AD

ویژگی جدید App Auto Open گوگل پلی

ویژگی جدید App Auto Open گوگل پلی
0 11

طبق آخرین تحولات در صنعت بازی، ویژگی جدید App Auto Open گوگل پلی ممکن است در این پلتفرم عرضه شود. طبق گزارشات، گوگل پلی در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که برنامه‌های تازه دانلود شده را به محض در دسترس بودن، به طور خودکار راه اندازی کند. مشخص نیست که این ویژگی چه زمانی در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

ویژگی App Auto Open گوگل پلی چیست؟

همانطور که توسط Android Authority گزارش شده است، این ویژگی جدید به برنامه‌هایی که در حال دانلود روی دستگاه هستند اجازه می‌دهد تا پس از اتمام دانلود، به‌طور خودکار باز شوند. پیش از این، کاربران این امکان را داشتند که پس از تکمیل دانلود، برنامه را حذف نصب کنند یا با ضربه زدن آن را به صورت دستی باز کنند. با این حال، اکنون، با این به‌روزرسانی، برنامه‌ها پس از راه‌اندازی خودکار، به‌طور خودکار با گزینه‌های دیگر در دسترس باز می‌شوند.

App Auto Open اجباری است؟

این ویژگی به‌روزرسانی اجباری نخواهد بود و کاربران می‌توانند آن را فعال یا غیر فعال کنند. این ویژگی جدید به‌عنوان یک به‌روزرسانی اختیاری خوب برای هر دو کاربر عمل می‌کند، که ترجیح می‌دهند و ترجیح نمی‌دهند برنامه‌ها را پس از دانلود به‌طور خودکار راه‌اندازی کنند. طبق  APK teardown مربوط به پلی استور نسخه 41.4.19، ویژگی جدید با نام App Auto Open در دسترس خواهد بود.

مزایای App Auto Open گوگل پلی

App Auto Open گوگل پلی پس از فعال شدن، یک بنر اعلان را در بالای صفحه نمایش می‌دهد که به مدت 5 ثانیه آنجا خواهد بود. همچنین بر اساس تنظیمات تلفن همراه این اعلان با زنگ یا لرزش همراه خواهد بود. شاید داشتن قابلیتی مانند دانلود خودکار خوب باشد، زیرا گاهی اوقات برنامه‌ها را دانلود می‌کنید و پس از دانلود فراموش می‌کنید که آنها را راه اندازی کنید. از طرفی با اختیاری بودن این قابلیت، در صورت عدم نیاز، می‌توان آن را غیرفعال کرد.

 

زمان فعال شدن ویژگی App Auto Open گوگل پلی

گوگل پلی اخیراً به‌روزرسانی‌های جالبی را به پلتفرم خود اضافه کرده است و دیدن به‌روزرسانی‌های auto-open  نیز جالب خواهد بود.

این خبر طبق APK teardown  توسط Android Authority گزارش می‌شود و هیچ به روزرسانی یا خبری رسمی توسط Google Play ارائه نشده است. از این رو تاریخ رسمی در مورد زمان عرضه این ویژگی وجود ندارد و می‌توان انتظار داشت که در به روز رسانی‌های بعدی وجود داشته باشد.

 

منبع: gamingonphone

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.