AD

عدم انتشار دیسک فیزیکی توسط استارفیلد

0 83

نسخه فیزیکی Starfield شامل یک دیسک نیست، فقط یک کد داخل یک جعبه است.

یکی از اکانت های پشتیبانی Bethesda نوشته است که Starfield: Constellation Edition دیسک بازی ارائه نمی دهد و به جای آن یک کد دانلود ارائه می‌شود. سایر حساب‌های Bethesda هنوز در مورد موضوع عدم انتشار دیسک فیزیکی توسط استارفیلد اظهار نظر نکرده‌اند.

موضوع مهم دیگر این است که بسیاری از فروشگاه های آنلاین در حال حاضر اخطاری برای این موضوع ندارند، بنابراین هر کسی که یک نسخه فیزیکی را از قبل سفارش داده باشد، در روز عرضه محصول با شوکه می شود. قابل درک است که طرفداران در حال حاضر با این خبر ناامید شده اند، به خصوص که این اخبار از طریق پاسخ در حساب توییتر پشتیبانی Bethesda به ما گفته شده است و در طول هیچ یک از رویدادهای تبلیغاتی اخیر Starfield اشاره ای به آن نشد.

درست پس از انتشار این مقاله، توییت حذف شد. TheGamer برای اظهار نظر با Bethesda تماس گرفت، چون ممکن بود پاسخ به اشتباه داده شده باشد و نسخه فیزیکی وجود داشته باشد.

با این حال، با توجه به لحن نسبتاً قطعی توییت حذف شده، بعید به نظر می رسد این مساله اشتباه بوده باشد. احتمالاً Bethesda قصد داشت این موضوع را نزدیک‌ به عرضه بازی (تاریخ 6 سپتامبر) اعلام کند.

بازی-استارفیلد-2023

توئیت توسط یکی از اکانت های پشتیبانی Bethesda در مورد حذف دیسک فیزیک بازی

اخیراً نیز فاش شد که هیچ کپی فیزیکی از Alan Wake 2 وجود نخواهد داشت؛ به نظر می رسد صنعت بازی به آرامی از عرضه فیزیکی به طور کلی کنار می رود. این بدان معناست که بازیکنان واقعاً مالک بازی‌های خود نخواهند بود و فقط می‌توانند آن‌ها را دانلود کنند تا زمانی که فروشگاههای دانلود بازی برقرار هستند.

گفته می شود که Bethesda قبلاً نیز در مورد بازی Redfall اعلام کرده بود که این بازی  دیسکی نخواهد داشت؛ سپس استودیو در مورد این موضوع توضیح داد که این تصمیم در مورد نسخه رایانه شخصی اعمال می شود. شاید این بار نیز این تصمیم در مواردی خاص اعمال شود.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.