AD

WhatsApp Android Beta منوی زمینه پیام مشابه با iOS را ارائه می‌دهد

WhatsApp Android Beta منوی زمینه پیام مشابه با iOS را ارائه می‌دهد
0 110

WhatsApp Android Beta

اکنون، منوی زمینه جدید WhatsApp هنگام انتخاب پیام‌ها دارای پنج گزینه است: حذف، فوروارد، پاسخ، حفظ و اطلاعات. این اپلیکیشن در حال کار بر روی یک منوی پیام بازطراحی شده برای نسخه اندروید است. ظاهرا منوی آینده آن مشابه با منوی زمینه پیام‌های انتخابی در iOS خواهد بود. گفته می‌شود که در این منو پس از نگه داشتن طولانی بر روی یک پیام خاص، پنج گزینه نمایش داده می‌شود.

آخرین توسعه در واتساپ بتا برای به‌روزرسانی اندروید، 2.23.11.4 دفعه مشاهده شده است. منوی پیام بازطراحی شده واتساپ در دست توسعه است و احتمالا در به‌روزرسانی آینده در دسترس خواهد بود. ماه گذشته این برنامه پیام‌رسانی روی رابط کاربری شبیه آیفون برای اندروید نیز کار می‌کرد.

طبق گزارشی که توسط ردیاب توسعه واتساپ WABetaInfo منتشر شده است، واتساپ در حال کار بر روی یک منوی پیام بازطراحی شده برای اندروید است. این گزارش نشان می‌دهد که منوی پیام‌های آینده مشابه منوی زمینه در WhatsApp برای iOS ظاهر می‌شود. به‌روزرسانی جدید به کاربران امکان می‌دهد تا به سرعت اقداماتی را برای یک پیام انتخابی اجرا کنند. ردیاب به‌روزرسانی همچنین یک اسکرین شات از منوی پیام‌های آینده را به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد پنج گزینه Delete، Forward، Reply، Keep و Info در زیر یک پیام انتخاب‌شده نمایش داده می‌شوند.

با این حال، هیچ خبری از واتساپ در مورد اینکه چه زمانی این تغییرات در دسترس آزمایش کنندگان بتا قرار می‌گیرد، منتشر نشده است. به‌طور کلی، این برنامه پیام‌رسانی اخیرا روی بهبود رابط کاربری iOS مانند با نوار پایینی بازطراحی شده برای برنامه اندروید دیده شده است. گفته می‌شود که رابط کاربری جدید، مشابه با واتس‌اپ برای iOS به نظر می‌رسد و جابجایی از اندروید به iOS و بالعکس را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. همچنین، می‌تواند دسترسی سریع به چت‌ها، تماس‌ها، انجمن‌ها و به‌روزرسانی‌های وضعیت را مستقیما از نوار ناوبری به کاربران ارائه دهد، این ویژگی می‌تواند ناوبری با یک دست را در تلفن‌های دارای نمایشگر بزرگ آسان‌تر کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.