AD

تأییدیه آدرس ایمیل در واتس‌اپ برای احراز هویت حساب‌ها

تأییدیه آدرس ایمیل در واتس‌اپ برای احراز هویت حساب‌ها
0 1,050

تأییدیه آدرس ایمیل در واتس‌اپ برای احراز هویت حساب‌ها به کاربران اجازه می‌دهد تا اکانت خود را با آدرس ایمیل به جای شماره تلفن، برای مواقعی که پوشش تلفن همراه ضعیف است، احراز هویت کنند.

این گزینه جدید برای لینک یک حساب کاربری به آدرس ایمیل جایگزین تأیید پیامک از طریق یک کد شش پین نمی‌شود و باز کردن حساب واتس اپ همچنان نیاز به ارائه شماره از سوی کاربر دارد. اما با تأیید ایمیل، کاربران ابزاری برای احراز هویت حساب خود در دستگاهی با اتصال اینترنت خواهند داشت، حتی اگر سرویس تلفن همراه آنها در دسترس نباشد.همچنین یکی دیگر از قابلیت های جذاب واتس اپ که به تازگی اضافه شده است ورود بدون پسورد در واتس اپ با passkey‌ها است که می‌توانید در این مطلب از ایموجو با آن آشنا شوید.

این ویژگی جدید که توسط WABetaInfo مشاهده شد، امروز به عنوان بخشی از نسخه 23.24.70 WhatsApp برای آیفون در اپ استور در دسترس قرار می‌گیرد. برای استفاده از تأیید ایمیل در برنامه به روز شده، روی برگه تنظیمات ضربه بزنید، حساب را انتخاب کنید و سپس آدرس ایمیل را انتخاب کنید.

واتس‌اپ همچنین روی ویژگی username (نام کاربری) کار می‌کند که به طور بالقوه می‌تواند به افرادی که در این سرویس پیام‌رسانی هستند، لایه‌ای از حریم خصوصی را هنگام برقراری ارتباط با دیگران ارائه دهد.

این ویژگی نام کاربری هنوز در حال توسعه است، بنابراین هنوز خیلی زود است که بگوییم در زمان عرضه چگونه کار خواهند کرد، اما ممکن است این پلتفرم قصد داشته باشد به کاربران اجازه دهد مشابه تلگرام. به جای شماره تلفن، نام کاربری خود را وارد کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.