AD

استارفیلد به یک بازی با کمترین امتیاز در Steam تبدیل شده است

0 63

استارفیلد (Starfield) قطعا یکی از جنجالی ترین تایتل های کمپانی Bethesda است. نظراتی در مورد کیفیت بازی در همه جا ثبت شده است اما هیچ جایی به اندازه صفحه Steam بازی که در حال حاضر پس از تقریباً 90000 بررسی کاربر، در رتبه‌ی اکثراً مثبت قرار گرفته است، بازتابنده نظرات نیست. با این حال، تقریباً 25000 مورد از این نظرات منفی هستند، به این معنی که Starfield اکنون پایین‌ترین بازی Bethesda روی پلتفرم است و کمی پایین‌تر از رکورددار قبلی یعنی Fallout 76 است.

طبق آمار Steam DB، استارفیلد در حال حاضر در رتبه 71.38 درصد قرار دارد، اما Fallout 76 با وجود مشکلات زیاد بازی در زمان عرضه، امتیاز شگفت‌آور 71.76 درصدی دارد. البته، Fallout 76 در حال حاضر همان بازی نیست که برای اولین بار منتشر شد، زیرا Bethesda مشکلات بازی را رفع کرده و آن را به وضعیت فعلی رسانده است، اما در حال حاضر Starfield رتبه پایین‌تری نسبت به آن دارد.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا استارفیلد اکنون این رکورد را دارد که برخی از این دلایل کاملاً از کنترل کمپانی بتسدا خارج هستند. یکی از دلایل می توان این باشد که این بازی موقع ساخت کاراکتر گزینه pronouns را در اختیار کاربر قرار می دهد که این مورد افراد متعصب در این زمینه را به جنون کشاند و بدون شک بمباران نقدی را برای این بازی به همراه داشته است.

شاید بخواهید بخوانید: ماد نقشه نیوآتلانیس با جزئیاتی باورنکردنی در بازی استارفیلد

از طرفی استارفیلد اولین تایتل توسعه‌یافته Bethesda است که پس از The Elder Scrolls 3: Morrowind برای ایکس‌باکس و PC انحصاری می‌شود، و بازی های انحصاری‌ به دلیل جنگ‌های کنسولی طبیعتاً بیشتر مستعد نقدهای منفی هستند. همه اینها را با انتقادات و احساسات مختلط از جانب کسانی که ممکن است چندان مشتاق این سبک جدید RPG Bethesda نباشند، ترکیب کنید، و می توانید درک کنید که چرا Starfield اینقدر رتبه پایین دارد.

برای خرید بازی استارفید starfield می‌توانید به سایت ایران موجو مراجعه کنید.

این دلایل کمی سطح پایین هستند و بسیار بعید است که Bethesda یا Xbox واقعاً به آن اهمیت دهند. استارفیلد به تازگی بهترین راه اندازی Bethesda را داشته است و میلیون ها بازیکن را در مدت زمان بسیار کوتاهی جمع آوری کرده است و این احتمالاً بسیار بیشتر از تفاوت 0.4 درصدی در رتبه بندی Steam اهمیت خواهد داشت.

در دیگر اخبار استارفیلد، طرفداران این بازی اخیراً راهی فوق‌العاده پیچیده برای دزدیدن لباس شخصیت‌های NPC کشف کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.