AD

کارکردن برای ChatGPT با درآمد 15 دلار در ساعت

کارکردن برای ChatGPT با درآمد 15 دلار در ساعت
0 106

کارکردن برای ChatGPT

الکسی ساوروکس (Alexej Savreux) می‌گوید، در طول این سال‌ها همه نوع کار را انجام داده و اکنون او یک مربی هوش مصنوعی است. او بخشی از ارتش پنهان کارگران قراردادی محسوب می‌شود که در پشت صحنه، کار آموزش سیستم‌های هوش مصنوعی و نحوه تجزیه و تحلیل داده‌ها را انجام می‌دهند. در نهایت آنها انواع متن و تصاویری تولید می‌کنند که مردم را با استفاده از محصولات جدید محبوب مانند ChatGPT شگفت‌زده می‌کند.

Savreux و سایر پیمانکاران در چند سال گذشته ساعت‌های بی‌شماری را صرف آموزش سیستم‌های OpenAI برای ارائه پاسخ‌های بهتر در ChatGPT کرده‌اند. او که در شرکت‌های مختلف از جمله OpenAI، شرکتی در سانفرانسیسکو که ChatGPT را در نوامبر منتشر کرد، فعالیت داشته است می‌گوید: “ما کارگران هستیم، اما بدون آن هیچ سیستم زبان هوش مصنوعی وجود نخواهد داشت.”

این شغلی نیست که به Savreux شهرت یا ثروت ببخشد، اما در زمینه هوش مصنوعی یک شغل ضروری است که اغلب نادیده گرفته می‌شود. سونام جیندال Sonam Jindal، سرپرست برنامه هوش مصنوعی، نیروی کار و اقتصاد در Partnership on AI، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در سانفرانسیسکو که تحقیق و آموزش پیرامون هوش مصنوعی را ترویج می‌کند، گفت: «بسیاری از گفتمان‌ها در مورد هوش مصنوعی بسیار مثبت است. اما ما بخش بزرگی از داستان را از دست داده‌ایم: اینکه این هنوز به شدت به نیروی انسانی بستگی دارد».

درمورد کارکنان شرکت‌های هوش مصنوعی، مزایایی مانند بیمه درمانی اغلب درنظر گرفته نمی‌شود، این موضوع به معنای هزینه‌های پایین‌تر برای شرکت‌های فناوری است. به‌طوریکه تمام اعتبار به مدیران و محققان استارتاپ‌های فناوری تعلق می‌گیرد.

DeepMind، یکی از زیرمجموعه‌های هوش مصنوعی گوگل، تاکنون تنها شرکت فناوری است که به طور عمومی به این دستورالعمل‌ها عمل می‌کند. بسیاری از مردم متوجه شده‌اند که انجام این کار مهم است. بنابراین، در حال حاضر چالش اصلی آن است که شرکت‌ها مجبور به انجام این دستورالعمل‌ها شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.