AD

The Battle of Polytopia با به‌روزرسانی جدید Path of the Ocean

The Battle of Polytopia با به‌روزرسانی جدید Path of the Ocean
0 554

Midjiwan به‌تازگی یک به‌روزرسانی محتوای اصلی را برای The Battle of Polytopia منتشر کرده است که گیم‌پلی جدید و پیشرفت‌های زیادی را برای این بازی استراتژی به ارمغان می‌آورد. این پچ با عنوان  Path of the Ocean ماه‌ها است که در دست توسعه است و چندین واحد و فناوری جدید را معرفی کرده است که می‌توان از آنها برای اجرای استراتژی‌های دریایی خلاقانه در نقشه‌های فوکوس دریایی استفاده کرد.

به‌روزرسانی Battle of Polytopia’s Path of the Ocean در حال بازسازی کامل بخش دریایی گیم‌پلی برای بهبود تجربه است. موقعیت‌های فنی کشتیرانی (Sailing) و ماهیگیری (Fishing) تعویض شده و هزینه بندر به 7* کاهش یافته است. منابع Fish و Aqua Crop اضافه شده است.

چندین واحد جدید نیز به بازی می‌پیوندند. Raft جایگزین Boat می‌شود. Scout را می‌توان در ماهیگیری باز کرد، در حالی که  Rammerرا می‌توان در Aquaculture Tech که جایگزین Whaling می‌شود، پیدا کرد. همچنین Bomber و Juggernaut وجود دارد که آسیب زیادی به محیط اطراف خود وارد می‌کند.

علاوه بر این موارد، سازه‌های جدید شامل پل‌ها، بازار و فانوس دریایی اضافه شده‌اند که از تمام این محتواها می‌توان در دو نقشه جدید لذت برد.

کریستین لوستد، مدیر کل توسعه‌دهنده Polytopia، Midjiwan، درباره این به‌روزرسانی صحبت کرد: ما با Path of the Ocean  می‌خواهیم تا بازیکنانمان را با مسیرهای هیجان‌انگیز برای مهار قدرت امواج برای دفاع از قلمروشان یا تغییر جزر و مد جنگ آشنا شوند و هیجان زده هستیم ببینیم بازیکنان ما چگونه از این ویژگی‌ها در نقشه‌های جدید استفاده می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.