AD

اندازه فایل Zelda: Tears Of The Kingdom تغییر پیدا کرد

اندازه فایل Zelda: Tears Of The Kingdom تغییر پیدا کرد
0 92

اندازه فایل Tears Of The Kingdom

درحال حاضر، تنها چند هفته از انتشار The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom باقی مانده و به نظر می‌رسد نینتندو یک بار دیگر اندازه فایل را در صفحه رسمی این بازی به روز کرده است. طبق این تغییرات، دیگر این نسخه بزرگ‌ترین نسخه دیجیتالی روی سیستم نخواهد بود، زیرا شرکت بازی‌های ویدیویی ژاپنی نینتندو ظاهرا آن را از حدود 18 گیگابایت به حدود 16 گیگابایت کاهش داده است. فهرست‌های eShop در ایالات متحده، ژاپن و سایر مناطق می‌گویند که این بازی تقریبا به 15.9 گیگابایت فضای رایگان نیاز دارد.

البته نمی‌توان این تغییر را نهایی دانست چراکه این موضوع تا انتشار این بازی در ماه آینده در تاریخ 12 می همچنان در معرض تغییر قرار دارد. در مقایسه با بازی اصلی  The Legend of Zelda: Breath of the Wild با 14.4 گیگابایت،Tears of the Kingdom  هنوز بزرگ‌تر است. به طور کلی، این نسخه حجم فایل نسبتا بزرگی دارد چراکه سایر بازی‌های اخیر مانند Xenoblade Chronicles 3 تنها حدود 14 گیگابایت را اشغال می‌کنند.

قیمت این بازی هم به میزان 10 دلار افزایش یافته است، به این معنا است که قیمت آن به 69.99 دلار افزایش پیدا می‌کند. البته، نینتندو گفته است که این تبدیل به یک روند نخواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.