AD

بازی Secrets of Grindea بالاخره منتشر شد.

بازی Secrets of Grindea بالاخره منتشر شد.
0 6

بازی Secrets of Grindea که یک RPG اکشن است پس از یک دهه دسترسی زود هنگام بالاخره منتشر و در دسترس عموم قرار گرفت .

پس از یک توسعه طولانی مدت،  RPGاکشن چهار نفره Secrets of Grindea  پس از تقریباً یک دهه در دسترس عموم قرار گرفت. Grindea که یک بازیold school  است، به عنوان ادای احترام و تقلید از بازی‌های دوران SNES  در نظر گرفته شده است.

این نسخه شامل حدود 300 کاراکتر مختلف، گیم پلی کاملاً مشترک برای چهار نفر، سفارشی سازی و تطبیق 31 مهارت، 30 باس فایت و انبوهی از مینی بازی‌ها است. در این بازی خانه خود را طراحی کنید، آیتم‌های کرفت را به دست آورید، حیوانات خانگی را رام کنید، در مینی بازی‌ها شرکت کنید، گیاه بکارید. همچنین یک مود Arcade Roguelite  برای بازی در کنار مود داستانی وجود دارد.

Secrets of Grindea که برای اولین بار در سال 2015 به یک وضعیت دسترسی زودهنگام رسید، نه سال را در این وضعیت گذراند. اکنون که منتشر شده است، توسعه دهندگان قصد دارند قبل از پرداختن به مود New Game+، چند دور رفع باگ انجام دهند.

من بررسی کردم و PC Gamer در سال 2014 در مورد Grindea گزارش داده بود و نویسنده تام سایکس آن را نوستالژیک و بسیار سرگرم‌کننده نامیده بود. این گزارش در واقع در حال اجرای نسخه‌ی نمایشی بازی قبل از انتشار دسترسی زود هنگام در سال 2015 منتشر شده بود. در این گزارش اشاره شده است که: به نظر می‌رسد هنوز تاریخ انتشاری مشخص نشده است، هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که چقدر منتظر خواهید بود.

Pixel Ferrets در پست Steam در مورد انتشار این بازی گفت: با تشکر از همه کسانی که در این سفر دیوانه کننده همراه ما بودند، و برای همه تشویق‌ها و بازخوردهایی که به ما داده شد تا این بازی را پس از مجموعا 13 سال به چیزی که الان هست برسانیم و با خوش آمد گویی به همه بازیکنان جدیدی که در شکل دادن به آن چیزی که در نهایت تبدیل خواهد شد، این بازی را انتخاب کرده‌اند؛ با اشاره به اینکه اگرچه دسترسی زودهنگام این بازی از سال 2015 شروع شده بود، توسعه از نظر فنی سال‌ها قبل آغاز شده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.