AD

پس از 20 سال، Diablo 2 به‌صورت 60 فریم در ثانیه ارائه می‌شود!

پس از 20 سال، Diablo 2 به‌صورت 60 فریم در ثانیه ارائه می‌شود!
0 113

Diablo 2 با 60 فریم

گرچه 20 سال طول کشیده است، اما Diablo 2 در نهایت به لطف یک به‌روزرسانی رایگان جدید، از 60 فریم در ثانیه پشتیبانی می‌کند. Project Diablo 2: Season 7 Revelation که آخرین نسخه آن به تازگی منتشر شده است، به این صورت توضیح داده می‌شود: “برای و توسط طرفداران پرشور Diablo 2 با هدف حفظ تجربه Lord of Destruction و ارائه بازنشانی نردبان ثابت در عین بهبود در بازی”

آخرین به‌روزرسانی این بازی نه‌تنها شامل مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید، نقشه‌های جدید، تغییرات مهارت‌ها، آیتم‌ها، ویژگی‌های منحصربه‌فرد و Dclone/Rathma آسان‌تر/سخت‌تر می‌شود، بلکه در آن قابلیت 60 فریم در ثانیه هم وجود دارد که این ویژگی مهم‌ترین تغییر نسخه جدید این بازی محسوب می‌شود.

Project Diablo 2 Season 7 Revelation اکنون منتشر شده است. برای اطلاعات بیشتر در باره این نسخه باید به وبسایت رسمی مود بروید، یا مود را دانلود کرده و خودتان آن را امتحان کنید. سیاهچال‌های Nightmare ICYMI، Diablo 4  از سطح 100 فراتر می‌روند، اما بلیزارد می‌گوید چیزی در آخرین رویارویی با رئیس وجود دارد که به‌عنوان سنگ بنای شخصیت شما طراحی شده است.

در مصاحبه اخیر جو پیپیورا  (Joe Piepiora)، مدیر این بازی، او تایید می‌کند که Nightmare Dungeons حتی از سطح 100 نیز چالش برانگیزتر خواهد شد، اما سختی بازی محدودیت‌هایی دارد. او افزود که در Diablo 4 شما به‌طور مداوم شخصیت خود را مقیاس می‌کنید و در نهایت با یک “برخورد با رئیس اوج” روبرو خواهید شد که محدودیت‌ها را حتی برای بهترین سازه‌های سطح 100 آزمایش می‌کند.

او می‌گوید Diablo 4 قرار نیست برای همیشه ادامه پیدا کند. بنابراین، موجوداتی هستند که شما در سطح‌های بالاتر، فراتر از سطح، 100 به مبارزه با آنها ادامه می‌دهید، اما این محتوایی است که شما در آن خود را تحت فشار می‌گذارید تا ببینید چگونه با گذشتن از سطح 100، به جای تلاش برای دستیابی به جوایز متعدد، سازه خود را تا جایی پیش می‌برید.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.