AD

اعتراف Chet Faliszek نویسنده Valve برای به گریه درآوردن رئیس این شرکت، گیب نیوئل!

 اعتراف Chet Faliszek نویسنده Valve برای به گریه درآوردن رئیس این شرکت، گیب نیوئل
0 141

Chet Faliszek نویسنده Valve درباره زمان کار خود در Team Fortress 2 صحبت می‌کند. زمانی که او توسط طرفداران در TikTok برای به اشتراک گذاشتن “هر داستان درمورد Team Fortress 2″، دعوت شد، حکایتی از پشت صحنه یکی از بزرگترین عناوین Valve را به اشتراک گذاشت.

فالیسک در توییتی نوشت: «فکر می‌کنم این اولین باری است که باعث گریه گیب شدم…» و ویدیویی که در TikTok پست کرده بود را به اشتراک گذاشت. “اما قطعا آخرین نیست.”

Faliszek با یادآوری اینکه «یک تیم کامل از افراد واقعا باهوش هستند که روی بازی‌های Valve کار می‌کنند» در مورد حادثه‌ای صحبت کرد که «خیلی زود در TF2» اتفاق افتاد.

Chet Faliszek نویسنده Valve می‌گوید: «اگر به خاطر داشته باشید، قبلا یک تیرانداز نظامی بود.”در سال 1999، در واقع برنده جایزه بهترین بازی سال E3 شد. او  افزود: ” ما در حال اجرای بازی جدید بودیم و من بخشی از تیم بودم که به ایجاد زمین بازی و رفتن به گبه کمک کردم. زمین خوب پیش نمی‌رفت و ما در نهایت صرف نظر کردیم، در آن زمان بیشتر حس شوخ طبعی داشتیم. همه چیز خوب بود و بازخورد خوبی از سوی گیب دریافت کردیم.

من با جدیت تمام برگشتم و گفتم: خوب، ما می‌توانیم تنها بازی تاریخ باشیم که در دو هزاره جداگانه جایزه بهترین بازی سال E3 را می‌بریم. به این خاطر  که اولین جایزه در سال 99 و ما در سال 2004 و 2005 در صدد انتشار بودیم. گیب فقط سرش را بین دستانش گذاشت و فکر می کنم شروع به گریه کرد.” او در پایان با کنایه گفت: «سعی کردم».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.