AD

قابلیت AI message summaries در Android Auto اکنون در دسترس است

قابلیت AI message summaries در Android Auto اکنون در دسترس است
0 52

با راه اندازی Android Auto 11.4، گوگل قابلیت خلاصه پیام‌های هوش مصنوعی (AI message summaries) خود را در دسترس همه کاربران قرار می‌دهد. در این مقاله از ایموجو نحوه عملکرد این ویژگی آمده است.

AI messages summaries برای اولین بار در اوایل سال جاری توسط گوگل به عنوان راهی برای درک سریع پیام‌های طولانی بدون خواندن دستیار Google اعلام شد. این ویژگی به سرعت در تنظیمات Android Auto ظاهر شد، اما فعال نبود.

اکنون به نظر می‌رسد که این قابلیت بالاخره به طور گسترده در دسترس است.

هنگام راه‌اندازی Android Auto برای اولین بار پس از نصب نسخه 11.4، گوگل اعلانی به تلفن شما ارسال می‌کند که در آن توضیح می‌دهد که قابلیت message summaries اکنون در دسترس هستند. لازم نیست هیچ اقدامی انجام دهید، اما یک میانبر برای تنظیمات برای مدیریت این ویژگی نیز ارائه می‌دهد.

همانطور که اخیراً توضیح داده شد، قابلیت AI message summaries فقط روی پیام‌های طولانی‌تر کار می‌کنند و برای این کار متن تا 40 کلمه در نظر گرفته شده است. برای پیام‌های کوتاه‌تر، دستیار Google همچنان مطالب را با صدای بلند به طور کامل می‌خواند.

قابلیت AI message summaries

وقتی برای اولین بار AI message summary را راه اندازی می‌کنید، Google  به شما هشدار می‌دهد که در حال ایجاد یک خلاصه است و با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است محتوا کمی نادرست باشد. در حالی که آن پیام در حال خواندن است، یک اعلان بی‌صدا در تلفن شما نشان داده می‌شود که نشان می‌دهد خلاصه در حال تولید است. برای مثال پیام تست ما با بیش از 100 کلمه به حدود 15 کلمه خلاصه شد. بسیاری از جزئیات در این فرآیند پاکسازی شد، اما معنای کلی حفظ شد. بدیهی است که نتایج شما ممکن است بسته به سناریو متفاوت باشد.

پس از خواندن خلاصه، اعلانی در Android Auto ظاهر می‌شود که در آن بازخورد درباره خلاصه درخواست می‌کند.

Android Auto

AI message summaries

اگر این قابلیت را نمی‌خواهید، شما می‌توانید آن را به راحتی از طریق تنظیمات Android Auto خود خاموش کنید.

این ویژگی همچنان به عنوان AI message summaries نامیده می‌شود، اما یک تاگل جدید برای Notifications with Assistant نیز وجود دارد و در حال حاضر دقیقاً مشخص نیست که چه کاری انجام می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.