AD

مدت زمان استفاده از گیم پس 1 دلاری ایکس باکس به نصف کاهش یافت

0 200

مایکروسافت قرارداد 1 دلاری Xbox Game Pass Ultimate خود را تغییر داد. این مورد توسط خبرنگار ارشد Kotaku، Ethan Gach  در وب‌سایت Xbox با عنوان Choose the plan that’s right for you (انتخاب طرحی که برای شما مناسب است) مشاهده شد. این طرح می‌گوید: 14 روز اول خود را با 1 دلار و سپس 16.99 دلار در ماه دریافت کنید. این تغییر ادامه اخباری است که در ماه ژوئن منتشر شد مبنی بر اینکه Game Pass گران تر می‌شود و از 9.99 دلار به 10.99 دلار در ماه برای اشتراک استاندارد و از 14.99 دلار به 16.99 دلار در ماه برای نسخه Ultimate افزایش می‌یابد.

یکی از بازیکنان Xbox نیز ادعا کرده است که خروجی پاداش ماهانه از 2000 به 1000 امتیاز تغییر کرده است. بازیکنان هر ماه برای به دست آوردن یک کارت هدیه 10 دلاری (یا پاداش‌های دیگر در فروشگاه امتیاز) سخت تلاش می‌کنند و به آنها اجازه داده می‌شود صرفاً با بازی در اکوسیستم ایکس باکس در بازی‌ها پس انداز کنند. اکنون، Xbox Game Pass  در حال افزایش قیمت است، زمان‌های آزمایشی ارزان‌تر و درآمد بالقوه سیستم Rewards  خود را کاهش می‌دهد و آن را به یک سرویس پرهزینه تبدیل می‌کند.

این تنها چیزی نیست که Xbox Game Pass در حال کاهش آن است. Live در حال حذف شدن است زیرا مدل استاندارد Gold که هر ماه بازی‌های رایگان را به شما می‌دهد و به شما امکان بازی آنلاین را می‌دهد، با Game Pass Core  جایگزین می‌شود. در حال حاضر نیز به شما این امکان داده می‌شود آنلاین بازی کنید، اما کتابخانه Game Pass  بسیار کوچک‌تری در دسترس است. از طرفی شما همچنان به تمام بازی‌های Gold که در طول سال‌ها به دست آورده‌اید دسترسی خواهید داشت.

Gold در ماه سپتامبر از بین خواهد رفت و تغییر اشتراک اولیه 1 دلاری Ultimate در حال حاضر فعال است.

در مقایسه، PS Plus  سه سطح با قیمت‌های 9.99 دلار، 14.99 دلار و 17.99 دلار در ماه دارد. بالاترین سطح پس از افزایش قیمت همچنان از Xbox گران تر است، اما PS Plus همچنین با بازی‌های ماهانه رایگان عرضه می‌شود. با این حال، نسخه‌های جدید triple-A مانند Game Pass در روز اول ارائه نمی‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.