کنید، باید مقاومت کنید. به خصوص هنگامی که در حالت‌های دشوار و شدیدتر حملات قرار می‌گیرید.

6- ترفند همکاری المنتال

همکاری المنتال god of war ragnarok

هنگامی که از امتیازات تجربه خود برای کسب مهارت استفاده می‌کنید، ما قویاً پیشنهاد می‌کنیم که فقط از هر چیزی که فکر می‌کنید مناسب سبک بازی شماست، استفاده کنید. با این‌حال، مهارتی برای Blades of Chaos و Leviathan Axe وجود دارد که به شما امکان می‌دهد هنگام ضربه زدن به دشمنان مخالف، آسیب بیشتری وارد کنید. هر دوی این مهارت‌ها از آسان‌ترین مهارت‌ها در بازی هستند و هر دو کاملاً ارزشمندند. هنگامی که به این مهارت‌ها دست پیدا کردید، بدون دردسر بین سلاح‌ها جابه‌جا می‌شوید و دائماً آسیب بیشتری به دشمنان وارد می‌کنید. یک لحظه عالی برای تعویض سلاح پس از فرود آمدن یک حمله سنگین است که شروع می‌شود. به سادگی روی Mid-Combo تغییر دهید و آسیب اضافی را وارد کنید!

7- ترفند حرکت قوسی شکل تبر

حرکت قوسی شکل تبر در گاد او وار

لویاتان تبر، یک پرتاب قوی است. با این حال، به همان اندازه که قوی است، از جمله عناصر کمتر ارزیابی شده ای است که در هنگام بازگشت آسیب کمتری وارد می‌کند. ممکن است فکر کنید که این بیشتر اوقات فقط یک امتیاز کوچک محسوب می شود. اما نکته اینجاست که قوس برگشتی تبر، کاملاً قابل پیش بینی است. شما کاملا می توانید یاد بگیرید که از حرکت قوسی تبر به عنوان یک سلاح موثر استفاده کنید.

برای جنگیدن در god of war ragnarok  تبر همیشه به سمت راست شما پرواز می‌کند. در یک خط مستقیم حرکت نمی‌کند. در عوض، به صورت افقی به سمت راست شما قوس می‌دهد. و قبل از بازگشت به داخل، به سمت بیرون خم می‌شود. وقتی این احساس را پیدا کردید، با پرتاب تبر شروع به تنظیم موقعیت خود خواهید کرد تا به سایر حریفانی که به شما نزدیک می‌شوند ضربه بزنید. به اندازه کافی باید در پرتاب تبر تسلط پیدا کنید. بدین ترتیب هر بار که تبر خود را به سمت خود فرا می‌خوانید، شروع به ضربه زدن به چندین دشمن خواهید کرد.

 

8- از محیط اطرافتان استفاده کنید

ترفند استفاده از محیط در god of war

وضوحا اشیاء قابل تعامل بسیاری در محیط برای جنگیدن در god of war ragnarok وجود دارند. از این اشیاء می‌توان برای وارد آوردن صدمات زیادی استفاده کرد و حتی می‌توان از آنها برای از بین بردن چندین دشمن در یک زمان استفاده کرد. با این حال، در حالی که این بخش بزرگی از استفاده موثر از محیط است،  موضوع تنها به همین جا ختم نمی‌شود. همانطور که این اشیاء می‌توانند برای تغییر جزر و مد یک نبرد مهم باشند، استفاده موثر از محیط نیز به این معنی است که در موقعیت یابی خود آگاه‌تر باشید.

یکی از بهترین راه‌ها برای کنترل یک نبرد شدید که دارای انبوهی از دشمنان است، جستجو در ارتفاعات است. البته دشمنان شما را تعقیب خواهند کرد، اما نکته اینجاست که آنها شکست ناپذیر نیستند زیرا بر لبه یک پرتگاه فریاد می‌زنند و زمان زیادی برای شما باقی می‌گذارد تا یک حمله قدرتمند را انجام دهید. نگهبانی موثر از لبه پرتگاه به شما کمک می‌کند تا تعدادی کشتار را به دست آورید، و اگر در نهایت تعداد آنها به اندازه‌ای زیاد بود که با شما در صدر قرار بگیرند، فقط به پایین پریده و یک حمله ویرانگر را به دشمنی در پایین انجام دهید. هنگامی که تعامل با مراحل را به روشی هوشمندانه‌تر شروع کردید، قادر خواهید بود بر برخی از نبردهای دشوارتر به مراتب کارآمدتر غلبه کنید.

9- مهارت های خود را ارتقاء دهید

مهارت و ترفندهای مخفی god of war ragnarok

بیشتر مهارت‌های شما برای جنگیدن در god of war ragnarok قابل ارتقا هستند. شما این کار را با تکمیل “کارهای رزمی” انجام می‌دهید. البته در بیان شاید بسیار فانتزی باشد. اما باید قبل از اینکه بتوانید مهارت بیشتری را ارتقا دهید، چندین بار از آن استفاده کنید. هنگامی که بر یک مهارت مسلط شدید، می‌توانید جنبه‌های خاصی از آن را ارتقا دهید. بنابراین، اگر مهارتی را پیدا کردید که به آن علاقمند شدید، ممکن است بخواهید روی به کار بردن آن در مبارزه ها تمرکز کنید. تا زمانی که به خط طلایی برسید. هنگامی که مهارت به طور کامل رتبه بندی شد، باید XP را برای تقویت بیشتر آن هزینه کنید. اگر برای یک مهارت یک ارتقاء بخرید، به همه آنها دسترسی خواهید داشت. بنابراین، می‌توانید آزادانه با بهبود عناصر مختلف این مهارت‌ها اجرا کنید.

این ترفند همچنین به این معنی است که در طول برخوردهای مبارزه‌های استاندارد باید سعی کنید از مهارت‌های متنوعی استفاده کنید. مطمئناً، می‌توانید قوی‌ترین ابزارهای خود را در برابر چند رایدر اسکراب ترکیب کنید. یا حتی می‌توانید از این برخوردها به عنوان فرصتی برای آزمودن توانایی‌های مختلف خود و رتبه‌بندی آنها استفاده کنید.

 

شما چه ترفندی را در god of war ragnarok به‌کار می‌گیرید؟

با توجه به توضیحات داده شده، جنگیدن در god of war ragnarok کاملاً باید هوشمندانه و برنامه‌ریزی شده باشد. در بازی گاد او وار ragnarok بایستی بر چگونگی پیشروی و مهارت‌های خود تسلط لازم و کافی را داشته باشید. اگرچه تا وقتی که غرق بازی نشدید، درک صحنه‌های مهیج آن کمی دشوار است. اما با تماشای گیم پلی بی‌نظیر و نصب بازی می‌توانید صحنه‌های فوق‌العاده شگفت انگیزی را تجربه کنید که فراموش نشدنی است. اگر حتی برای یکبار هم که شده، صحنه‌های خارق‌العاده این بازی جذاب را تجربه کردید حتماً نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. غلام می گوید

  چرا بازی من کرش میکند

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   اولین دلیل ممکن است سخت افزار شما باشد، ممکن است در قسمتی ضعیف باشد و نتواند بازی را به خوبی اجرا کنید، بهتر است در بالای همینی پست، سیستم خود را با حداقل سیستم مورد نیاز مقایسه کنید. آپدیت نرم افزارهای جانبی همانند Microsoft C++ و Net. Framework نیز بسیار مهم است. درایور کارت گرافیک شما مورد دیگری است که باید دقت کنید همیشه بروز باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.