AD

ماد نقشه نیوآتلانیس با جزئیاتی باورنکردنی در بازی استارفیلد

0 452

استارفیلد ممکن است بیش از 1000 سیاره و قمر داشته باشد، اما تعداد نقشه‌های محلی آن صفر است. تلاش برای یافتن راه در اطراف شهر پراکنده نیو آتلانتیس یا گذرگاه‌های پرپیچ و خم Cydonia بی نهایت آسان تر خواهد بود اگر بتوانید نقشه‌ای را بکشید و بفهمید کجا می‌روید و بتوانید راحت تر راه خود را پیدا کنید.

متأسفانهBethesda  از گنجاندن نقشه‌های محلی که در بازی‌هایی مانند Skyrim و Oblivion می‌بینید غفلت کرده است؛ به این معنی که اگر نشانگر ماموریت خاصی (quest marker) ندارید که شما را به مکانی در یک شهر هدایت کند، احتمالاً در مسیریابی مشکل خواهید داشت.

برای خرید بازی استارفید starfield می‌توانید به سایت ایران موجو مراجعه کنید.

خوشبختانه چند قهرمان برای نجات آمده‌اند. ابتداWojtek Antonowicz  از Game-Maps.com یک نقشه بزرگ و دوست‌داشتنی از نیوآتلانتیس ایجاد کرد که همه مناطق، مغازه‌ها، آسانسورها و مکان‌ها به وضوح مشخص شده بودند. سپس ماد ساز  JustOkayGamer (با اجازه از Antonowicz) آن نقشه را برداشت و به کیوسک‌های موجود در اطراف نیوآتلانتیس اضافه کرد.

در این بازی نقشه در منو قرار نمی‌گیرد؛ نقشه بر روی اشیاء فیزیکی در اطراف شهر قرار می‌گیرند، بنابراین باید در بازی به سمت آنها بروید و به آنها نگاه کنید.

ماد-نقشه-آتلانتیس-در-استارفیلد

با این ماد اکنون نقشه‌ها را در سراسر شهر خواهید دید که جایگزین تبلیغات بزرگ در نزدیکی ایستگاه‌های حمل و نقل می‌شوند. واقعاً جای تعجب است که Bethesda نقشه‌هایی مانند این را درج نکرده است، با توجه به اینکه علائم شهر به طور کلی ضعیف است و کیوسک‌های اطلاعاتی در این بازی بی فایده هستند.

شاید بخوانید:عدم انتشار دیسک فیزیکی توسط استارفیلد

ماد New Atlantis Billboard Map را در Nexus Mods به همراه دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه نصب سریع و آسان آن خواهید یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.