AD

اپلیکیشن جدید Adobe Express

اپلیکیشن جدید Adobe Express
0 12

Adobe اولین نسخه به روز شده برنامه موبایلی خود با نام Adobe Express (ادوبی اکسپرس) را معرفی کرد. این ابزار در دسترس، به کاربران اجازه می‌دهد تا پروژه‌ها را از طریق Photoshop و Illustrator طراحی، ویرایش و مدیریت کنند؛ به عبارتی دیگر یک ابزار مناسب برای تولید محتوای فوری است.

در حالی که طیف وسیعی از نرم افزارهای Adobe برای انتخاب وجود دارد، این ابزار فوری برای سازندگان دیجیتالی عالی است و ابزارهای طراحی پیشرو Adobe را در دسترس ما قرار می دهد. از ایجاد محتوای رسانه‌های اجتماعی گرفته تا آگهی‌ها، پوسترها و پست‌های تبلیغاتی، توسطAdobe Express  موبایلی قابل انجام است و ابزارهای تولید محتوا در سطح حرفه‌ای را در یک برنامه قابل دسترس به کاربران ارائه می‌دهد.

Adobe Express چه کاری انجام می دهد؟

Adobe Express به عنوان برنامه ایجاد محتوای هوش مصنوعی همه کاره توصیف می شود که از Adobe Firefly برای ترکیب نوآوری هوش مصنوعی با خلاقیت انسان استفاده می کند. این اپلیکیشن با مجموعه ای از ابزارهای هوش مصنوعی از جملهgenerative fill ، تولید متن به تصویر، ویرایش ویدیو، کیت های برند و جلوه های متنی راهی ساده برای زنده کردن آسان طرح های شما است.

Adobe Express چه کاری انجام می دهد؟

Adobe Express برای سازندگان محتوا

ادوبی اکسپرس یک برگ برنده برای انواع خلاقیت ها، از دانش آموزان و افراد تاثیرگذار گرفته تا مشاغل کوچک و متخصصان طراحی است. برای غول‌های نوظهور رسانه‌های اجتماعی، Adobe Express به کاربران اجازه می‌دهد تا محتوای TikTok و Instagram را مستقیماً از این اپلیکیشن برنامه ریزی کنند. برای پروژه‌های مشترک، کاربران می‌توانند قطعات را در زمان واقعی بازبینی و ویرایش کنند و با همکاری، طراحی را یکپارچه و کارآمد کنند.

دانلود ادوبی اکسپرس برای موبایل

Adobe Express برای موبایل در حال حاضر در مرحله آزمایشی بتا است و برای اندروید از طریق فروشگاه Google Play قابل دانلود است. کاربران iOS می توانند ثبت نام کنند و کاربران منتخب راهنمایی خواهند شد.

دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن Adobe Express از گوگل پلی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.