AD

10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن

6 232

یکی از سرگرمی‌های امروزه برای مردم بازی‌کردن با کنسول‌های باکیفیت و دوست‌داشتنی است.پلی استیشن یکی از دستگاه‌های محبوب و پرطرفدار است که بازی های پلی استیشن بسیار زیادی در بازار هستند که جوانان، کودکان و بزرگسالان می‌توانند خود را سرگرم کنند. بازی پلی استیشن در رده‌های سنی، ژانرها و سبک‌های مختلف تولید می‌شود و در بازار به فروش می‌رسد.

بازی‌های پلی استیشن بسیار زیادی تولید می‌شود؛ اما برخی از آن‌ها دارای کیفیت و ژانرهای بسیار جذابی هستند. اگر شما نیز قصد دارید با بهترین بازی های پلی استیشن آشنا شوید و در اوقات فراغت به بازی‌کردن مشغول شوید با ما همراه باشید؛ در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن را به شما معرفی کنیم. شما می‌توانید با شناخت بهترین بازی های پلی استیشن در زمان‌های بیکاری خود را با بازی‌کردن سرگرم کنید.

آشنایی با بهترین بازی پلی استیشن 5

کنسول پلی استیشن 5 یکی از دستگاه‌های محبوب بازی است که افراد بسیار زیادی از آن برای بازی‌کردن استفاده می‌کنند تا در زمان‌های که بیکار هستند مشغول باشند. بازی یک سرگرمی بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است که می‌تواند کمک کند از تایم و زمان خودمان لذت ببریم.با محبوب‌شدن پلی استیشن 5 و خریداری‌شدن آن توسط برخی از مردم امروزه افرادی را مشاهده می‌کنیم که به دنبال آشناشدن با بهترین بازی پلی استیشن 5 هستند.

بازی‌های بسیار زیادی منتشر شده است برای کنسول محبوب و دوست‌داشتنی پلی استیشن 5 اما تمام آن‌ها نتوانستند در لیست بهترین بازی ها قرار بگیرند؛ نمره و طرف‌داران برخی از آن‌ها بسیار پایین بود که با شکست روبرو شدند.

بازی‌هایی وجود دارند که موردعلاقه افراد بسیار زیادی قرار گرفته است و افراد بسیار زیادی زمان خود را صرف بازی‌کردن آن‌ها می‌کنند تا از زمان فراقت خود لذت ببرند.در این بخش 10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن 5 را معرفی کرده‌ایم که می‌توانید با انتخاب یکی از آن‌ها خود را سرگرم کنید.

Horizon Forbidden West

10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن

یکی از بهترین بازی های پلی استیشن Horizon Forbidden West است که برای کنسول پلی استیشن 5 نیز موجود است و آن جزو بهترین بازی‌هایی است که وارد بازار شده و طرف‌داران بسیار زیادی را جذب خودکرده. این بازی از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است و می‌تواند افراد را ساعت‌ها مشغول کند بدون این که فرد احساس کند خسته شده یا این که حوصله او سر رفته و دلیل آن جذابیت و داستان زیبای این بازی است.

این بازی برای نسل جدید شخصیت‌هایی را به بازی اضافه کرده است و این شخصیت‌ها با داشتن جذابیت و نقش‌های زیبا توانسته‌اند طرف‌داران بسیار زیادی را جذب کنند. در بازی Horizon Forbidden West برای پلی استیشن 5 این قابلیت برای کاربران وجود دارد که می‌توانند مأموریت‌های جانبی که در بازی وجود دارند و در نسل جدید تعداد آن‌ها افزایش پیدا کرده است را تجربه کنند و از بازی‌کردن با آن‌ها لذت ببرند.

بازی Horizon Forbidden West علاوه بر این که در لیست بهترین بازی پلی استیشن قرار دارد در بین پرفروش‌ترین بازی ها نیز قرار گرفته است. این بازی دارای یک نمایش بسیار زیبا و فوق‌العاده‌ای است که باعث شده کاربران علاقه بسیار زیادی به آن پیدا کنند. اگر قصد دارید در اوقات فراغت خود یک بازی جذاب را تجربه کنید می‌توانید Horizon Forbidden West را انتخاب کنید.

Spider-Man: Miles Morales

10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن

بازی بعدی که در لیست بهترین بازی پلی استیشن 5 قرار دارد Spider-Man: Miles Morales است. این بازی دارای یک گیم پلی بسیار عالی می‌باشد که توانسته طرف‌داران بسیار زیادی را به خود جذب کند.نسل جدید بازی مرد عنکبوتی از داستان ماجراجویانه‌ای تولید شده است که برای افراد بسیار زیادی دارای جذابیت می‌باشد.

در سری جدید این بازی قدرت‌های بسیار زیادی به مایلز داده شده است و این افزایش قدرت در گیم‌پلی بازی تأثیرات بسیار زیادی گذاشته است. در این بازی شخصیت‌های مختلفی پدیدآمده است که می‌توانید آن‌ها را در کنار هم تجربه کنید که این قابلیت بسیار دوست‌داشتنی است و در رضایت کاربران تأثیر مثبتی داشته است.

Deathloop

10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن

Deathloop یک بازی بسیار دوست‌داشتنی و جذاب است که طرف‌داران خاص خود را دارد. این بازی در لیست بهترین بازی پلی استیشن قرار گرفته است و توانسته کاربران خود را بسیار راضی نگهداری و در بازار افراد بسیار زیادی را جذب کند. این بازی جذابیت بسیار زیادی دارد و می‌تواند کاربران خود را شگفت‌زده کند و افرادی که این بازی را تجربه کرده‌اند علاقه بسیار زیادی به آن پیدا کردند.

این بازی دارای رمز و رازهای می‌باشد که باید گیمر تلاش کند تا در این بازی رمز و رازها را کشف کند و این بخش بسیار جذاب است و یکی دلایل محبوبیت این بازی را می‌توان چالش‌ها و هیجاناتی که در آن وجود دارد دانست.در بازی Deathloop تفاوت سلاح‌ها بسیار زیاد است و بازی این قابلیت را برای شما به همراه دارد که می‌توانید دشمنان خود را با روش‌های مختلفی که خودتان به آن‌ها علاقه دارید حمله کنید و آن‌ها را از بین ببرید. بازی از چهار منطقه تشکیل شده است که می‌توانید برای بازی و گذراندن وقت استفاده کنید و وارد مراحل جدید شوید.

Ratchet and Clank:Rift Apart

10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن

بازی بدی که می‌توانیم به شما معرفی کنیم و یکی از بهترین بازی های پلی استیشن است بازی Ratchet and Clank: Rift Apart می‌باشد. این بازی جذابیت بسیار زیادی دارد و طرف‌داران منحصربه‌فرد خود را جذب کرده است. داستان و گیم‌پلی جذابی که در این بازی به کار گرفته شده است که باعث می‌شود افراد بدون هیچ خستگی مدت‌زمان طولانی را صرف این بازی کنند. Ratchet and Clank: Rift Apart می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای افرادی که قصد دارند اوقات فراغت خود را مشغول یک بازی جذاب کنند.

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart دارای مراحل بسیار جذابی است که گذراندن آن‌ها به شما احساس خوبی منتقل می‌کند، این بازی می‌تواند گزینه بسیار عالی برای سرگرمی باشد. شخصیت‌های موجود در این بازی به‌صورت رباتیک هستند که به جذابیت بیشتر این بازی کمک کرده است.در هنگام بازی‌کردن مواردی را مشاهده می‌کنید که باعث زیبایی این بازی می‌شود.

شخصیت‌های زیبا و جذاب مراحل هیجان‌انگیز تمام این موارد به شما کمک می‌کند تا از بازی لذت بسیار زیادی را دریافت کنید. کمپانی در ساخت بازی Ratchet and Clank: Rift Apart به نکات بسیار کوچکی توجه کرده است و تمام مراحل را بادقت طراحی کرده و این باعث شده است در لیست بهترین بازی پلی استیشن قرار بگیرد و طرف‌داران بسیار زیادی به دست آورد.

Elden Ring

10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن

بازی Elden Ring یک بازی شناخته شد و محبوب است که در لیست بهترین بازی پلی استیشن قرار گرفته است. بازی Elden Ring از یک گیم‌پلی بسیار جذابی برخوردار است که هر فردی را می‌تواند جذب کند. این بازی‌دوست داشتنی و به طور کامل بر روی نکات مهم کارکرده است و یک گیم عالی را به وجود آورده. گرافیک بالای دارد و می‌تواند با داشتن هیجان‌انگیزی که دارد باعث شود ساعت‌ها مشغول بازی‌کردن شوید بدون هیچ خستگی و به همین دلیل افراد بسیار زیادی کاربر این بازی شده‌اند.

Returnal

10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن

بازی بعدی که در این لیست قرار دارد Returnal است. این بازی دارای هیجان بسیار زیادی می‌باشد و به همین دلیل می‌‎تواند کاربران را به خود جذب و هنگام بازی آن‌ها را خیره و هیجان‌زده کند. داستان بازی بسیار زیبا و دوست‌داشتنی است؛ شما در این بازی وارد یک دنیایی می‌شوید که نابود شده است و خود را تسلیم طبیعت کرده است.

زمانی که مشغول بازی هستید و مراحل را پشت سر می‌گذارید و با محیط‌های مختلفی که در بازی هستند روبرو می‌شوید بیشتر لذت می‌برید و برای شما هیجان بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت.در بازی شخصیت‌های بسیار متفاوتی وجود دارد که باعث بهترشدن بازی شده‌اند و تجربه‌کردن این بازی بسیار ارزشمند است و اگر می‌خواهید زمان بیکاری و آزاد خود، را با بازی‌کردن لذت‌بخش کنید؛ بازی Returnal گزینه بسیار مناسبی است.

Sackboy: A Big Adventure

10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن

Sackboy: A Big Adventure یکی دیگر از بازی های محبوب پلی استیشن است که طرف‌داران بسیار زیادی دارد و افراد زیادی را مشاهده می‌کنیم که به دنبال تهیه این بازی جذاب و دوست‌داشتنی هستند. می‌توان به‌راحتی این بازی را در لیست بهترین بازی پلی استیشن قرارداد و دلیل آن محبوبیت و جذابیتی است که Sackboy: A Big Adventure از آن برخوردار می‌باشد. این بازی بیشتر مناسب کودکان طراحی و منتشر شده است؛ اما به دلیل جذابیت داستان و طراحی عالی آن جوانان و بزرگسالان نیز وقت خود را صرف این بازی می‌کنند.

این بازی می‌تواند شما را شاد و خوشحال کند؛ داستان جالب و زیبای بازی Sackboy: A Big Adventure باعث شده است افراد در زمان‌های که مشغول به بازی‌کردن هستند شاد و پر انرژی باشند. این بازی به کاربران احساسات بسیار عالی و دوست‌داشتنی را منتقل می‌کند و به همین دلیل کاربران علاقه بسیار زیادی دارند که این بازی را اجرا کنند.

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن

بازی بعدی که قصد داریم به‌عنوان بهترین بازی پلی استیشن معرفی کنیم Ghost of Tsushima: Director’s Cut است. این بازی طرف‌داران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است و کاربران از آن لذت می‌برند و علاقه بسیار زیادی دارند که زمان خود را صرف این بازی کنند. Ghost of Tsushima: Director’s Cut نسبت به نسخه‌های قبلی خود پیشرفت بسیار زیادی داشته است که گیمرها به‌راحتی متوجه بهبود آن می‌شوند.

بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut در سبک قدیم است و یک بازی جذاب شمشیرزنی می‌باشد که طرف‌داران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است. اگر شما علاقه‌‍مند به بازی‌های قدیمی هستید این بازی مناسب شما است و می‌تواند به طور کامل شما را سرگرم کند و شما در زمان بازی احساس خوبی را دریافت کنید.

Assassin’s Creed Valhalla

10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن

رسیدیم به معرفی معروف‌ترین و پرطرف‌دارترین بازی که در این لیست قرار دارد؛ Assassin’s Creed Valhalla یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌های پلی استیشن است که در بازار طرف‌داران بسیار زیادی دارد. این بازی با داستانی اکشن و جنگی موردعلاقه افراد بسیار زیادی است و برای کنسول‌های مختلف این بازی موجود است و می‌توان با بازی‌کردن آن حس فوق‌العاده‌ای را تجربه کرد و هیجان این بازی باعث می‌شود به آن علاقه بیشتری پیدا کنید.

داستان این بازی جنگ‌های وایکینگی است که به مکان‌های مختلف حمله می‌کنند و آن‌ها را به‌صورت کامل غارت می‌کنند. این ژانر برای اکثر مردم جذاب و دوست‌داشتنی است و کیفیت بالای این بازی، مراحل هیجان‌انگیز آن باعث شده است که به بهترین بازی تبدیل شود.

همچنین بخوانید: رازها و ترفندهای بازی اساسین کرید والهالا

Hitman 3

10 مورد از بهترین بازی های پلی استیشن

یکی دیگر از بازی‌های که در لیست بهترین بازی پلی استیشن قرار دارد، Hitman 3 است. اکثر گیمرها این بازی را می‌شناسند و علاقه بسیار زیادی به تجربه‌کردن آن دارند. بازی Hitman 3 از داستان بسیار جذاب و هیجان‌انگیزی تشکیل شده است که تجربه‌کردن آن ارزش بسیار زیادی دارد. داستان بازی Hitman 3 سرشار از مخفی‌کاری است که باعث می‌شود شما علاقه بسیار زیادی به ادامه بازی پیدا کنید و بازی را پیش ببرید.

در این بازی داستان به نحوی است که پلیر برای ترور افراد باید از هوش خود استفاده کند تا بتواند افراد را از بین ببرد. این بازی هیجان‌انگیز می‌تواند افراد را ساعت‌ها مشغول کند و بازی‌کردن آن بسیار لذت‌بخش است. پشت سر گذاشتن مراحل و روبروشدن با اتفاقات جذاب می‌تواند محبوبیت این بازی را افزایش دهد. این بازی برای افرادی که به بازی‌های مخفی کارانه و زیرکانه علاقه دارند بسیار مناسب است و می‌تواند ساعت‌ها آن‌ها را سرگرم کند.

جمع‌بندی

در لیست بهترین بازی پلی استیشن بازی‌های بسیار زیادی وجود دارد که در این مقاله ما 10 مورد از بهترین آن‌ها را که می‌توانند افراد بسیار زیادی را مشغول و سرگرم کند؛ معرفی کردیم. شما با شناخت آن‌ها می‌توانید بر اساس سلیقه و سبک موردعلاقه شروع به بازی‌کردن کنید و از زمان‌های بیکاری و اوقات فراغت خود لذت ببرید.

پلی استیشن 5 یکی از محبوب‌ترین کنسول‌های موجود در بازار است و طرف‌داران بسیار زیادی را به دلیل داشتن کیفیت به خود جذب کرده است. برای این دستگاه بازی‌های بسیار زیادی معرفی شد؛ اما تمام آن‌ها نتوانستند محبوبیت پیدا کنند و با شکست روبرو شدند. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید بوده باشد و در انتخاب یک بازی جذاب و دوست‌داشتنی به شما کمک کرده باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. قنبری می گوید

  سلام چجوری تعداد فلاسک‌ها رو تو بازی ELDEN RING بیشتر کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی برای اینکار به آیتمی به نام Golden Seed‌ احتیاج دارید.دقت کنید هرچه تعداد فلاسک‌هایتان بیشتر شود به تعداد بیشتری Golden Seed‌ برای بدست آوردن فلاسک جدید احتیاج پیدا خواهید کرد.

 2. شاهینی می گوید

  سلام تو بازی ELDEN RING چجوری لول کاراکترمون و بالا ببریم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی در ابتدای بازی باید سیستم لول آپ را باز کنید تا از هدر رفت Runeها جلوگیری کنید. پس در مسیر اصلی بروید و خودتان را به Gatefront که محلش در نقشه بالا مشخص است برسانید. با اینکار Melina به سراغتان می‌آید در پاسخ سوالش Accept را بزنید از الان به بعد می‌توانید لول آپ کنید.

 3. صابری می گوید

  سلام خسته نباشید تو بازیvallahaچرا کلاه خود روی سرش نمیاد زمانی که میزارمش؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی توی قسمت تنظیمات بازی To hide or show your headgear رو روی گزینه Show بزارید تا کلاه خود رو نشون بده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.