AD

Star Wars Jedi: Survivor تایید می‌کند که ظهور ناگهانی یک موجود مرگبار در این بازی یک مشکل نیست!

0 100

یک کلیپ کاملا هولناک از Star Wars Jedi: Survivor در رسانه‌های اجتماعی دست به دست شده، یک کلیپ بسیار ناراحت کننده که طرفداران بلافاصله گمان کردند که این یک نقص بوده است. اما حقیقت به مراتب بدتر است، چراکه روایات این کلیپ کاملا عمدی طراحی شده است.

سیاره Koboh، Jedi نام دارد، منطقه اصلی Survivor، مکانی که با پیشروی داستان بارها و بارها به آن بازمی‌گردید. در طول بازی، گشت‌های دشمن به تدریج قوی‌تر می‌شوند و حتی زمانی که شما قدرتمندتر می‌شوید، همه چیز را به چالش می‌کشند. اما دیدن دشمنان قوی‌تر لزوما شما را برای حمله مرگبار یک موجود رئیس نادیده آماده نمی‌کند، موجودی که ناگهان از خارج از صفحه نمایش وارد می‌شود، در حالی که شما فقط در حال مبارزه با افراد عادی هستید.

 بله، این یک Rancor است. آنها چندین بار در Jedi ظاهر می‌شوند. Survivor از طریق بازی‌های جانبی مختلف نشان می‌دهد Rancorها در حیات وحش Koboh سرگردان هستند. اما دانستن اینکه هیولاها در روایات قومی وجود دارند، نسبت به مواجهه با آنها در طبیعت وحشی بسیار متفاوت است. ترکیب کاملی از پاسخ‌ها در قسمت نظرات مربوط به پست Reddit این کلیپ وجود دارد، از جمله “آیا این یک اشکال است؟” به “اوه بله این کاملا برای من اتفاق افتاد.”

به گفته پاتریک رن (Patrick Wren) طراح ارشد این بازی، یک شانس عمدی و “خیلی کم” وجود دارد که یک Rancor در برخوردهای تصادفی Koboh ظاهر شود. “من عاشق گشت‌های پویایی بودم که لی برای #StarWarsJediSurvivor انجام داد. دره در Koboh بسیار زنده‌تر احساس می‌شود و با پیشرفت داستان تغییر می‌کند. البته، احتمال بسیار کمی برای اتفاقات زیر وجود دارد.”

با توجه به مسائل فنی Survivor، تعجبی ندارد که برخی از طرفداران مشکوک شوند که این یک نقص بوده است، اما در اینجا چنین شانسی وجود ندارد. انتظار نداشته باشید پچ بعدی Jedi: Survivor شما را از مرگ تصادفی در آرواره‌های Rancor نجات دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.