AD

Big Bang رویداد زنده بعدی فورتنایت توسط اپیک گیمز اعلام شد

Big Bang رویداد زنده بعدی فورتنایت توسط اپیک گیمز اعلام شد
0 637

پس از چهار فصل محتوای کاملاً جدید، اپیک گیمز با بازگرداندن نقشه فصل 1 برای بازیکنان، نوستالژی خوبی را به فصل پنجم Fornite Chapter 4، که رسما Season OG نامیده می‌شود، تزریق کرد. Season OG به‌روزرسانی‌های هفتگی را برای اضافه کردن آیتم‌هایی از فصل‌های مختلف فصل 1 نیز شامل می‌شود. با این حال Season OG  در 2 دسامبر به پایان می‌رسد، زمانی که رویداد زنده بعدی  Fortniteبه نام The Big Bang پخش می‌شود. همچنین شاید علاقه مند به اسکین های فورتنایت نیز باشید بخواهید بدانید چند اسکین در بازی فورتنایت وجود دارد.

Big Bang در روز شنبه، 2 دسامبر، 11 a.m. PT/2 p.m. ET آغاز می‌شود و Epic می‌گویند: این رویداد شروع جدیدی برای Fortnite  است.

Epic می‌گوید که بازیکنان 30 دقیقه قبل از شروع، بازی The Big Bang را در تایل Battle Royale در بخش Discover Fortnite  خواهند دید. به این ترتیب، می‌توانید قبل از شروع رویداد وارد شوید و با دوستان خود ارتباط برقرار کنید و لوازم خود را مرتب کنید. Big Bang از مهمانی‌های حداکثر چهار بازیکن پشتیبانی می‌کند.

Big Bang در هر جایی که جدیدترین نسخه Fortnite را بازی کنید، از جمله پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S، سوییچ و رایانه شخصی در دسترس خواهد بود. اگر در طول رویداد نزدیک یک دستگاه بازی اختصاصی نیستید، می‌توانید با استفاده از سرویس‌های Xbox Cloud Gaming، Nvidia GeForce Now  و Amazon Luna آن را بررسی کنید تا بازی فورتنایت را از طریق استریم ابری در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود بازی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.