AD

کانتر استرایک گو همچنان در حال شکستن رکوردهای همزمان در Steam است!

کانتر استرایک گو محبوب‌ترین بازی Steam

درحال حاضر، کانتر استرایک گو محبوب‌ترین بازی Steam است که پس از PUBG در رتبه دوم قرار دارد. در این بازی هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت وجود ندارد، چراکه یک بار دیگر، شوتر اصلی Valve رکورد کاربر همزمان خود را شکسته است!

فقط کمی بیش از یک ماه پیش بود که این تیرانداز رکورد کاربر همزمان خود را شکست، این اصطلاحی است که به تعداد بازیکنانی که به‌طور همزمان وارد یک بازی شده‌اند گفته می‌شود. در ماه گذشته این آمار از 1,519,457 بازیکن همزمان بالاتر رفت. در حال حاضر، با وجود بیش از یک دهه قدمت، CS:GO همچنان تعداد زیادی بازیکن جذب می‌کند، آمار به‌دست آمده این بار بیش از 1.8 میلیون بازیکن همزمان است، به طور دقیق، 1،818،773!

این موضوع جایگاه CS:GO را به‌عنوان دومین بازی بزرگ Steam که تا به حال ساخته شده است، قرار می‌دهد، پس از PUBG: Battlegrounds، که هنوز هم رکورد خیره کننده 3.2 میلیون بازیکن را دارد. به‌نظر می‌رسد بعید باشد که CS:GO به شکستن رکورد PUBG نزدیک شود. اما نباید فراموش کنیم که CS:GO در نیمه راه قرار دارد!

احتمالا تصادفی نیست که علاقه مجدد به این بازی پس از معرفی نسل بعدی Valve’s iconic FPS, Counter-Strike 2  اتفاق می‌افتد. در حال حاضر انتشار آن تابستان 2023 اعلام شده، اما یک آزمایش محدود در حال حاضر در حال اجرا است.

Steam نیز در حال حاضر بسیار محبوب است. روند صعودی آن از سه سال پیش، در ژانویه 2020، زمانی که جهان در آغاز بحران COVID-19 شروع به قرنطینه شدن کرد، آغاز شد. در 2 فوریه، رکورد 18,537,490 کاربر Steam، که در ژانویه 2018 ثبت شده بود، پیشی گرفت و رکورد موجود را به 18,801,944 بازیکن رساند. در حال حاضر، رکورد کاربر همزمان خود Steam  33,598,520 است، رکوردی که ماه گذشته ثبت شد.

همچنین شما می توانید خرید گیفت کارت استیم را در سایت موجو گیفت با ارزانترین قیمت از طریق پرداخت ریالی و یا پرداخت با ارز دیجیتال انجام دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.