AD

بازی MerX برای اندروید در مناطق منتخب دسترس است

بازی MerX در مناطق منتخب برای اندروید در دسترس است
0 18

بازی MerX یک تایتل اکشن جدید است که توسط Thematica Point ارائه می‌شود. بازی MerX: Multiplayer PvP shooter اکنون در مناطق منتخب عرضه شده است و در فیلیپین، تایلند و رومانی در دسترس خواهد بود. راه اندازی نرم افزاری در حال حاضر فقط به اندروید محدود شده است و هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد نسخه iOS منتشر نشده است. همچنین شاید تمایل به آشنایی با بهترین بازی های RPG داشته باشید.

 

هدف MerX ارائه یک تجربه تیراندازی FPS چندنفره ایمرسیو است.

بازی MerX: Multiplayer PvP با هدف ارائه ترکیبی منحصربفرد از حالت‌های بازی چند نفره FPS، همراه با موضوع ویژه جنگ سایبری مدرن است. این بازی دارای مجموعه‌ای منحصر به فرد از سربازان و سلاح‌ها است که هر یک از آنها قابل شخصی سازی و ارتقا هستند. تعداد زیادی کاراکتر برای آنلاک کردن وجود دارد که هر کدام دارای یک قدرت ویژه برای خود هستند.

به عنوان یک PvP، این سرگرمی هرگز متوقف نمی‌شود و هر دور با دور قبلی متفاوت است. برای افزایش لذت بیشتر، مود‌های مختلفی به بازی توسط توسعه‌دهندگان اضافه شده است که هر کدام بر روی کار تیمی و هماهنگی تمرکز دارند. مود‌های بازی مانند Hold the Point  و Escort Paylord وجود دارد که به شما امکان می‌دهد تا در کنار همتایان خود استراتژی داشته باشید و راند بازی را به نفع خود تضمین کنید.

هر شخصیت دارای یک قدرت منحصر به فرد است که نوع خاصی از گیم پلی را ترجیح می‌دهد، این به شما امکان می‌دهد با استفاده از تجهیزات و اسلحه‌های موجود، کاراکترها موجود را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید و رهبری کنید. این بازی دارای گرافیک سه بعدی مدرن است که باعث بهبود بیشتر گیم پلی می‌شود.

بازیکنان مناطق ذکر شده در بالا می‌توانند از طریق فروشگاه Google Play مربوطه خود به بازی دسترسی داشته باشند. همانطور که قبلاً گفته شد، هنوز اطلاعاتی در مورد نسخه iOS در دسترس نیست، از این رو منتظر به روز رسانی‌های بیشتر از سوی توسعه دهندگان باشید.

دانلود بازی MerX: Multiplayer PvP shooter برای اندروید از گوگل پلی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.